Görüntü yaşıyorum bunlar nedir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhabalar... Ben konuyu fazla uzatmadan sizlere yaşadıklarımı anlatmak istiyorum.Şizofreni gibi algılanabilir.Belki de öyleyim ama sizlere paylaşmak istedim.Ben bazı imajinasyonlar görüyorum.Bu imajinasyonları anlatmak gerekirse (Daha öncede yaşadım ve çıktı.) Şu anki ise çevremdeki binalara baktığım zaman bazılarının tam yıkıldığı bazılarından yarısının ayakta kaldığını, etrafın enkaz ve toz bulutları haline geldiğini görüyorum.Daha önceki yaşadığım ise hem rüyamda görünen hemde imajinasyon halinde görülüp gerçekleşendi.

Lua

Kayıtlı Üye
Enteresan, bir dönem baktığım evlerin yıkılmış olduğunu hayal ediyordum ister istemez, ona benzettim.
imajinasyon çalışması yapıyor musunuz, yoksa hiçbir çaba harcamadığınız halde mi oluyor?

denpin

Kayıtlı Üye
Bende de oluyor ara sıra bu durum.acaba izlediğim filmlerden vs. Mi etkileniyorum diye düşünüyorum bazen

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
Enteresan, bir dönem baktığım evlerin yıkılmış olduğunu hayal ediyordum ister istemez, ona benzettim.
imajinasyon çalışması yapıyor musunuz, yoksa hiçbir çaba harcamadığınız halde mi oluyor?

Yani size şöyle söyleyebilirim içimde sürekli ilerlemem gerektiğini söyleyen bir ses var. 6 tane test yaptım. İnternetin güvenilir olup olmadığını o yüzden soruyorum bazı şeylere güvenmeli miyim bilmiyorum genel yorum olarak hepsinde prekognisyon geleceği hissetme yada görme çıkıyor.6 testin hepsinde buna benzer şeyler çıktı.Sorunuza gelirsekte neye yatkın oldugumu bilmediğim için sürekli çabalıyıp duruyorum her konuda.Fakat imajinasyon çalışmasına özenle bir vakit ayırmadım.Çok nadir olarak beliriyor zaten.Rüyalarımın da çıktığı oluyor.Duru işitme vb çeşitlere yukarıdaki arkadaşın bahsetmesi üzerine göz atmayı düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...