Bilinçaltı mı telepati mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Onyuzbinmlynbaloncuk

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar burada yeniyim.

Öncelikle telepati yöntemine inanıyor olmama rağmen çok fazla iştigal etmedim.

Bu konuyla alakali bir sorum olacak sizlere. Değerli vaktinizi ayirip cevap vereceklere şimdiden teşekkür ederim.

Universite yillarimda bir çocuk sevdim. Platonikti 3 yıl. O da boş degildi ki son yıl konuşmaya geldi. Kısa keseyim, doğru iletişimi sağlayamadığımızdan oylece bitti gitti. Ustune başkasini sevdim. Evlilik karari aldik nişan aşamasina hazirlikta bazi sebeplerden oturu ayrildik. Bu ayrilik bayagi uzun vaktimi aldi yaklaşik 2 yilimi. Hala da seviyorum bu adamı.

Fakat sorum şu. Universite yillarimda sevdiğim adami surekli ruyalarimda gormeye başladim. 5 yil boyunca neredeyse bir kere bile gormedigim adami bu aralar sıklıkla görür oldum. Rüyada mutlu oldugumuzu goruyorum fakat uyaninca buyuk hüzün çöküyor. Rüyada görmek için hiçbir sebebim yok. Aklıma da gelmiyor. Oldukça yoğunum. Zihnim de yoruluyor işten güçten. Deyim yerindeyse bayilip gidiyorum akşamları. Ama her iki üç güne bir rüyalarıma girer oldu.

Bu rüya olayı sıklaşmaya başlayınca aklima direkt telepati geldi. Ya da halk arasindaki söylemle, demek ki içimde çok kalmış durumu mudur?

Gerçekten merak ediyorum. Bilinçaltı mutsuz dönemlerde devreye giriyorsa, nişan öncesinde severek ayrıldığım adam değil de neden universitede platonik sevdiğim insani görüyorum.

Tekrar teşekkürler.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Ben çok param olsun istiyorum ama parayı sevdiğimden değil ihtiyacım olacağından. Ben parayı sevmiyorum ama ihtiyacım olduğu için seviyor gibi yapmakta zorundayım. Ben aslında neyi istediğimi neyi sevdiğimi bilmiyorum ama yaşamak adına bunlara mecburum. Bazen parayı severim bazen parasızlığı. Elime para geçene kadar severim geçtikten sonra parasızlığı özlerim. Bir süre o parayla geçinip giderim bir süre sonra keşke eski günlerdeki gibi olsa da daha orjinal olsaydı yaşam derim. Ama o istediğim paraya şuanki hayatımda sahip olamadığım bir gerçek isteklerimi bir kenara bırakırsam.

Bilinçaltı bilinçaltında kalmaz sorununuz geçmişte değil sorununuz bugününüzde. Yaşadıklarınız sizi tatmin etmiyor ve için hayır onbizmbmmbbmb baloncuk bunu yapma yanlış yoldasın bunu sende biliyorsun. Bu adamla evlenirsen bir gün başkasını isteme ihtimalin çok yüksek bu erkek seni tatmin etmiycek bir süre sonra vazgeçebilirsin ve hayat bazı konularda sana tölerans tanımıyacak desede sen yoluna devam ettiğin için bilinçaltı diyeceksin. Kendini dinle.

Godric1461

Kayıtlı Üye
İş
Yüksek Lisans
Belki o adam telekinezi yöntemi deniyordur.Yine bu forum da okumuştum düşünerek istediğiniz birinin aklına düşüyorsunuz(tam anlatamadım)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...