Şanssızlığım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Juithe

Kayıtlı Üye
İş
Tattoos' helper!(;
Öncelikle hepinize merhaba. Konuyu doğru yere mi açtığımdan emin olmasam da sizle bir şey paylaşmak istiyorum. Konu başlığı şanssızlığım olsa da -spesifik bir konudaki şanssızlığım- olarak indirgeyebilirim. Ben çok istediğim bir şeyi gerçekleştirmek için para biriktiriyordum, tam o para elime geçti derken sürekli bir yerlere harcamak zorunda kalıyordum ve yerine koyamıyordum yaklaşık mayıs ayından beri bunun için uğraşıyorum. Az buz bir para da değil fakat bu kez artık oldu dediğim an para resmen uçuverdi. Çalındı mı kayboldu mu düştü mü anlam veremiyorum, yok oldu. Onun öncesinde memlekete de gittiğimden hangi şehirde kaybettiğimi dahi bilmiyorum, yani tam kavuştum artık derken en sonunda da bunun olması beni gerçekten çok üzdü. Bunun üzerine sürekli hayal kurup duruyordum ve gerçekten çok istiyordum, bir şeyi gerçekten çok isteyince mi kaçıyor görüşlerinizi gerçekten merak ediyorum?! Ya da bu konudaki şanssızlığımın sebebini nasıl değerlendirebilirsiniz. Ayriyeten birkaç yerde yasin suresini 7 gün 7 defa okuyunca eğer para çalınmışsa bir şekilde o kişinin ortaya çıkacağı hatta parayı geri verebileceği yazıyor, bir başka yerde de bi sure hakkında bir şeyler okumuştum, paranın nerede olduğunu rüyanda görüyormuşsun. Bunun gibi bana yardımcı olacak önerileriniz var mıdır?

akrepkadini9

Kayıtlı Üye
Hayalinize karşı duygularınızı kontrol etmelisiniz. Bir şeyi takıntıya varacak kadar çok isteyince o iş olmuyor malesef. Hayallerinize ve amaçlarınıza, olsa güzel olur ama olmasa da olur ben yolumu bulurum tarzı bakarsanız daha doğru bi enerjide oluyosunuz ve saplantılı bi heyecanınız olmadığı için çok yüksek ihtimalle gerçek oluyor

alexisis

Kayıtlı Üye
Hayirlisini dileyin kendiniz icin. Belki bu isteginiz hayirsizdir sizin icin, kimbilir... Benim cok basima gelmistir, cok isteyipte, cikan binbir zorluga ragmen elde ettiklerimden nihayetinde hep zarar gormusumdur, hep keske bu kadar ugrasmasaydim demisimdidr... Belki size de bu bir mesajdir...

Lua

Kayıtlı Üye
istemenin kurallarından birini hatırlatayım, istediğiniz şeyi 21 gün boyunca günde 1 veya 2 kere odaklanıp isteyin ve sonrasında onu istediğinizi bile unutacak kadar görmezden gelin

sürekli gözünüzü dikip beklediğiniz bir şeyin gelmesini geciktirirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...