Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: 3.göz

Rep Puanı : 5
    Ettiği Teşekkür
    11
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    11

Post 3.göz

Merhaba öncelikle herkese iyi forumlar gizlimabet üyeleri. Sorum şu olacaktı. İnternette bir çok video var 3.göz açmak ile ilgili acaba gerçekten açıyor mu ve bilinç altında hasar bırakırmı sonuçta subliminal mesaj içeriyor. Cevaplarsanız sevinirim. Sevgi ve ışıkla.

Rep Puanı : 15
    Ettiği Teşekkür
    22
    7 mesaja 7 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    5

3.göz aslında diğer evrene açılan bir kapıdır.Bu kapı açıldığında varlıkları ve enerjiyi görebileceksiniz.Diğer evrenle ilgili bir bağ olduğu için elbette ki sübliminaj mesaj içerebilir.

Beyninizde hasar bırakmıycağını düşünüyorum.çünkü bu konuda bir çok araştırma yaptım.Fakat dünya dışı varlıkları gördüğünüzde korkacaksınız ama varlıklar korkunuzla beslenip sizinle daha çok ilgilenecektir korkunuzu yenmelisiniz.

Konu *nefertiti* tarafından (14.08.2017 Saat 19:31 ) değiştirilmiştir.

Ettiği Teşekkür
    11
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    11

Yani şimdi o videolardan birini gözüm kapalı odaklanarak dinlersem üçüncü gözüm açılır yani doğru mu anladım?

4. Abdurrahman02 Üyemize teşekkür edenler:
    Meczup.mimar (14.08.2017)

Rep Puanı : 15
    Ettiği Teşekkür
    22
    7 mesaja 7 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    5

Abdurrahman 3.göz açmak için günde düzenli meditasyon yapabilirsin veya müslümansan abdest alarak açabilirsin3.gözünün açıldığını zaten bir şekilde farkedeceksin.

6. BilinmeyenX Üyemize teşekkür edenler:
    Pofuduk Kartal (11.12.2017)

Rep Puanı : 233
    Ettiği Teşekkür
    27
    59 mesaja 76 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    30

Bu önerileri verenler 3. gözü açık olan bir birey olarak mı yazıyorlar acaba doğrusu bende merak ettim?

Tüm bu olup bitenin anlamı sensin.Sebebini Bilmediğin başlangıcın sebebi olmayan finalini de göreceksin.Ne ben,ne sen.Farkına varmadan farkına varabiliyor isen tadına varacağın tek şey ZAMAN.Paylaş,hükmetme.Savaş ama hor görme.Yenil ama pes etme.Kaybet, ama boyun eğme.Kazan ama böbürlenme.Sev,sevil,öfkelen,nefret et,özür dile,vazgeç,gururlan,Geri dön,ağla,kork! Bol bol gülümse,kahkaha at.Hepsi senin,zamanı kaybetme,tadını çıkar...

Yer
    Purgatory
    Rep Puanı : 51
    Ettiği Teşekkür
    7
    20 mesaja 25 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    8

Malesel 3. Gözün açılması o kadar basit değildir. Genellikle bu videolar dikkat çekmek için yayınlanan videolar oluyor yada henüz ben gerçek bir video göremedim . Her inanışın , her kültürün kendi teknikleri vardır bunun için . Bilinç altınızda sorun bırakabilir oda açıldıktan sonra gördüğünüz şeyleri kaldırabilecek misiniz ? Buna inanıyor musunuz ? Umarım aradığınız cevapları verebilmişimdir.

Ettiği Teşekkür
    11
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    11

Videoyu dinlerden iki kaşımın arasında bir karıncalanma oldu. Parmak basıyormuş gibi biri oldu.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)