Ayak sesleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Godric1461

Kayıtlı Üye
İş
Yüksek Lisans
Son 4 gündür köydeki evim de yatıyorum.Pencerem hemen evin önüne bakıyor.Ayak sesleri duyuyorum hemen cama çıkıyorum hiç ses yok.İşin tuhaf tarafı kardeşim de dün bana ayak sesleri duyduğunu sabaha kadar uyumadığını söyledi.Acaba ev bakımı mı yapmalıyım ?

Garippsişik

Kayıtlı Üye
Evinizin oralarda sizi takip eden birileri yada ogün dolaşmış birileri olabilir mi

Godric1461

Kayıtlı Üye
İş
Yüksek Lisans
Köyün en üst bölgesin de oturuyoruz.3 tane daha ev var civarda onlar da tanıdıkların ve evde yoktular olsa bile çağırdığım halde ses verirler.Köpek oluyordu eskiden ama o anlaşılıyordu bu bildiğin insan.Artık duyunca hemen cama fırlıyorum ama nafile.Korkmuyorum da merak ettim ne olabilir diye :)

Garippsişik

Kayıtlı Üye
Köyün en üst bölgesin de oturuyoruz.3 tane daha ev var civarda onlar da tanıdıkların ve evde yoktular olsa bile çağırdığım halde ses verirler.Köpek oluyordu eskiden ama o anlaşılıyordu bu bildiğin insan.Artık duyunca hemen cama fırlıyorum ama nafile.Korkmuyorum da merak ettim ne olabilir diye :)
Endiselenmeyin sesi duyduğunuzda sesin geldiği yere bakın yada orayı gören bir kamera koyun hani bunlar uç nokta tavsiyeler ama eğer hala var ise okuma yaptırın herhangi birşeyin yansıması yada hırsız da olabilir yankı olabilir

Godric1461

Kayıtlı Üye
İş
Yüksek Lisans
Sitedeki ev arındırmalarından deneyeceğim yarın.Bakalım bu gece 2 kuzen beraber bekliyeceğiz o da duyarsa yarın arındırma yapacağım.Cevaplarınız için teşekkürler.

Haylaz611

Kayıtlı Üye
Son 4 gündür köydeki evim de yatıyorum.Pencerem hemen evin önüne bakıyor.Ayak sesleri duyuyorum hemen cama çıkıyorum hiç ses yok.İşin tuhaf tarafı kardeşim de dün bana ayak sesleri duyduğunu sabaha kadar uyumadığını söyledi.Acaba ev bakımı mı yapmalıyım ?
Komşunuz akşamları dolaşıyor olabilir.Benim tavsiyem sizlere 1 Fatiha 3 İhlas 1 nas okursanız yatarken Allah'ın izniyle yatarken daha güvende olursunuz.bu duaları her akşam yatarken okuyunuz.Faydasını gerçekten göreceksinizdir.Ben her gün okuyorum Allah'ın izniyle geceleri rahat uyuyorum.

fako

Kayıtlı Üye
Hayır, paranormal bir şey değil :) içiniz rahat olsun.

Godric1461

Kayıtlı Üye
İş
Yüksek Lisans
Son 3 4 gündür birşey yok :) Kedi ve köpeğin ayak sesleti belli oluyor onu anlayabiliyorum :)

taroh

Kayıtlı Üye
bende bundan 2 gün önce kendı evımde duydum dışarıdan bazen yürüme seslerı evde gıbı gelebılıyor.ama o sabah tam uykudan uyanamamıştım.

Godric1461

Kayıtlı Üye
İş
Yüksek Lisans
Aslın da biz eski den büyüden çok çektik.Şimdi ufacık birşey hala kurtulamadık mı diye insanın aklına geliyor.Bizim aileye büyü yapan bir şahıs vardı akrabamız üstelik üvey de olsa.

taroh

Kayıtlı Üye
Aslın da biz eski den büyüden çok çektik.Şimdi ufacık birşey hala kurtulamadık mı diye insanın aklına geliyor.Bizim aileye büyü yapan bir şahıs vardı akrabamız üstelik üvey de olsa.
sonunda o kışı olduğu belgelenmış sanırım.ölmuşte sız çektınız sımdı de o yaptıklarını sonsuza dek çekecek.

Godric1461

Kayıtlı Üye
İş
Yüksek Lisans
Az çok tahmin ediyoruz.Ne yazık ki kendisi henüz ölmedi.Ölünce mezarın da bekliyeceğim belki feryadlarını duyabilirim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...