Tarot açılımım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lacerbe

Kayıtlı Üye
Merhaba. Eski sevgilim bana yaptiklari için üzülüyor mu niyetiyle 3lu açılım yaptım. 1.kart ters güneş
2.kart değnek şövalyesi
3.kart tılsım prensi ters geldi.
Çözemedigim nokta şu. Tılsım prensinin ters gelmesiylr bencilliği ele aldigini ve aslinda hayır sadece kendini düşündüğünü ele alıp uzulmedigi sonucuna mi varmaliyim
Yoksa bu kartın verdigi kayiplara bakarak hayatindaki olumsuzluklari bana yaptiklarina baglayip üzüldüğünü mu ele almaliyim

4

43887

Sorunuzla ilgili kartlar olumsuz açılmış bitmiş ilişki, ilişkide tatminsiz duygular kişinin egosu 3kartta da tavan yapmış vaziyette. Duyguları yansıtan bir kart yok. Üzülmesine etki eden bir kart yok. O yüzden ikinci durumu düşünmemelisiniz. Kişinin kendini düşünmesi haklı görmesini yansıtıyor. Değnek şövalyesi kombine de hata yapan birine işaret eder, fakat kişi bunu kabul etmiyor.Tılsım Prensi de beklentilerinizin karşılığını alamayacağınızı üzülmedigine...
Siz sorunuzu yöneltmissiniz kartlar olumsuz ve sonuçta düzeltmeye çalışmıyor. Burnunun dikine gidiyor diyor. O yüzden ikinci sorunuzla bağlantısız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...