Bir ölü benimle iletişime mi geçmek istiyor

Siradaninsan

Kayıtlı Üye
Bundan birkaç yıl önce bir kitap aldım. Kitapta ölen adam karısıyla iletişime geçmek istiyordu. Tabi bu kitabı hala okumaya devam ettiğim sırada ghost filmine de denk geldim. O yıl içerisinde musallada benzer şeyler yaşadım ve hala da devam ediyorum. Bir iki yıl önce aklıma birşey geldi biri ölmüştü ve benimle konuşmak istiyordu. Ben küçükken o ölmüş diyor hissiyatım. Arada sırada üzgün olduğum zaman sırtımda sarılmaya benzer şeyler yaşarım. İçimden konuşurum bazen bu iç sesin telepati olduğunu düşünüyorum. Zaten bu zamana kadar da karşı cinsle aram olmadı. Belki de yaşadıklarım varlık musallatı değildi o idi. Hani niye kafaya taktın diye sorarsanız işte aklıma o kitap geliyor. Zaten git kendini öldür diye kendime derim bazen. Lütfen gece gece saçmaladığımı düşünmeyin. Velki de var öyle bişey. Eğer yıllar önce okuduğum o kitap olmasaydı kafaya takmazdım bile işte aklıma o kitap geliyor. Uzunca bir süre etkisinde kaldığım bir kitaptır.

Mithra

Kayıtlı Üye
Dediğiniz üzere etkisinde kalmışsınız.Karşı cinsle aranız olmadığını belirtmişsiniz.Sizce de bilinçaltı yalnızlığınızı tolere etmek için bu yola başvurmuş olamazmı?
Ölüm kolaydır böyle yaparak tüm sorunlardan kurtulabileceğinizi sanıyorsunuz, zor olanı başarmak gerek, yaşamak insanlığın varolduğundan beri yegane yaptığı bir direniş.Kafanızda ki o düşünceleri silin.Bu durumdan hoşnut değilseniz site içerisinde Sn.Urum ve Yule mesaj atın bakım yapıyorlar.Esenle kalın.

Furking

Kayıtlı Üye
Bahsettiğiniz o kitabı çöpe atın ve hiç okumamış gibi hayatınıza devam edin. Kolay değil ama başarabilirsiniz. Dikkatinizi başka yöne çevirebilir, bunun için daha farklı- yararlı kitaplar okuyabilirsiniz. Eğer bunların hafif kalacağını düşünüyorsanız sevgili Mithra'ın da belirttiği gibi Mabet Sahiplerine danışabilirsiniz.

akrepkadini9

Kayıtlı Üye
Enerjiniz düşük mü peki? Auranızdan beslenen ama aslında iyi amaçla sizinle olan ölüler olabiliyormuş. Mesela siz küçükken ölen, sizden ayrılmak istemeyen dedeniz,babanneniz gibi. Ölen yakınlarınıza dikkat edin derim. Bu arada ben de bazen bir ölünün benimle iletişime geçmeye çalıştığını düşünüyorum özellikle belli zamanlarda oluyor bu. Sanki birinin bana söylemek istediği birşey var ama ruhsal gelişimim o boyuta gelmediği için iletişim kuramıyoruz.

Siradaninsan

Kayıtlı Üye
Enerjiniz düşük mü peki? Auranızdan beslenen ama aslında iyi amaçla sizinle olan ölüler olabiliyormuş. Mesela siz küçükken ölen, sizden ayrılmak istemeyen dedeniz,babanneniz gibi. Ölen yakınlarınıza dikkat edin derim. Bu arada ben de bazen bir ölünün benimle iletişime geçmeye çalıştığını düşünüyorum özellikle belli zamanlarda oluyor bu. Sanki birinin bana söylemek istediği birşey var ama ruhsal gelişimim o boyuta gelmediği için iletişim kuramıyoruz.

Evet enerjimi çalan birşeyler var. Ananem ve dedem degil bence. Evet bende hissediyorum ama somut bisey yok

akrepkadini9

Kayıtlı Üye
Evet enerjimi çalan birşeyler var. Ananem ve dedem degil bence. Evet bende hissediyorum ama somut bisey yok
Benim de enerjim hep düşüktür. Anneannemin annesi ben 2 yaşımdayken ölmüş ve beni çok severmiş birçok huyum da ona benziyor. Mesela hayvanları çok sevme, kedi besleme ve et yememe gibi. Onun auramda olabileceğini düşünüyorum ama onun dışında da sanki benimle iletişime geçmek isteyen kişiler var

Siradaninsan

Kayıtlı Üye
Benim de enerjim hep düşüktür. Anneannemin annesi ben 2 yaşımdayken ölmüş ve beni çok severmiş birçok huyum da ona benziyor. Mesela hayvanları çok sevme, kedi besleme ve et yememe gibi. Onun auramda olabileceğini düşünüyorum ama onun dışında da sanki benimle iletişime geçmek isteyen kişiler var
Et yememek hayvanları çok sevmek ve beslemek bende de var tesadüf :) .

akrepkadini9

Kayıtlı Üye
Ben bunları sinir sistemimizdeki bir bozukluk olarak görmüyorum aksine daha duyarlı ve sezgili olduğumuz için bunları yaşadığımızı düşünüyorum

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Ölüyle bizzat konuştunuz mu? Hissiyatların ötesine iç seslerinizin daha gerçekçi halini yaşadınız mı? Bu kanıya tam olarak nereden vardınız? Anlattıklarınız başımda bir ağrı var ama neresinde emin değilimle eş değer.

jensına

Kayıtlı Üye
Kitabın etkisinde kalmıssınız bir pisikologa gidin yoksa kafayı yersiniz.

Siradaninsan

Kayıtlı Üye
Ölüyle bizzat konuştunuz mu? Hissiyatların ötesine iç seslerinizin daha gerçekçi halini yaşadınız mı? Bu kanıya tam olarak nereden vardınız? Anlattıklarınız başımda bir ağrı var ama neresinde emin değilimle eş değer.

Değil ruhla hiçbir varlikla karşi karşiya konuşmadim ve direk onlari gozumle gormedim hem bedensiz bir varlikla nasil yapayim bunu? Ruh mudur degil midir bilmiyorum tuhafliklarin yasanmaya baslandigi zaman elime bu kitap gecti bende tesaduf olamaz dedim. Belki de tesaduftur sadece ihtimal vermek istedim

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Bir çok kitaplar filmler hatta psikoloji adı altında çıkartılan hastalıklar. Sahte olanlardan bahsediyorum. Bazı insanlardan örnek taşırlar içindeki metinler, kurgular. Aynı zamanda ilgi çekmesi için ve okuyan, izleyen birinin bunu ben yaşıyorum demesinden başka zekilik oyunları yoktur saydığım maddelerde. Bedensiz varlıkların bedene bürünmeleri zor değil eğer bu durum bir gerçekse. Okuduğum ve idrak ettiğim kadarı ile aklından çıkartman gerek diye düşünüyorum fazlasını bilemediğim için. Kendine iyi bak