fal kartlarına ne ile başlamalıyım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ASCG

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bir işaret aldığımı hissettim ve ben fal kartlarına bakmak istiyorum lakin ne seçeceğimi kararlaştırmış değilim. piyasada birsürü kart dolaşıyor.
sizce yeni başlayan birisi hangi kartları almalıdır ? bu arada sadece kendi falıma bakmak istiyorum.

augury

Kayıtlı Üye
Gidiyorsun kartların yanına ve hangisi sana göz kırpıyorsa onu alıyorsun :) Ben ahşap kutuda rider waite tarot kartları ile başlamıştım.

akrepkadini9

Kayıtlı Üye
İnsan deneye deneye buluyor. Ben gittim bir sürü desteye baktım melek tarotu beni çekti ama onlarla anlaşamadım istediğim cevapları alamadım. Daha sonra internetten katinayı keşfettim, istediğim net cevapları katina ile aldım bu yüzden kısa süre sonra bunu satın aldım. Şimdi de normal tarot kartlarını inceliyorum önceden görselleri bişey ifade etmezdi şimdilerde anlamaya başladım ve net cevaplar da almaya başladım.. Kısacası ne ile başladığınızın bence bir önemi yok, ilk aldığınız kartlarla anlaşamazsanız farklı kartlar deneyin ben beceremiyorum veya yetenek yok diyip bırakmayın. Tahminimce kartlarla oynadıkça insanın enerjisi buna uyumlanıyor ve zaman içinde sizin için doğru desteyi buluyorsunuz.

Silverfş

Kayıtlı Üye
İlk öneri Rider Waite olacaktır fakat destelerin yanıma gittiğinizde sizi çağıran desteyi fark edeceksiniz . Benim ilk destem bakımın yapıcak olan kişiyi kendi seçen peri tarotu destesiydi ve hiç zorlanmadan onunla başlamıştım daha sonra klasik tarota ( Rider Waite ) ilede bakım yapmaya devam etmiştim . Bu yüzden bırak desten seni seçsin .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...