Kısır döngü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bundy

Kayıtlı Üye
Bunu yaşayan sadece ben miyim merak ediyorum. Ya da bir insan neden durup durup aynı şeyleri yeniden yaşar? Hayatıma hep benzer kişileri benzer olayları çekiyorum. Farklı kişilerde tıpatıp aynı olayı yaşıyorum sürekli. Bana verilmek istenen bir mesaj var da ben mi alamıyorum acaba? Ben evlilik öncesi ilişkiye karşıyım. Evleneceğim adamla beraber olmak istiyorum. Karşıma çıkan kişilerse hep cinselliği ön planda tutan kişiler. Şaka gibi ama son 3 yıldır hep temmuz ayında bu şekilde insanlarla tanıştım ve hepsi de sonradan değişti. Hepsiyle 1 ay içinde ilişkim bitti aynı sebeple. Bazen lanetlendim mi diye düşünüyorum. Bir insan neden aynı şeyi defalarca yaşar? Bir ders çıkarmam gerekiyorsa da çıkaramıyorum.. Çünkü kendime çizdiğim sınırlarım var ona göre hareket ediyorum tüm insanlar gibi. Kendime ihanet etmiyorum. Doğru bildiğimi yapıyorum. Sizce bu kısır döngünün sebebi nedir ve nasıl kurtulurum bundan?

Lua

Kayıtlı Üye
Sebebi bilinçaltınızdaki birr kodlama ve onun yaydığı istenmeyen enerjidir. İstemedğiniz (istemediğinizin farkında bile olmadığınız ancak bilinçaltınızda istemediğiniz) şeyi kendinize çekiyorsunuz. Bunu farkedip yenmediğiniz için sürekli aynı şeyle karşılaşıyorsunuz.

Bir örnekle açıklamak gerekirse, bir kadının bilinçaltında hep uçurumdan düşme tehlikesi var (bilinçaltı oluşurken böyle bir olaya veya bu olayın anlatımına tanık oldu veya genetik kodunda böyle bir yaşanmış olay mevcut), o kişi istem dışı bir yerden düşme olayını kendisine çekmektedir. Aynı şekilde bilinçaltındaki korkuları da kendimize çekeriz, örneğin aldatılma duygusundan bilinçaltında ölesiye korkan bir insan mutlaka aldatılacaktır ve karşısına buna eğilimli insanlar çıkacaktır.

bundy

Kayıtlı Üye
Sebebi bilinçaltınızdaki birr kodlama ve onun yaydığı istenmeyen enerjidir. İstemedğiniz (istemediğinizin farkında bile olmadığınız ancak bilinçaltınızda istemediğiniz) şeyi kendinize çekiyorsunuz. Bunu farkedip yenmediğiniz için sürekli aynı şeyle karşılaşıyorsunuz.

Bir örnekle açıklamak gerekirse, bir kadının bilinçaltında hep uçurumdan düşme tehlikesi var (bilinçaltı oluşurken böyle bir olaya veya bu olayın anlatımına tanık oldu veya genetik kodunda böyle bir yaşanmış olay mevcut), o kişi istem dışı bir yerden düşme olayını kendisine çekmektedir. Aynı şekilde bilinçaltındaki korkuları da kendimize çekeriz, örneğin aldatılma duygusundan bilinçaltında ölesiye korkan bir insan mutlaka aldatılacaktır ve karşısına buna eğilimli insanlar çıkacaktır.

Peki bilinçaltımdaki bu olayı veya olayları nasıl hatırlayabilirim? Hangi yöntemi önerirsiniz?

akrepkadini9

Kayıtlı Üye
inanç sorunu var burada. yaşadıklarınız istediğiniz gibi birinin geleceği inancını köreltmiş ve blokajlar oluşturmuş sizde. tavsiyem bi süre ilişkilerden uzak durun ve dilek çalışmaları yapın. istediğiniz kişiyi istediğiniz ilişkiyi hayal edin ve zihninizde yaşayın yavaş yavaş buna gerçekten inanacaksınız ve böyle insanları hayatınıza çekeceksiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...