Büyü yaptirdim. korkuyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nick yok

Kayıtlı Üye
Merhaba arkdaslar.
Ben iki sene once eski sevgilime büýu yaptirdim. Adet kani ve bicak filan gömdum.ama ne birlestik ne ayrilabildik.cok pisman oldum k3ndime yaptigim eziyetler karsimdakine yaptigim eziyetler. Simdi şoyle bir sorun var ailesi büyü mu yaptirdi ki sana vqzgecemiorsun diyorlarmis. Ya hocaya filan gittigind3 adimi verirse.(biçagi bahceye gömdüm) hoca yer tarifi ederse direk bulurlar.. param.olmadigi icinde bozduramiuorum (uzun zamandir issizim).napacacagimi bilmiyorum. Eger hocaya giderlerse adimi verir mi. Yardimci olursaniz seviniirm

Garippsişik

Kayıtlı Üye
Merhaba arkdaslar.
Ben iki sene once eski sevgilime büýu yaptirdim. Adet kani ve bicak filan gömdum.ama ne birlestik ne ayrilabildik.cok pisman oldum k3ndime yaptigim eziyetler karsimdakine yaptigim eziyetler. Simdi şoyle bir sorun var ailesi büyü mu yaptirdi ki sana vqzgecemiorsun diyorlarmis. Ya hocaya filan gittigind3 adimi verirse.(biçagi bahceye gömdüm) hoca yer tarifi ederse direk bulurlar.. param.olmadigi icinde bozduramiuorum (uzun zamandir issizim).napacacagimi bilmiyorum. Eger hocaya giderlerse adimi verir mi. Yardimci olursaniz seviniirm
Büyüyü bozdur

origanum

Yönetici
İşin ehli birine yaptırmamışsınız o zaman. Yoksa birlikte olurdunuz. Yalnız bu her ay tekrarlanması gereken bir büyü çeşididir zira sadece 1 aylığına birleşirsiniz tekrarlanmazsa 40 gün sonra süresi biter. Bu da sizin için masraflı olur tabi ve çok fazla tekrar onun sinirlerinde harabiyet yapar ve sevdiğiniz artık sizin bildiğiniz o kişi olmaktan çıkar. Ayrıca bu büyü çeşidi basitmiş gibi göründüğünden kendi başına yapmaya kalkarlar oysa her büyücü bile başaramaz bunu. Yapıldığında eğer anlarsa karşı taraf büyük paralar karşılığında bozdurur çünkü çok uğraştırır ve yine herkes bozamaz.
Gelelim sorununuza; vazgeçememesinin sebebi size duygusal bağı olmasından da olabilir yarım yamalak da olsa büyü yapılmaya çalışılmış olmasından da. Keşke tam yapılmış olsaydı da şu an birlikte olsaydınız. Eğer gittikleri hoca yani büyücü işinin ehli ise görebilir, adınızı da çatır çatır verir. Bozulsa da farketmez, büyü yapıldığını, yapılmaya çalışıldığını, bozulduğunu, kimin yaptığını ve kimin yaptırdığını görür. Dua edin de dandik birine gitsinler.

Garippsişik

Kayıtlı Üye
İşin ehli birine yaptırmamışsınız o zaman. Yoksa birlikte olurdunuz. Yalnız bu her ay tekrarlanması gereken bir büyü çeşididir zira sadece 1 aylığına birleşirsiniz tekrarlanmazsa 40 gün sonra süresi biter. Bu da sizin için masraflı olur tabi ve çok fazla tekrar onun sinirlerinde harabiyet yapar ve sevdiğiniz artık sizin bildiğiniz o kişi olmaktan çıkar. Ayrıca bu büyü çeşidi basitmiş gibi göründüğünden kendi başına yapmaya kalkarlar oysa her büyücü bile başaramaz bunu. Yapıldığında eğer anlarsa karşı taraf büyük paralar karşılığında bozdurur çünkü çok uğraştırır ve yine herkes bozamaz.
Gelelim sorununuza; vazgeçememesinin sebebi size duygusal bağı olmasından da olabilir yarım yamalak da olsa büyü yapılmaya çalışılmış olmasından da. Keşke tam yapılmış olsaydı da şu an birlikte olsaydınız. Eğer gittikleri hoca yani büyücü işinin ehli ise görebilir, adınızı da çatır çatır verir. Bozulsa da farketmez, büyü yapıldığını, yapılmaya çalışıldığını, bozulduğunu, kimin yaptığını ve kimin yaptırdığını görür. Dua edin de dandik birine gitsinler.
Yine aynı sekilde işinin ehli bir hocaya bozdurursa iz bırakmaz sanıyorum arkasında

Nick yok

Kayıtlı Üye
Cevabiniz icin cok saolun.umarim duygusal bagdir.ya da isini bilmwyen birine giderler.bicak alip atamam da yetkili biri islem yapilmis bicak atilir mi dedi.bicak olmasa belki bu kadar korkmazdim. Ölsemde kurtulsam modundayim

Buyuyu bozdurmak istiyorum.ama dedigim gibi uzun zamandir issiz oldugumdan. Su an yapabilecegim bisey degil

Lacerbe

Kayıtlı Üye
Öyle ısın ehlını bulması cok zor olur. ısım vermez, veremez cunku bu hacı hoca tayfasının yuzde doksandokuzu. gelen herkese de sende buyu var sunun aılesınden kendı aılenden gıbısınden laflar edıp yollar bozayım der gırla para alır yıne bırsey olmaz. Cevremde buyu bozdurmak ıcın ugrasıp duran bır ablam var bende aynı sekılde yapacak bırını bulmak ıcın ugrasıyorum.. Zor kardesım cok zor, ıcını rahat tut bence.

Nick yok

Kayıtlı Üye

Öyle ısın ehlını bulması cok zor olur. ısım vermez, veremez cunku bu hacı hoca tayfasının yuzde doksandokuzu. gelen herkese de sende buyu var sunun aılesınden kendı aılenden gıbısınden laflar edıp yollar bozayım der gırla para alır yıne bırsey olmaz. Cevremde buyu bozdurmak ıcın ugrasıp duran bır ablam var bende aynı sekılde yapacak bırını bulmak ıcın ugrasıyorum.. Zor kardesım cok zor, ıcını rahat tut bence.

Umarim oyle olur.ilk zaman bende yaptiracak birini ariyordum. Ama simdi hata ettigimi anladim.kendi hayatimin icine etmisim.boyle bisey yaptirip .iki sene boyunca umut ettim.yapmasaydim.simdiye kadar.mutlu olmustum

akrepkadini9

Kayıtlı Üye
İnşallah sağlam bir hocaya giderler ve büyüyü bozdururlar. Kendince bu durumdan korksan da aslında bu senin de hayrına olur. Bu şekilde ikiniz de bir yere varamıyorsunuz ve sizi bağlayan negatif bir bağ var. Korkular ve bağımlılıklar iyi yerlere götürmez insanı. Öğrenseler en fazla ne olur annesi babası belki seni bulur kızarlar falan ondan sonrasında tamamen uzak durmayı tercih edecekler hatta iletişim bile kurmayabilirler. Sende büyü yaptırma potansiyeli olduğu için kendilerince korkabilirler bile.

Nick yok

Kayıtlı Üye
Yok daha fqzlasi olacaktir. Biz ayni köydeniz .büyuk ihtimal rezil olurum.zaten beni gectim .ailem var.o yuzden umarim iyi bir hocaya gitm3zler
. Belki tek yonden baktiginiz icin.boyle bi yorum yaptiniz

oglak

Banlı Kullanıcı
Hocaların çoğu yalancıdır, isim veremezler.

Hem adet kanını alabilecek yakınlıkta birine neden büyü yaptırdınız?

Sorması ayıp kanı nasıl elde ettiniz?

Constantin3

Kayıtlı Üye

Acaba bizde büyü var mı yok mu anlayabileceğimiz bir yöntem var mı bildiğiniz ?

Nick yok

Kayıtlı Üye
Ben kendi kanimla yaptirdim.

Bu arada ben yaptirdigim.hocaya gittim dayanamdim.evde kafayi yemektense.gittim.sordum .goremezler dedi.ben tilsimla yaptim tarzi bisey dedi ama ben pek analmadim.o an baska.bisey düsunuyordum. Ayrica bozdurmak istedigimi.de soyledim. Kizdi da biraz.cocuk oyuncagina.cevirmis gibi oldum. Icim biraz daha rahat en azindan. Bence yaptirmadan once iyi düsununmeliyiz arkadaslar. Sinirle, hirsla yapilacak is degilmis

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun kandırılmışsınız. Göremez dediğinizi gösteren de vardır olmuş dediğinizi olmadığını size gösterende. Büyü işi tutsun yada tutmasın sonuçları hep olur şuan olduğu gibi. Bazı şeyler size defalarca kez anlatıldığı halde(kutsal kitap) uyguladıysanız bir zahmet korkun arkadaşlar inancınız var ise. Yinede din tövbeyi emreder başka diyebileceğim bir şey yok.

Nick yok

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun kandırılmışsınız. Göremez dediğinizi gösteren de vardır olmuş dediğinizi olmadığını size gösterende. Büyü işi tutsun yada tutmasın sonuçları hep olur şuan olduğu gibi. Bazı şeyler size defalarca kez anlatıldığı halde(kutsal kitap) uyguladıysanız bir zahmet korkun arkadaşlar inancınız var ise. Yinede din tövbeyi emreder başka diyebileceğim bir şey yok.

Neyin gunah ya da neyin gunah olmadigini bildigimi dusunuyorum. Yaptirirken de umrumda olmadi pek.gunah kismi ne.dersin.buna :).

Boyle boyle yapildigi icin zaten insanlari biktirdiniz.
Herkes kendi yaşar ,kendi cezasini çeker. Ve size guzel.bir tavsiye vereyim karsinizdaki insanin din hakkinda ne düsundugunu bilmeden kork , tovbe et gibi tavsiyeler vermeyin :)

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Ne bildiğin neyi önemsediğin ve neye inandığın ne yaşayacağın nereye gideceğin ne ile yargılanacağın umurumda değil. Ne dersin kısmına vereceğim cevap bu olsun diğer bölüme gelirsek. Sadece kendin yaşamazsın . Çevrendeki herkes yaşar. Yaptırmak istediğin uygulamanın sonucunda senin dışında herkes yaşar bunun sonuçlarını .Sadece seni değil herkesi etkiler.

blackendays

Kayıtlı Üye
sayın origanum size bir sorum hakkında danısmak istiyorum mesajdan ulaşşam müsaitmisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...