3.göz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gizemliadam

Kayıtlı Üye
Merhaba öncelikle herkese iyi forumlar gizlimabet üyeleri. Sorum şu olacaktı. İnternette bir çok video var 3.göz açmak ile ilgili acaba gerçekten açıyor mu ve bilinç altında hasar bırakırmı sonuçta subliminal mesaj içeriyor. Cevaplarsanız sevinirim. Sevgi ve ışıkla.

BilinmeyenX

Kayıtlı Üye
3.göz aslında diğer evrene açılan bir kapıdır.Bu kapı açıldığında varlıkları ve enerjiyi görebileceksiniz.Diğer evrenle ilgili bir bağ olduğu için elbette ki sübliminaj mesaj içerebilir.:)

Beyninizde hasar bırakmıycağını düşünüyorum.çünkü bu konuda bir çok araştırma yaptım.Fakat dünya dışı varlıkları gördüğünüzde korkacaksınız ama varlıklar korkunuzla beslenip sizinle daha çok ilgilenecektir korkunuzu yenmelisiniz.

gizemliadam

Kayıtlı Üye
Yani şimdi o videolardan birini gözüm kapalı odaklanarak dinlersem üçüncü gözüm açılır yani doğru mu anladım?

BilinmeyenX

Kayıtlı Üye
Abdurrahman 3.göz açmak için günde düzenli meditasyon yapabilirsin veya müslümansan abdest alarak açabilirsiní ½í¸￾3.gözünün açıldığını zaten bir ÅŸekilde farkedeceksin.:)

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Bu önerileri verenler 3. gözü açık olan bir birey olarak mı yazıyorlar acaba doğrusu bende merak ettim?

Silverfş

Kayıtlı Üye
Malesel 3. Gözün açılması o kadar basit değildir. Genellikle bu videolar dikkat çekmek için yayınlanan videolar oluyor yada henüz ben gerçek bir video göremedim . Her inanışın , her kültürün kendi teknikleri vardır bunun için . Bilinç altınızda sorun bırakabilir oda açıldıktan sonra gördüğünüz şeyleri kaldırabilecek misiniz ? Buna inanıyor musunuz ? Umarım aradığınız cevapları verebilmişimdir.

gizemliadam

Kayıtlı Üye
Videoyu dinlerden iki kaşımın arasında bir karıncalanma oldu. Parmak basıyormuş gibi biri oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...