Terfi istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

' ' BlacK

Kayıtlı Üye
İş
Silahlı Kuvvetler
Terfi istiyorum fakat torpillerin olduğu bir dönemde bu çok çok çok zor diyebilirim.Elimden gelen her şeyi yapıyorum fakat engeller var maaelsef.Bu isteğimi parapsikolojik metodlar/varlıklar ile yapabilir miyim?

-Unicolf-

Kayıtlı Üye
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=25269&highlight=Dilek
Yardımı olabilir.

Bu tür konular için varlıklar vs kullanılması taraftarı değilim , tabi tercih meselesi.
Kaybettikleriniz kazandıklarınızdan çok daha fazla olabilir.
Bir şeyleri çok istediğimizde olamıyorsa bunun da elbet bir sebebi vardır mantığıyla bakmak bence çok daha sağlıklı.

Furking

Kayıtlı Üye
Siz yapabildiğinizin en iyisini yapın. Torpilin yarar sağlayamayacağı zamanlar da vardır. Bahsettiğiniz engelleri daha detaylı anlatabilirseniz, daha sağlıklı cevaplar verebiliriz. Fiziksel olarak halledilebilecek olayların ilmi çalışmalara dökülmesi bence de pek hoş değil.

' ' BlacK

Kayıtlı Üye
İş
Silahlı Kuvvetler
Yardımı olabilir.

Bu tür konular için varlıklar vs kullanılması taraftarı değilim , tabi tercih meselesi.
Bir şeyleri çok istediğimizde olamıyorsa bunun da elbet bir sebebi vardır mantığıyla bakmak bence çok daha sağlıklı.

Teşekkür ederim,inceleyeceğim. :)
Siz yapabildiğinizin en iyisini yapın. Torpilin yarar sağlayamayacağı zamanlar da vardır. Bahsettiğiniz engelleri daha detaylı anlatabilirseniz, daha sağlıklı cevaplar verebiliriz. Fiziksel olarak halledilebilecek olayların ilmi çalışmalara dökülmesi bence de pek hoş değil.

Ordu hakkında,pek bilgi veremeyeceğim anlayacağınız. :)

' ' BlacK

Kayıtlı Üye
İş
Silahlı Kuvvetler
Yardımı olabilir.

Konuda anlamadığım nokta şu,isteğimizi sürekli mi aklımızda tutmalı mıyız yoksa sadece günün belirli bir kısmında mı?
Ayrıca bu konu 21 günde gerçekleşmesi mümkün olmayan bir konu,önümde iki yıl var.Bu süre zarfına kadar her gün mü düşünmeliyim isteğimi?

-Unicolf-

Kayıtlı Üye
Konuyu ben yazmadığım için sorularınızı linkteki konunun altına yazarsanız cevap alabilirsiniz :)

Silverfş

Kayıtlı Üye
Evet varlık yardımı ile başarabilirsiniz . Fakat daha önce hiç deneyiminiz yok ise bu işi başaracak bir varlık ile iletişime geçmeniz 2 kere terfi üst üste almanızdan daha zor olucaktır . İslami inanç yapısına sahipseniz terfi beklediğiniz makamı yöneten kişi ile iligili Çevirgel duasını deneyebilirsiniz . Kişinin size karşı sempati ile bakmasını olumlu fikirlerinin oluşmasını sağlayacaktır . Fakat bu dua olduğu için ne kadar sürede etki eder net bir tarih verilemez . Daha net daha kesin bir yol için iyi bir majisyenden yardım alabilirsiniz . Urumhamatahayil e ulaşabilirseniz onunda size bu konuda yardım edebiliceğini düşünüyorum .

' ' BlacK

Kayıtlı Üye
İş
Silahlı Kuvvetler
Evet varlık yardımı ile başarabilirsiniz . Fakat daha önce hiç deneyiminiz yok ise bu işi başaracak bir varlık ile iletişime geçmeniz 2 kere terfi üst üste almanızdan daha zor olucaktır . İslami inanç yapısına sahipseniz terfi beklediğiniz makamı yöneten kişi ile iligili Çevirgel duasını deneyebilirsiniz . Kişinin size karşı sempati ile bakmasını olumlu fikirlerinin oluşmasını sağlayacaktır . Fakat bu dua olduğu için ne kadar sürede etki eder net bir tarih verilemez . Daha net daha kesin bir yol için iyi bir majisyenden yardım alabilirsiniz . Urumhamatahayil e ulaşabilirseniz onunda size bu konuda yardım edebiliceğini düşünüyorum .

İslami inanca sahip değilim. :) Kendisine yakın zamanda ulaşacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...