Dualarla isteksizlik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nego

Kayıtlı Üye
Bu durum bana şunu anımsattı; Bir yanda kuraklık adına yağmur yağması için dua eden biri, diğer yanda ayakkabısı delik olduğu için yağmur yağmasın diye dua eden biri... Siz bir çifti ayırmak için dua ederken belki o insanlarda birbirinden ayrılmamak için dua ediyordur. Sevdiği insanla arası bozulması, ayrılması için büyüye maruz kalmış ve hayatı alt üst olmuş biri olarak sadece şunu demek isterim; yapmayın!

nazlimmm

Kayıtlı Üye
Bu durum bana şunu anımsattı; Bir yanda kuraklık adına yağmur yağması için dua eden biri, diğer yanda ayakkabısı delik olduğu için yağmur yağmasın diye dua eden biri... Siz bir çifti ayırmak için dua ederken belki o insanlarda birbirinden ayrılmamak için dua ediyordur. Sevdiği insanla arası bozulması, ayrılması için büyüye maruz kalmış ve hayatı alt üst olmuş biri olarak sadece şunu demek isterim; yapmayın!

Bir soru sormak istiyorum izninizle;
Uzun yıllardır evlisini ve iyi kötü onca sene geçirmişsiniz. Yaradan size birde bir evlat nasip etmiş. Öyle yada böyle bir düzen kurmussunuz ve birgün birisi çıkıyor ortaya sizin bütün düzeniniz altüst oluyor? Böyle bir durumda ne yapardiniz? Çekip gitme imkanına sahip degilsiniz bu arada? Madem öyle bırak diyebilirsiniz oda doğru ama bu bazen mümkün de olmayabiliyor!
Bakın yargılanmak suan en Son isteyeceğim şey! Çocuğumun babasından ayrı kalmasına sebep olmuş sa aciyamam! Lütfen yargilamadan önce nedenlerini sorarak empati yapalım ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...