Biri Bana Lacivert Küçük Bir Paket Verdi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cthulhu001

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Konuyu buraya açmam uygun oldu mu bilmiyorum ama bu kısmı ilgilendiriyordu, o yüzden buraya açtım. Olay şu: İki yıl önce bana bir paket verildi. Bu paketi lacivert küçük bir şeye sarılmış ve iyice bantlanmış durumda. Veren kişi bunu kesinlikle açmamamı ve bana iyi hissettireceğini söyledi. Bu kişi tarikata bağlıydı ve oradaki şeyhlerden gelen bir paket olduğunu, çok özel olduğunu vurguladı. Ama ben o paketi aldığım sene çok kötü şeyler oldu evde. O minik paket hâlâ bende. Resmini çektim. Bunun ne olduğunu nasıl anlayabilirim?Ekli dosyayı görüntüle 9214

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
X-ray cihazından geçir buraya bunu yazma gereksinimi duyduysan ama bu cevabı yazdığım içinde içinden muska çıktı seni dinledim dersen ben sorumluluk almam..

zees

Kayıtlı Üye
Ona dokunduğunda ne hissediyosun evde bulundurman sana rahatsızlık veriyorsa , arkadaşınla paylaş bu durumu. Konuştuğun anda arkadaşının konuşmasında ve tavrında seni rahatsız edecek bir durum sezersen evden uzaklaştırmanı tavsiye ederim. Açmadan içindekini bulman zor.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Paketi veren tanıdığınız biri mi güvenir misiniz? Dediği gibi birşeyse öyle özel birşeyi size niye verdiğini sormadınız mı? Açmak istediğiniz belli fakat açıpta iyi birşeyse tılsımını bozmak istemiyor gibi bir haliniz var. Bence cihazdan da geçirseniz sarılmış bir kağıtta yazanı okumanız için açmanız lazım. (Muska olarak vardayıp öyle yorum yapıyorum.) Siz bilirsiniz ama ben olsam açardımz

Cthulhu001

Kayıtlı Üye
Veren kişiye güvenmiyorum çünkü psikolojisi bozuk biriydi. Şeytanın birinin kendini rahatsız edip durduğunu söylüyordu sürekli. Şu anda konuşmuyoruz, aramızdaki bağ bitti gitti. Adı bile aklıma gelmiyordu bunu yazana kadar. Verirken bana güven demişti ama ben ona güvenmiyorum. Dokunurken korku hissi giriyor içime.

Silverfş

Kayıtlı Üye
Size olumlu şeyler yaşatmıyorsa ve o paketten sonra hayatınızda aksaklıklar olmaya başladıysa içindeki birşeyde bir terslik olabilir. El yazması bir muska bir tılsım olduğunu varsayarak söylüyorum belkide veren iyi niyet ile verdi fakat tılsımda yada yazmada bir eksiklik bir atlama sonucu tesirini kaybetmiş , yanlış bir çizim yada harf sonucu etkisi terse dönmüş olabilir . Ben olsam sizin yerinizde zaten iyi gelmemişse bana açardım ve en azından niyetin ne olduğunu anlardım .

Cthulhu001

Kayıtlı Üye
Bunu başkasına açtıracağım. Açtırdığımda buraya yazarım.

zees

Kayıtlı Üye
Üzerlik tohumu küçük olanlar. Digeride bir çeşit fındık yada meşe palamudu olabilir. Nazar için kullanılır üzerlik

zees

Kayıtlı Üye
Şunu eklemeden edemeyeceğim muhtemelen sizi korumak istemiş ama siz ona inanmadığınız için etki etmemiş. Bazen böyle küçük bir uygulama ol sa bile inanarak yapılırsa işe yarar. İyi niyetli bir tılsım olduğunu hissediyordum.

Cthulhu001

Kayıtlı Üye
Belki de haklısınızdır ama bunu veren kişi bana ''sen şeytansın beni takip etmen için gönderildin'' deyip psikolojimi bozmuştu. Hatta bunu ciddi ciddi tartışma konusu gibi önümde oturup çay içerken konuşmuştu uzun uzun. Ona inanmamakta çok haklıyım yani :) Paranoya etmişti beni. Etrafta gördüğüm herkesi şeytan sanıyordum onun yüzünden. Kendimden bile şüphelenmiştim.

Şunu eklemeden edemeyeceğim muhtemelen sizi korumak istemiş ama siz ona inanmadığınız için etki etmemiş. Bazen böyle küçük bir uygulama ol sa bile inanarak yapılırsa işe yarar. İyi niyetli bir tılsım olduğunu hissediyordum.
Size öyle yapılsa siz de inanmazdınız, değil mi?

zees

Kayıtlı Üye
Seytan meselesini daha önce anlatmadığınız için böyle söyledim. Tohumlardan kurtulun o halde.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Üzerliği kargı kamışıyla kaynat iç ruh asması yap heba etme onları.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Dediğinizden hiçbir şey anlamadım ki. Kargı ,ruh asması ne oluyor acaba?
Sirkeli suda bekletip akan suya atın gitsin bir etkisi varsa da kaybolur. Bence kurtulun paketten çıkanlardan zaten size getiren kişiden bir hayır beklemek tuhaf olurdu.

Flood için üzgünüm. Hayır beklemek tuhaf olurdu derken size söyledikleri yüzünden öyle dedim.

Cthulhu001

Kayıtlı Üye
Sirkeli suda bekletip akan suya atın gitsin bir etkisi varsa da kaybolur. Bence kurtulun paketten çıkanlardan zaten size getiren kişiden bir hayır beklemek tuhaf olurdu.

Flood için üzgünüm. Hayır beklemek tuhaf olurdu derken size söyledikleri yüzünden öyle dedim.
Evet. Geceleri şeytanların kendisini rahatsız ettiğini, yatağının sürekli sarsıldığını ve arkasını duvara değil başka yerlere döndüğünde karanlıkta köşede birinin oturduğunu söylüyordu. Dua okuduğu zaman bile zor gidiyormuş, saldırmaya çalışıyormuş falan. Neyse, ben hiç inanmadım ona. Psikolojisi bozuk biriydi işte. Aksi olsaydı bana ona, buna ve bana kafasına göre şeytan demezdi. Tavsiye için çok teşekkür ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...