Tanımadığım insanlarla telefonda konuşurkenbiliyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

torpido

Kayıtlı Üye
Merhaba..
Siteyi yeni gördüm ve henüz üyeyim..Sizden ricam bu yazıyı okuyan ve ciddi yaklaşan birilerinin bahsedeceğim konuda bana yön verebilmesi..
Hiç tanımadığım ve ilk kez telefonda konuştuğum insanların yaşadıkları sıkıntı, kendine veya yakınlarına musallat olan bir şeyleri, sorunlarını , içlerindeki yardım seslerini , fark etmeden veya bilerek geçmişte yaptıkları hataları ve ceremelerini vs vs vs hissediyor anlık biliyor duyuyor ama malesef hiç bir şey söylemeden konu ne ise konuşuyor ve teli kapatıyorum.. bir kez rast gele banka işlem tanıtımları için arayan bayan o kadar çok aptalca kredi kartı için dayatma yapmıştı ki dayanamayıp "kardeş sen onu boşverde şu başında musallat olan............. beladan bir an önce kurtulmak için ne yapıyorsun onu söyle " deyince önce sessizlik sonra teli kapatması bir olmuştu.. bir gün sonra normal telden arayıp konuşmak istediğini nasıl bildiğimi filan sorduğunda da uğraşamam deyip teli ben kapadım.. cidden kimseyle uğraşmak , ahanda ben şöyleyim böyleyim deyim insanlarla vakit geçirmek vs vs isteğim hiç olmadı.. sadece cidden sıkıldım artık ..bildiğim insanların insanlara verdiği zarar o kadar fazlaki şeytan işsizlikten emekli olacak yakında..birbirlerine tılsım yapanlar, büyü yapanlar, musallat edenler, kendilerini ateşe attığını bildiği halde ısrarcı olanlar vs vs..neyse... buna son verebilecek veya yönlendirebilecek kimse varmı aranızda ??..Cidden...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sadece bir şey merak ettim telefon dışında bu olmuyor mu? Aklıma birşey geldi o yüzden sordum. Belli bir frkans yayan bir cihaz sonuçta telefon acaba bu mu sizde bir his, bir görü yaratmaya yarayan bu yüzden sordum.

torpido

Kayıtlı Üye
80 lı yıllar çevirmeli telefonlardan tutun şimdiki akıllı telefonlara varana kadar evet..

Garippsişik

Kayıtlı Üye
Karşınızdaki kişi konuşma tarzından bunu belli eder zaten ama sizdeki cidden garil bir olaymış ee herkes fal baktırır gibi arasın ozaman sizi günümüzde başa gelen dertler zaten büyü bilmem ne bende birini arayıp söylesem tutacak türde

torpido

Kayıtlı Üye
Yazdıklarınızı tam anlamasamda asla işim olmaz o tür şeylerle.. Yapanında yaptıranında cehennem bileti aldığı bariz ortadayken gerek te yok şarlatanlığa.. ben hala ciddi ciddi yardım arıyorum .. umarım birileri hissi kalben vuku babında buraya bir göz atar beni duyar..

Garippsişik

Kayıtlı Üye
Yazdıklarınızı tam anlamasamda asla işim olmaz o tür şeylerle.. Yapanında yaptıranında cehennem bileti aldığı bariz ortadayken gerek te yok şarlatanlığa.. ben hala ciddi ciddi yardım arıyorum .. umarım birileri hissi kalben vuku babında buraya bir göz atar beni duyar..
Konusmalarınıza biraz daha dikkat ederseniz sevinirim gönderme yapcağınız kisiyide etiketleyin sizin icin daha iyi olur :)

blueviolet

Kayıtlı Üye
Merhaba..
Siteyi yeni gördüm ve henüz üyeyim..Sizden ricam bu yazıyı okuyan ve ciddi yaklaşan birilerinin bahsedeceğim konuda bana yön verebilmesi..
Hiç tanımadığım ve ilk kez telefonda konuştuğum insanların yaşadıkları sıkıntı, kendine veya yakınlarına musallat olan bir şeyleri, sorunlarını , içlerindeki yardım seslerini , fark etmeden veya bilerek geçmişte yaptıkları hataları ve ceremelerini vs vs vs hissediyor anlık biliyor duyuyor ama malesef hiç bir şey söylemeden konu ne ise konuşuyor ve teli kapatıyorum.. bir kez rast gele banka işlem tanıtımları için arayan bayan o kadar çok aptalca kredi kartı için dayatma yapmıştı ki dayanamayıp "kardeş sen onu boşverde şu başında musallat olan............. beladan bir an önce kurtulmak için ne yapıyorsun onu söyle " deyince önce sessizlik sonra teli kapatması bir olmuştu.. bir gün sonra normal telden arayıp konuşmak istediğini nasıl bildiğimi filan sorduğunda da uğraşamam deyip teli ben kapadım.. cidden kimseyle uğraşmak , ahanda ben şöyleyim böyleyim deyim insanlarla vakit geçirmek vs vs isteğim hiç olmadı.. sadece cidden sıkıldım artık ..bildiğim insanların insanlara verdiği zarar o kadar fazlaki şeytan işsizlikten emekli olacak yakında..birbirlerine tılsım yapanlar, büyü yapanlar, musallat edenler, kendilerini ateşe attığını bildiği halde ısrarcı olanlar vs vs..neyse... buna son verebilecek veya yönlendirebilecek kimse varmı aranızda ??..Cidden...

neden bu özelliğinizden kurtulmak istiyorsunuz ki.kurtulmaya çalışmak yerine bütünün yararına ,insanlığın faydasına sunun.insanlara yardıum edebiliyorsanız edin.insanları mutlu edince siz de mutlu olursunuz diye düşünüyorum.

sibelya

Kayıtlı Üye
güzel bir yetenek bu geliştimeyi mi istiyormusunuz?

Silverfş

Kayıtlı Üye
Cidden böyle bir yeteneğiniz varsa bunu geliştirmekte bitirmekte sizin elinizde . İç benliğinizi dinleyerek bitirmeyi istediğinizi aktarabilir yada geliştirmeyi isteyebilirsiniz. Kimse size şunu yada bunu yapın diye açıklama yapmaz burdan zaten bu yeteneğe sahipseniz azıcık özveri ile bitirmeyide geliştirmeyide kendiniz çözeceksiniz.

torpido

Kayıtlı Üye
Sayin arkadaşlar.. Bana yardimci olacak derken size hafif gelebilir ama o anda hissettiklerimin tarifi yok.. Aranizda ciddi anlamda insanlara zarar verebilecek bir iki kişi var..neyse...

Siz siz olun fal büyü sihir işlerine girmeyin.. Yapaninda yaptiraninda hem bu dünyada hem gerçek dünyada çekeceği sikintilardan allah c.c hepimizi korusun.. Evet sihir büyü vs vs var ama iptali yok olmasi imkansiz.. Uğraşmayin şarlatanlarin eline düşmeyin allah a siğinin o nun her şeye gücü yeter..çok basit ama içtiğiniz her suyu bismillahirrahmanirrahim diyerek için.. Anlamayanlar illaki dalga geçecek sorun değil ama anlayan kardeşlerim..selaminaleyküm...

Seuta

Kayıtlı Üye
Hisleriniz çok kuvvetli görünüyor bence insanlığın yararına kullanmalısınız. Gerçi insanlikta pek haketmiyor ama Allah rızası var..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
yönlendirmek ya da son vermek birinden birine karar verin ona göre bilgi verelim.

Rema

Kayıtlı Üye
Bende bunları yaşıyorum hatta hastalığı olduğunu bilene hissediyorum nasıl bir kişilik olduğunu konuşurken içinden neler geçtiğini bunu hem telefonda hemde sosyal hayatımda yüzyüze konuşurken hissedebiliyorum. 6. Hissim kuvvetli çoğu olayları önceden tahmin etmişliğim oldu tanımadığım kişileri bana anlatan arkadaşlarıma o kişinin nasıl bir kişilik olduğunu anlayabiliyorum ve bence bu özel gücünü ilerletmelisin.

taroh

Kayıtlı Üye
bu ışler ıle uğraşanlardakı rıyayı da hıssedınce tabı uzak duruyorsunuzdur.zaten nasıl olsa kader bızım ıçın en ıyısını seçecek.sızın mudahalenız ıyılık ıcınde kötülük ıçınde olsa kaderın sıze yükledığı bır rol değl mı?

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Bunun en iyi yolu bu kadar ustunde durmamak ve kabul etmek ancak oyle rahatlarsin cunku bende ayni seyleri yasiyorum yillardir.. Kabullenip cokta ustunde durmamaya calistigim zaman dan beri daha mutluyum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...