Bazı Şeyler Önceden İçime Doğuyor Ancak Hep Tersi Oluyor !

• Konbuyu başlatan Üye silindi 15237
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ü

Üye silindi 15237

Merhaba son zamanlarda ne der isem tersi oluyor şöyle bir örnek verim mesela yarın hastahaneye gidicem diyorum acaba nasıl olacak çokmu kalabalık olacak işim hemen bitermi gibi düşünceler geliyor aklıma elimde olmadan ama hastahaneye gittiğimde hiç kimse olmuyor işimi çok rahat halledip geliyorum.
Birde şöyle bir durum var aynı olayın tersinide yaşıyorum mesela diyorum ki yarın kimse olmaz hastahanede işim erken biter diyorum ama bu seferde tam tersi oluyor ozaman sizlerde bana şunu diyebilirsiniz ozaman her işinde sende tersinden düşün işin düz gitsin işte böyle olmuyor elimde olmadan biranda aklıma geliyor daha doğrusu içimden geçiyor . İşte diyorum ki doktor şunları ister şu tahlilleri verir şöyle olur böyle olur ama hiçbiri olmuyor ama dersem ki doktor bunları istemez gerek yok çünkü der isem kesin istiyor bunu hayatımın her alanında yaşıyorum bu olmaz dediğim iş oluyor bu iş kesin olur dediğim olmuyor ama dediğim gibi benim elimde değil bu bir anda aklımdan böyle geçiyor ne yapmam lazım ?

xxL

Kayıtlı Üye
6. his çok farklı bir şeydir dostum aklına ilk gelen fikir %75 olarak doğrudur. Ama sen daha sonrasında kendi içinde bu konu hakkında tartışır ve kendi fikrini beyan edersin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...