3. gözüm açıldımı ? 3. kulak diye birşey varmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MorKaftaN

Kayıtlı Üye
İyi sabahlar herkese ..

Uzun bir yazı oldu biliyorum. Birkaç sorum olucak cevap istediklerim onlar. Çok yerde araştırdım ama beni tatmin eden cevaplar olmadı. Okursanız çok mutlu olurum

Sorular : 1- Gördüğüm o sayısız gözün anlamı ne ? Cin musallatımı ?
2- 3. Gözüm açıldımı kapandımı ? 3. Kulak diye birşey varmı :)
3- Bu olayların sebepleri ne ? neden bu olayları yaşadım.

Şimdiden teşşekür ederim gelelim yazıya :;

Küçüklükten beri gözümü her kapattığımda nesneler görürdüm. 6 7 yaşında istediğim rüyayı görmeye başladım. Film gibi izlerdim. Küçüklük aklı kötü şeyler görmek istediğimden bu olayı kimseye söylemedim. Sonra her gözümü kapattığımda gözler görmeye başladım. Sayısız gözdü 1 2 saat çabadan sonra anca uyur olmuştum gözümü kapattığımda gördüğüm gözler sayısızdı ve bazılarının tanıdık olduğuna yemin edebilirdim. Bazılarınıda ilk defa gördüğüme...

Aradan 4 5 yıl geçtikten sonra alışmıştım o gözlere. yeni tanıştığım insanların gözlerini daha önceden görmüş gibi olduğumdan dolayı çok tanıdık gelirdi.
Bunun bi yetenek olup olmadığını merak ettiğimden araştırdım. Ve 1 göz görüyorum diye başlık açan insanlara hep cin musallatı olduğunu söylediklerini gördüm. Bana koca bir kabilemi musallat oldu diye düşünmüştüm hep. Çocukluk psikolojisi 4 5 yıllık alışkanlıktan gerek olsa korkmadım. Onlarla geceleri dertleşiyordum. Abime bu olayı anlattıktan sonra gözleri nadir görmeye başladım. Her gün görmek yerine 3 5 günde bir olur hale geldi her neyse, giriş uzun oldu gelelim soruya.

Uzun yıllar sonra bu nesne görme yeteneğinin 3. göz olarak adlandırıldığını öğrendim. Araştırmalarım sonucu 1 ay gibi bi sürede açılacağına ama belli bir bilgiye sahip olmadan açmanın tehlikeli olduğunu öğrendim. Ama açmak istiyordum. Aradığım cevaplar vardı. Meditasyon muziği indirdim. 1. gün gece 12 den sabah ezanı okunana kadar bir göz hayal ettim. Sadece ince bir çizgi görüyordum yatay düz bir ışık süzmesi gibi birşeydi. Sonra ertesi gün saat 3 4 gibi tekrar yaparken birden ışık süzmesi hareket etti. açıl dedim birden ışık süzmesi tepeye doğru çıkıp açıldı ve üçgen şeklindeydi ve etrafından titreşim yaymaya başladı gözlerim kapalıyken havaya kaldırdığımda görmeye başladım. ama yaydığı titreşimden dolayı ve kulağım patlayacak derecede çınladığından dolayı bakmayı istemedim. Hep aşşağı bakıyordum. sonra uykuda olmadığımı farkettim kolumu hareket ettirebiliyordum ama dünya çok yavaşlamıştı gözlerim kapalıydı ama sabah ezanının okunduğunu duyabiliyordum. ve ellerimi hareket ettirmeye çalışırken birden göz kapandı ve ışık süzmesi kayboldu sonra gözlerimi açtığımda ellerim ve ayaklarım tavana doğru yükselmişti. omuriliğimin üstünde duruyor gibiydim.

Ama garip bir şekilde normal karşıladım. Bu olaydan sonra Gözümü kapattığımda hiçbirşey görmedim. Ama nesneler yerine sesler duymaya başladım. Arada 600 km olmasına rağmen babamın bana seslendiğini duydum. Aradığımda ise oğlum evde sandım alışkanlık sana seslendim sen aradın tesadüfe bak dedi. Ama tesadüf değildi. Sonra çevremdeki tanıdıkların seslerini duymaya başladım. Herşeyi değildi ama bazen dalgın olduğum zaman duyuyordum. Çaktırmadan yokladığımda duyduğum sesler doğruydu. Gece o gözünüzü kapayıp gözünüzde uçan nesneler olurya bende o nesnelerin yerini sesler aldı.
Bu olayların sebebini açıklamanızı bekliyorum.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
1)Bu göz görme fenomeni maalesef bakım öncesi net bir açıklığa kavuşturulamaz. Onlarca, yüzlerce sebebi olabilir.
2)Üçüncü gözünüz biraz faaliyete geçmiş gibi görünüyor. Deneyiminiz hoşuma gitti ama fazla subjektif. Yani titreşimli üçgen olayını keşke özel mesajla tecrübeli adminlere sorsaydınız. Bu tür deneyimleri ulu orta anlatmamanız daha iyi olur.
Sizin deyiminizle üçüncü kulak, duruişiti veya beş duyu organina uyarlanmış telepati denilebilir. Seslere odaklanıp, sadece reel sesler mi yoksa bilgi akışı, yönlendirme tarzı seslerin de mevcut olup olmadığını farkedin. Durum böyle ise, duruişiti üzerinde çalışmalarınızı devam ettirebilirsiniz.
3)Herkesin hayatta birçok deneyimi olur, bu soruyu sormayın derim. Zira gerilemeye sebep olabilecek bir soru türü. Salın kendinizi, yaşayın sadece. Ayrıntıya takılmanız sadece yavaşlatır.

MorKaftaN

Kayıtlı Üye
Teşşekür ederim verdiğiniz tavsiyeler ve bilgiler için. 3. sorumda anlatım bozukluğu olmuş. Olayları yaşama sebebimi değilde anlamını sorcaktım sabah yazdım biraz ondan kaynaklı olabilir. Siteyi aktif olarak yeni kullanmaya başladığımdan adminler konusunda pek bir bilgim yok. Sonuçta birsürü konuya hakim bir sitedeyiz. Farklı dallarda uzman birçok üyesi olan bir site. Ama bu dal için kimle görüşeceğimi kestiremedim. O yüzden yazdım. Titreşim yayan üçgen göz. Merak uyandırıcı değilmi :) Çocukluktan beri birçok olay yaşadım bilgi edindim. Ama derine inmemi sağlayacak tek olay bu konu hakkındaki merakım oldu. Bunun anlamını arıyorum sadece. Daha garip şeyler de görüp hissetmedim değil , ama bu konu beni heyecanlandırıyor. Tekrar teşşekür ederim Cevabınız gayet net ve açıklayıcı. İyigünler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...