Neden böyleyim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kevinlonnie

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Değerli büyüklerim konuya nasıl başlasam bilmiyorum ama öncelikle şunu söylemek istiyorum, konuyu açmamın sebebi anlatacaklarıma göre normal bir insan mıyım yoksa sorunlarım mı var? Anlatacaklarıma gelirsek; yaşıma göre aşırı olgun birisiyim. Karakter anlamında çok güçlüyüm. Gerçekten öyleyim. Hiçbir şekilde yılmam, aslında aşırı duygusalım ama dışarıya hiç yansıtmam. En yakınım ölse bile üzüntümü dışarıya yansıtmam çünkü prensiplerime aykırı. Hep büyük oynuyorum. Yani asla ve asla hedeflerim küçük değil. Hayal gücüm çok yüksektir sürekli hayal kurarım ama sorun şu kurduğum hayaller aşırı yüksek. Yani dediğim gibi çok büyük oynuyorum sıradan hayaller değil. Hayatta hiçbir şeyin beni yıldırabileceğine inanmıyorum çünkü hayattı oyun gibi görüyorum ve en güçlü insan olmak istiyorum. Hükmetmek istiyorum. Değerli büyüklerim lütfen beni yanlış anlamayın gücümü kötüye kullanmak gibi bir amacım yok reform yapmak istiyorum insanlığı değiştirmek ve insanlığın öncüsü, lideri olmak istiyorum. Yaşımı yazının sonunda açıklayacağım, yaşıma göre çok olgun ve karakteristik anlamda çok güçlü birisiyim. Şöyle de bir sorunum var; hayatın tadını çıkaramıyorum. Yani sürekli geleceğe odaklanıyorum anı yaşamıyorum kendimi sürekli kasıyorum. Zekama aşırı güveniyorum küçükken yapılan testte de ileri zeka çıkmıştım. Psikolojik sorunlarım da var şu yaşıma kadar 10 kez falan psikiyatriye gitmiştim. Kullandığım ilaçlar da var. Yani sorunlarımı özetleyecek olursak ben güç aşığı birisiyim ve resmen güce tapıyorum. Yanlış anlaşılmasın güçlü olana karşı bir yalakalığım hiçbir zaman olmadı asla menfaatçi birisi olmadım. Zengin ve güçlü insanları kıskanıyorum çünkü onlardan daha güçlü olmak istiyorum. Şöyle de bir örnek vereyim dünyayı satranç olarak düşünün insanları da piyon, fil, vezir vs. Gibi düşünün o satrancı oynamak istiyorum. Yönetmek ve hükmetmek istiyorum aşırı güç merakı olan birisiyim. Duygularımı bir kenara bıraktım sürekli kendimi geliştirme çabası içerisindeyim. Şu yaşımda uğraştığım işlere bakın herkes gençliğini yaşarken benim amacıma bakın. Sorunum nedir acaba anlattıklarım sizce normal mi yoksa ben mi abartıyorum?

Burcum: Akrep

Garippsişik

Kayıtlı Üye
İcinizdeki güc ve biraz soğukkanlılık hissettim. Sorununuz olsa bile dışarı mutlu gözükmeye calısmanız belli etmemeniz bir takım icinize atmış olmanızdır . İçinizdeki liderlik duygusu biraz hırsa dönüşmüş gibi geldi ama bu yüzden kendinizi hayattan kısıtlıyorsanız psikolojik yardım alın yaşınız baya bir genç olduğu için şimdiden yardımm almanız daha yararınıza olur. Bukadar güçlü bir kişiliğe sahip olup insanları kıskanmanız biraz kendi iç sorunlarınızı gösteriyor. Evet normal bir insansınız ama başınıza henüz belkide çok büyük bir bela gelmemiş ki hiçbirşeyin beni yıldırabileceğine inanmıyorum demişssiniz ama hırsınız sizi fazlasıyla yıldırmış gözüküyor ki buna izin vermeyin yaşınıza göre olgun olmayın yaşınızı yaşayın her yaşın ayrı bir güzelliği vardır . Mutluluk elbet sizi bulur

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
El yumruğu yemeyen kendi yumruğunu balyoz zannedermis.
Şaka bir yana yavaşça yaşadıkca tecrübe edeceksin ki düşüncelerin degisecek.

akrepkadini9

Kayıtlı Üye
Hayatta çok aşırılara kaçmayın derim çünkü neyi zaafınız haline getirirseniz hayat illa ki sizi onunla sınıyor. O yaşlarda ne kadar olgun olursanız olun göremediğiniz şeyler oluyor. Ben düşmem ben yenilmem sanıyor insan, zekamla herşeyin üstesinden gelirim diye düşünüyor ama hayat bazen sıkıştırıyor, elinizden gelmeyen şeyler de oluyor. Düşüşü de gösteriyor bir süre o bunalımı da yaşatıyor zamanı gelince gerekli tecrübeler kazanılınca yükselişe de geçiriyor. Yani zekanızdan, gücünüzden bağımsız olaylar da yaşıyorsunuz(şuan bu size imkansız gelse de) O yüzden aşırılara kaçmayın, yaşıtlarınızın ilgilendiği konular sizi çekmiyosa tabiki ilgi alanınıza yoğunlaşmaya devam edin. Yaşınızı yaşayın demicem çünkü bundan zevk almazsınız. Tavsiyem yükselişlerinizi planladığınız gibi düşebileceğinizi de görün ve bunu zaafınız olmaktan çıkarın. Eğer bununla sınanmak istemiyorsanız tabi

Cthulhu001

Kayıtlı Üye
Değerli büyüklerim konuya nasıl başlasam bilmiyorum ama öncelikle şunu söylemek istiyorum, konuyu açmamın sebebi anlatacaklarıma göre normal bir insan mıyım yoksa sorunlarım mı var? Anlatacaklarıma gelirsek; yaşıma göre aşırı olgun birisiyim. Karakter anlamında çok güçlüyüm. Gerçekten öyleyim. Hiçbir şekilde yılmam, aslında aşırı duygusalım ama dışarıya hiç yansıtmam. En yakınım ölse bile üzüntümü dışarıya yansıtmam çünkü prensiplerime aykırı. Hep büyük oynuyorum. Yani asla ve asla hedeflerim küçük değil. Hayal gücüm çok yüksektir sürekli hayal kurarım ama sorun şu kurduğum hayaller aşırı yüksek. Yani dediğim gibi çok büyük oynuyorum sıradan hayaller değil. Hayatta hiçbir şeyin beni yıldırabileceğine inanmıyorum çünkü hayattı oyun gibi görüyorum ve en güçlü insan olmak istiyorum. Hükmetmek istiyorum. Değerli büyüklerim lütfen beni yanlış anlamayın gücümü kötüye kullanmak gibi bir amacım yok reform yapmak istiyorum insanlığı değiştirmek ve insanlığın öncüsü, lideri olmak istiyorum. Yaşımı yazının sonunda açıklayacağım, yaşıma göre çok olgun ve karakteristik anlamda çok güçlü birisiyim. Şöyle de bir sorunum var; hayatın tadını çıkaramıyorum. Yani sürekli geleceğe odaklanıyorum anı yaşamıyorum kendimi sürekli kasıyorum. Zekama aşırı güveniyorum küçükken yapılan testte de ileri zeka çıkmıştım. Psikolojik sorunlarım da var şu yaşıma kadar 10 kez falan psikiyatriye gitmiştim. Kullandığım ilaçlar da var. Yani sorunlarımı özetleyecek olursak ben güç aşığı birisiyim ve resmen güce tapıyorum. Yanlış anlaşılmasın güçlü olana karşı bir yalakalığım hiçbir zaman olmadı asla menfaatçi birisi olmadım. Zengin ve güçlü insanları kıskanıyorum çünkü onlardan daha güçlü olmak istiyorum. Şöyle de bir örnek vereyim dünyayı satranç olarak düşünün insanları da piyon, fil, vezir vs. Gibi düşünün o satrancı oynamak istiyorum. Yönetmek ve hükmetmek istiyorum aşırı güç merakı olan birisiyim. Duygularımı bir kenara bıraktım sürekli kendimi geliştirme çabası içerisindeyim. Şu yaşımda uğraştığım işlere bakın herkes gençliğini yaşarken benim amacıma bakın. Sorunum nedir acaba anlattıklarım sizce normal mi yoksa ben mi abartıyorum?

Burcum: Akrep
Kullandığınız veya kullanmış olduğunuz ilaçların isimleri neler? Prozac, Zanax, Atarax, Rexapin, Citoles?

Kevinlonnie

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Kullandığınız veya kullanmış olduğunuz ilaçların isimleri neler? Prozac, Zanax, Atarax, Rexapin, Citoles?

Rixper ve medikinet kullanıyorum ama daha önce lustral da kullanmıştım ilaçlardan dolayı olduğunu sanmıyorum ergenliğe girdikten beri hep böyle güç aşığı birisiyim.

Cthulhu001

Kayıtlı Üye
Rixper ve medikinet kullanıyorum ama daha önce lustral da kullanmıştım ilaçlardan dolayı olduğunu sanmıyorum ergenliğe girdikten beri hep böyle güç aşığı birisiyim.
İlaç kullanmamalısınız. Özellikle lustral kullanmayın derim. Beynin kimyasal yapısını değiştiriyor, hem de kalıcı olarak. Erkekliğe de pek iyi geldiği söylenmez farmantolojik ilaçların. Güç olayına gelecek olursak, ergenliğin verdiği beyin karmaşası içerisindesiniz. Ergenlik dönemi (kesin olarak) bittiğinde bu gibi düşüncelerde olmayacaksınız artık. 24 yaşına kadar ne kadar değiştiğinizi o yaşa varınca siz de anlayacaksınız. O zaman geldiğinde bu foruma açtığınız konuya bakıp güleceğinizden emin olabilirsiniz. Durumunuz gayet normal yani. İyi günler, iyi forumlar dilerim.

blackendays

Kayıtlı Üye
aslında saat kacta doğdugunuzu biliyorsanız tam olarak gezegenlerin konumundan doğum haritanızdan neden böyle oldugunuza bakılabilir, cok etkiliyor insanların karakterlerini bunlar

Lua

Kayıtlı Üye
ben de dünyayı kurtaracağımı sanıyordum zamanında, egom tavandı. bunalımdan bunalıma giriyordum. henüz kurtarmadım.

5-6 yıla fikirlerinizin değişme olasılığı yüksek.

Constantin3

Kayıtlı Üye
Ergenlik ve farkedilme ihtiyacından doğan şeyler. Zamanla geçer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...