Heryerde karşıma çıkan rakam "51"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

moonlight51

Kayıtlı Üye
İş
...
Merhaba arkadaşlar,uzun zamandır paylaşmak istediğim konuyu bu sitede paylaşmaya karar verdim.
Açıkçası bana göre çok tuhaf olan belkide size saçma ve kuruntu olarak gelebilecek bir şeyden bahsetmek istiyorum.
Ne zamandır olduğunu hatırlamıyorum.Fakat sanırım ocak yada şubat ayından beridir sürekli olarak gördüğüm bir rakam var. "51"
Ve bu artık normal diyemeyeceğim kadar çok karşıma çıkıyor. Misal; Tabelalarda,telefon numaralarında,araba plakalarında, saatlerde ve en çok saatlerde görüyorum. Daha bir çok yerde görüyorum. Mesela bir film izlerken film donuyor ve onun saniyesine bakıyorum bilerek yapmıyorum bunu gözüm çarpıyor ve o an 51 rakamı çıkıyor karşıma. Telefonu alıyorum elime saate bakıyorum her bir saatin yanında genellikle 51'i görüyorum. Sosyal medya hesaplarında gezerken 51 beğeni, 51 yorum vs. görüyorum tabi böyle olmuyor ya bir sürü rakamın ortasında gözüme çarpıyor yada sonlarında.İlla ki bir şekilde görüyorum. Dün bir parfüm baktım ve arkasını çevirdim tamamen istemsizce 51 numaralı bir parfümdü. Geçen haftalarda çok güzel bir oje gördüm kırmızı renkli yine onunda istemsizce arkasını çevirdim 51 numara olduğunu gördüm. Bazen telefonda görünce ekran görüntüsü alıyorum bazense dışarıda karşıma çıkınca fotoğrafını çekiyorum. Ve şuan saate baktığımda saatin 17:51 olması da apayrı bir ironi değil mi sizce de? Bu konuda bilgisi olan bana yardımcı olabilir mi? Sadece merak ediyorum.Artık bu kafamı karıştırıyor. Sadece bu rakam değil ayrıca benliğim ile ilgili tuhaf sorunlarım var. Bu site bunlar için en uygun site olduğu için buraya yazıyorum. Umarım hoş karşılanırım...

Garippsişik

Kayıtlı Üye
Çok olağan bir durum ve bu sayının olumlu bir anlam taşıdığına emin olun fakat herzaman göründüğü gibi değildir sayı sizi rahatsız ediyorsa psikolojik destek alabilirsiniz etrafınızda belirli enerjiler olabilir iyi veya kötü bu tamamen sayının hangi zaman diliminde gözüktüğü ile ilişkilidir genelde mesela siz ojeye güzel demişssiniz yani hoş görüntülerle olaylarla kendini belli ediyor bu olayların hemen ardından görüyorsanız birşey diyemem ama siyah gölge vs. Dahil görüyorsanız dedigim gibidir benimde başıma cok gelen birşey ama belirli sayı demiyim de çift saat gibi ama benim beraberinde görüntü de getirdi gölgeler vs ama siyah ışık yoğunluğu vardı bazen beyaz kendim yorumlayabiliriyorum siz de kendiniz gözden geçirin eğer rahatsızlık vericiyse kötü olayları tetikliyorsa yardım alın

Lua

Kayıtlı Üye
Çevrende kötü niyetli biri olabilir. Çevrendeki insanlara dikkatli bak.

moonlight51

Kayıtlı Üye
İş
...
Ve bu arada yazmadığım bir şey daha var. Bu 51 i görme olayı 1251 ile başladı ve benim ilkokul numaramda 1251. Resmen kayatımı kapsıyor. O kadar takmıştım ki kafama 1251 adlı şarkılar buldum. Şuan saat 21:51 delirdiğimi düşünmeye başladım böyle bir tesadüf olamaz.

Bilmiyorum. Kuzenlerime anlattım çok ilgilerini çekti anneme anlatıyorum saçma buluyor. Zaten başka anlatacak kimsem yok.Birde sizlere sormak istedim psikojik bir durum olduğunu düşünmediğim için o tür bir yardım almayı düşünmüyorum.

Israrla evren size birşey anlatmak istiyordur.Siz mesajı henüz algılayamadığınızdan sayıyı görmeye devam ediyorsunuz.
Benimde tahminlerim o yönde fakat birşey anlamıyorum.

Çevrende kötü niyetli biri olabilir. Çevrendeki insanlara dikkatli bak.
Kim bilir? Belki de vardır. Teşekkür ederim cevabın için.

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
President of Big PimP AÅž
Ne anlama geldiğini bilemiyorum, benimde başıma geldi çünkü. Her yerde aynı sayı. Saat, telefon, oyun, tabela vs. vs.

Artık anlam veremediğim içinde umursamayı bıraktım ve sayıda şimdilik beni bıraktı ve emin ol sayıları böyle belirgin gören tek değilsin, anlam veremeyen bir çok insan olduğunu düşünüyorum.

Garippsişik

Kayıtlı Üye
Ve bu arada yazmadığım bir şey daha var. Bu 51 i görme olayı 1251 ile başladı ve benim ilkokul numaramda 1251. Resmen kayatımı kapsıyor. O kadar takmıştım ki kafama 1251 adlı şarkılar buldum. Şuan saat 21:51 delirdiğimi düşünmeye başladım böyle bir tesadüf olamaz.
Ayrıca sana şöyle birşey söyleyim ben yaklaşık 4 aydır hiç çift olmayan şekilde saat görmedim not tutuyorum da mesela 1:25 değil de 01:01 23:23 çok daha baskın zıt saatlere göre hiç de anlam veremedim sanırım durumlarımız benziyor

-Unicolf-

Kayıtlı Üye
51 de "kaç zamandır bana bakan mavi saçlar görüyorum nedir acaba bunun hikmeti" diye sorguluyor mudur acaba :)

Furking

Kayıtlı Üye
Benim de bir arkadaşım sürekli 19 ile karşılaşıyordu. Sonra 19 sistemi ile tanıştı ve sanırım görmesi gerekeni gösterdi ilahi sistem :)

moonlight51

Kayıtlı Üye
İş
...
Ne anlama geldiğini bilemiyorum, benimde başıma geldi çünkü. Her yerde aynı sayı. Saat, telefon, oyun, tabela vs. vs.

Artık anlam veremediğim içinde umursamayı bıraktım ve sayıda şimdilik beni bıraktı ve emin ol sayıları böyle belirgin gören tek değilsin, anlam veremeyen bir çok insan olduğunu düşünüyorum.

Evet bende umursamamaya çalışıyorum fakat o zaman daha çok görmeye başlıyorum. Mesela bundan 2 gün önce abartıyorum bu sadece tesadüf dedim ve telefonu aldım elime ve kendi kendime bak şimdi görmeyeceğim dedim ve bunu dedikten sonra belki 20 defa gördüm.Şu sıralar artmaya başladı ama umursamıyorum sadece gözlerimi deviriyorum.

Benim de bir arkadaşım sürekli 19 ile karşılaşıyordu. Sonra 19 sistemi ile tanıştı ve sanırım görmesi gerekeni gösterdi ilahi sistem :)
Anlamadım, 19 sistemi? İlahi sistem?

51 de "kaç zamandır bana bakan mavi saçlar görüyorum nedir acaba bunun hikmeti" diye sorguluyor mudur acaba :)
Bilemiyorum artık :)

Ayrıca sana şöyle birşey söyleyim ben yaklaşık 4 aydır hiç çift olmayan şekilde saat görmedim not tutuyorum da mesela 1:25 değil de 01:01 23:23 çok daha baskın zıt saatlere göre hiç de anlam veremedim sanırım durumlarımız benziyor
Evet durumlarımız benziyor. Ve bazen telefonuma bildirim geliyor ve telefona baktığımda saatte yada telefonun herhangi bir yerinde 51 görüyorum. Sanki görmem için yönlendiriyorlar beni.

Garippsişik

Kayıtlı Üye
Evet durumlarımız benziyor. Ve bazen telefonuma bildirim geliyor ve telefona baktığımda saatte yada telefonun herhangi bir yerinde 51 görüyorum. Sanki görmem için yönlendiriyorlar beni.
Son günlerde 13 görmeye başladım herşeyi cözerim de su sayılara pek anlam veremiyorum ben ya

SadStory

Kayıtlı Üye
Belki garip gelicek ama bende sürekli olarak 41 sayısını görüyorum , ayrildigim erkek arkadasimin oturdugu sehirin plakası oldugundan dolayi sürekli olarak gözüme carpiyor :) sanırım algıda secicilik:) 1 senedir bu böyle. Mesela saate bakiyorum 41 geciyor , şarjıma bakiyorum 41 , aynı sekilde izledigim video donuyor bakıyorum 41. Saniye veya dakika :D

SadStory

Kayıtlı Üye
O sayının senin icin önemli olup olmadığını bulamalısın bence :) illa ki birseyler cikacagini düsünüyorum

512

Kayıtlı Üye
Algıda seçicilik olduğunu düşünüyorum aynı durum bende var hatta daha demin başıma geldi yine. Saat 03:02 yada 302 sürekli gözüme çarpıyor, melek sayılarına bakmıştım fakat o kadar ileri derece ingilizcem olmadığı için pek bir anlam veremedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...