İnsanlar Benden Nefret Ediyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

romeo713

Kayıtlı Üye
:eek:fftopic: eskiden böyle bişey yoktu..herkes beni çok severdi ...şu zamana kadar kimseyle bi sorunum olmadı kimseye eyvallah etmedim kimseyle polemiğe girmedim..elimden geldiğince herkese yardım ettim yardımcı olmaya çalıştım...iletişimimin iyi olduğunu düşünüyorum sohbetim muhabbetim herzaman iyiydi ..hala da aynı..fakat şu son bir yıldır tuhaf şeyler oluyor...ben hala aynıyım insanlarda aynı fakat beni gören kaçıyor...gören görmemezlikten geliyor..yanımdan geçip selam bile vermiyor...akraba dost kim varsa tanıdıklarımın neredeyse pek azı dışında bir çoğu bu anlattığım gibi oldu...
ben gidip konuşuyorum '' hadi ne olursa olsun insanız konuşmakla kimse küçülmez diyip yanlarına ben gidiyorum '' zoraki bi iki kelime ediyorlar suratları beş karış öylece donup kalıyorlar....

acaba biri bana büyü falanmı yaptı yada bi muska musallatmı var tam olarak anlamadım hiçbirşey ...beni gören yolunu değiştiriyor..hayır bu zamana kadar kimseye muhtaçda olmadım kimseden bişeyde istemedim ama neden bir anda böyle oldu hiç anlamadım....
birde ben yıldızı çok düşük bir insanım alakasız zamanlarda gözlerimden yaşlar gelir fenalaşırım ama pek belli etmem başım döner bazen...felaket nazar alırım...birisi böyle pür dikkat baksın sürekli esnerim ona bakamam böyle değişik değişik tuhaf tuhaf huylarım vardır...
bende memnun değilim bu durumdan ama neden son bir iki yıldır böyle oldu hiç bilmiyorum artık aklıma gelen tek şey biri bana büyü yaptı...
zaten şu ara hiçbir işim yolunda gitmiyor olmayacak şeyler oluyor...bi olumsuzluk sarmalının içine düştüm sanki...
psikoloğa gittim gayet normal konuştuk stresten diyor ama ben stresten olduğunu düşünmüyorum olaya çok yüzeysel baktı kapsamlı olarak beni aydınlatmadı...
yorum yaparsanız sevinirim biraz uzun oldu kusura bakmayın.....
:banghead:

Garippsişik

Kayıtlı Üye
Öncelikle sorunuza cevap bulmaktan çok içinizdeki karışık ruh halinden kurtulmanız ve asıl sorununuzun ne olduğunu bilmeniz gerekir. Bundan önce açtığınız konularda "insanların size çok ilgi duyduğunu çok dikkat çektiğinizi ve insanların ilgisini nasıl üzerinden kaldıracağınız için yana yakıla sorunuza cevap aramıştınız . Bende size öyle geldiğini söylemiştim. Burda iki ihtimal kalıyor ya gerçekten çok ilgi çekicisiniz ve kıskanılıyorsunuz ki ben buna pek ihtimal vermiyorum. Ya da çok ilgi çektiğinizi sanıp narsist bir ruh haline bürünüp insanları istemeden kendinizden uzaklaştırabiliyorsunuz. Olayın ruhani boyutuna deyinmek ilgilenmek istemiyorum. Eğer metafizik bir şeyin oyunu olsaydı bu derece basit şekilde vermezdi sinyali ve hiçbir büyünün etkisi bukadar hafif olmaz. Tutmamış bir büyü de olabilir tam emin değilim. Önceden yaşadığınız bir olayı etkisinde kalmış olabilir. Psikolojiniz ciddi anlamda bozulmuş olabilir. Kısaca siz kendinizle çok çelişen bir insansınız. Ama ben bu yaşadığınız olayların tamamen size öyle geldiğini düşünüyorum ciddi nazar alıyor da olabilirsiniz. Bir de hayata çevrenizi değiştirerek devam etmeye bakın

romeo713

Kayıtlı Üye
cevap için teşekkürler...ruh halim bu aralar hatta son bir yıldır çok karışık.. bundan önce öyle bi başlık açmıştım ben sadece yaşadıklarımı burda sizinle paylaşmak istedim..kesinlikle doğrudur..narsist olduğumu düşünmüyorum inanın bana kendimi hiç önemsemem hatta face instagram vs hiçbiyerde hesabım bile yoktur yani narsist olmam için hiçbir sebep yok..kendimle çeliştiğim zamanlar oluyor ama çok fazla olduğu söylenemez ...aslında bi çok tespitiniz doğru...
peki ne yapmalı ? zaten sıkıntı burda :) bunları ben anlattım siz özet geçip analiz ettiniz fakat benim için sonuç önemli...

birincisi tüm bunların sebebi nedir ?
bir ikincisi ne yapmalı ?
çevremi ortamımı ha diyince olmasada değiştirmeye çalışıcam tavsiyenize uyucam....

Garippsişik

Kayıtlı Üye
cevap için teşekkürler...ruh halim bu aralar hatta son bir yıldır çok karışık.. bundan önce öyle bi başlık açmıştım ben sadece yaşadıklarımı burda sizinle paylaşmak istedim..kesinlikle doğrudur..narsist olduğumu düşünmüyorum inanın bana kendimi hiç önemsemem hatta face instagram vs hiçbiyerde hesabım bile yoktur yani narsist olmam için hiçbir sebep yok..kendimle çeliştiğim zamanlar oluyor ama çok fazla olduğu söylenemez ...aslında bi çok tespitiniz doğru...
peki ne yapmalı ? zaten sıkıntı burda :) bunları ben anlattım siz özet geçip analiz ettiniz fakat benim için sonuç önemli...

birincisi tüm bunların sebebi nedir ?
bir ikincisi ne yapmalı ?
çevremi ortamımı ha diyince olmasada değiştirmeye çalışıcam tavsiyenize uyucam....

Değiştirmeniz sizin yararınıza olur sebebini düşünmeyin sadece boşverin eğer illa ki sebebini öğrenmek istiyorsanız psikolojiktir

Ori

Kayıtlı Üye
Merhaba sayın romeo. İlk anlattıklarınız bu dönemde gayet normal bir durum. Kimseye kolay kolay dost ve kimseye kolay kolay akraba dememek gerek. Siz sevecen oldukça ve yardımseverlik peşinde oldukça bu insanlar sadece size ihtiyaçları olduğunda yanınıza gelirler. Çevreniz bozuk demek ki.. Birgün birinin işi düşsün yine can ciğer olabilirsiniz. İnsanların bu kanında var neden ilginç geliyor ki? Siz milleti boşverin kendinizle ilgilenin. Büyü felan olduğunu düşünmüyorum ama emin değilseniz bakım yaptırın siz bilirsiniz.

Şu da var ki, değişmedim diyebiliyorsunuz fakat belki de sorun tamamen sizdedir ve farketmiyorsunuzdur. Davranışlarınızı, karakterinizi ve huylarınızı dışarıdan ölçmeniz gerek. Bir sorun var ama insanlarda mı yoksa sizde mi bilmek gerek. Mesela pozitif olun gibi söylemlerde bulunmakta istemiyorum. Bana göre her türlüsünü düşünün.

yaramazcocukmavi

Kayıtlı Üye
Aynı durum bende de var ne saydı iseniz hemen hepsi bendeki durumla aynı; lakin ben bunu kendimde gördüğüm olgunluk yada farkındalık olarak yorumluyorum insanlar yapmacık geliyor,bu şu değildir tabi : ''ben onlardan üstünüm manası çıkmasın yada ben çok farklıyım'' bir nevi seçilmişlik gibi bir durum bu ... Yaşa ve olgunluğa bağlı bişey olsa gerek..Kendini kabullendiremiyorsun karşıya onlarda kaçıyorlar ...

Lua

Kayıtlı Üye
herkes sizi seviyorsa o zaman bir sorun vardır, bazı insanların sizi sevmiyor oluşu güzel bir şey, bir karakteriniz olduğunu gösterir

kafaya takmayın derim.

Siradaninsan

Kayıtlı Üye
Bir zamanlar bana öyle oluyordu. Hiç tanımadığım insanlar benden nefret ediyordu özellikle karşı cins. Ne yaptımda insanlar bana karşı böyleydi hala bilmiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...