Heryerde karşıma çıkan rakam "51"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

moonlight51

Kayıtlı Üye
İş
...
Algıda seçicilik olduğunu düşünüyorum aynı durum bende var hatta daha demin başıma geldi yine. Saat 03:02 yada 302 sürekli gözüme çarpıyor, melek sayılarına bakmıştım fakat o kadar ileri derece ingilizcem olmadığı için pek bir anlam veremedim.
Olabilir bilemiyorum. Senin nickinin de 512 olması da güzel :D

Ori

Kayıtlı Üye
Bende her ne kadar böylesine bir durumla karşı karşıya olsam da, bunun algıda seçicilik olduğunu düşünüyorum. Bu tür durumları görünce aklıma 23 adlı film geliyor. :)
Hani öyle bir durum ki bazen yok artık dedirtecek tesadüfler oluyor. Fakat dediğim gibi basite indirgemek gerek bana göre.. Algıda seçicilik uygun bir seçenek.

moonlight51

Kayıtlı Üye
İş
...
Bende her ne kadar böylesine bir durumla karşı karşıya olsam da, bunun algıda seçicilik olduğunu düşünüyorum. Bu tür durumları görünce aklıma 23 adlı film geliyor. :)
Hani öyle bir durum ki bazen yok artık dedirtecek tesadüfler oluyor. Fakat dediğim gibi basite indirgemek gerek bana göre.. Algıda seçicilik uygun bir seçenek.
Öyle olduğunu sanmıyorum. Neden dersen basite indirgesem de senin deyiminle daha çok karşıma çıkıyor. Mesela bu sadece basit bir tesadüf dediğim zaman daha fazla görüyorum bunu farkettim. Yinede görüşün için sağol.

Ori

Kayıtlı Üye
Aklında çalkalanan fikirlere saygı duyarım tabiki ve seni bilmem ama ben bu oyunların parçası olmak için fazla sakin biriyim. O yüzden dediğimde kararlıyımdır. Sana Allah kolaylık versin. :)

ASCG

Kayıtlı Üye
bir gün üyenin biri buraya saat 14:53 olunca hep saati görüyorum bir şekilde görüyorum demişti o gün düşünmüştüm benim de sayım olabilir mi diye ve bana da aynısı oldu 454 sayısı inanılmaz şeyler yaşadım sadece görmekle alakalı değil iş ortamlarında 454 sayısı geçiyordu arkadaş ortamlarında 454 geçiyordu artık bıktım hala devam ediyoruz. müzik açıyodum 4 dakika 54 saniye çok sinir bozucu :D

moonlight51

Kayıtlı Üye
İş
...
bir gün üyenin biri buraya saat 14:53 olunca hep saati görüyorum bir şekilde görüyorum demişti o gün düşünmüştüm benim de sayım olabilir mi diye ve bana da aynısı oldu 454 sayısı inanılmaz şeyler yaşadım sadece görmekle alakalı değil iş ortamlarında 454 sayısı geçiyordu arkadaş ortamlarında 454 geçiyordu artık bıktım hala devam ediyoruz. müzik açıyodum 4 dakika 54 saniye çok sinir bozucu :D
Umarım hepimiz aradığımız cevapları bulabiliriz.

Nemesis7

Kayıtlı Üye
Ben bir zamanlar sürekli 7 rakamıyla karşılaşıyordum. 7 dakikalık videolarr, 7KM tabelaları, takvimde ve saatte de sürekli '7' rakamı gözüme çarpıyordu. Daha sonra bu geçti. Neden geçti bilmiyorum ama bu sefer de 54 başladı. Özellikle saatlerde sürekli karşıma çıkıyor. Değişik..

moonlight51

Kayıtlı Üye
İş
...
Ben bir zamanlar sürekli 7 rakamıyla karşılaşıyordum. 7 dakikalık videolarr, 7KM tabelaları, takvimde ve saatte de sürekli '7' rakamı gözüme çarpıyordu. Daha sonra bu geçti. Neden geçti bilmiyorum ama bu sefer de 54 başladı. Özellikle saatlerde sürekli karşıma çıkıyor. Değişik..
Evet ilginçmiş. Sanırım rakamlarla herkesin bir takım sorunları var. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...