2 Ay Önce Anneannemi Kaybettim

bodyguard8

Kayıtlı Üye
Merhaba Değerli Gizlimabet Üyeleri. Çok Merak ettiğim ve cevabini net bir şekilde bulamadigim bir sorum var. 2 Ay önce dünyadaki en degerli varligimi anneannemi kaybettim.Tek erkek torunuydum dünyada en cok birbirimizi severdik deliler gibi. Anneannem oldukten sonra herkes arkasindan melek gibi derdi hic kimse kotu birsey demedi kimse hakkinda kotu dusunmez tertemiz bir insandi. son 1 yildir ikinci kocasini kaybettigi icin ve alzheimer hastasi oldugu icin ben bakiyordum ihtiyaclarini karsiliyordum. 2 ay once kaybettim ve hâla bunun kederi icindeyim bir turlu unutamadim. Ustelik her gün rüyalarimda goruyorum. Hiç kotü bir sekilde gormedim ama her gordugumde ruyamda agliyordum. 2 gün önce onu bebek olarak gördüm önümde bebeğe dönüşüverdi kucagıma alıp sevdim. Benim merak ettigim sey anneannem iyi biryerdemidir çok merak ediyorum bu rüyalarimin bir anlamı var mıdır ? Bir de annem beni goruyormudur ne yaptigimdan haberi varmidir. Çok özlüyorum onu intihar denedim kaç kez ama hep arkamda kalacaklari dusunup kendimi durdurdum..

prensess

Kayıtlı Üye
Merhaba
Öncelikle başın sağolsun, rabbim sabır ve dayanma gücü versin.
Anneanneni iyi görüyorsan ozaman iyidir durumu.
Ve senden tabikide haberdar ,sen olumlu veya olumsuz birşey yaşadığında ona hemen haber verirler.
Bu nedenle sakın intihar gibi şeylere kalkışma.
Ölüler ile görülen rüyalar herzaman gerçektir sana söyledikleri heb doğrudur , dikkate almanızı öneririm.tabi bilinç altı bir rüya değilse.