-Auram siyah-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

-Unicolf-

Kayıtlı Üye
Merhaba , kendimde aura bakarken ilk görülen ruh ışığını , eterik bedenimi kimi zaman siyah görüyorum , kimi zaman beyaz görüyorum. Gördüğüm siyah kırmızıya çalıyor ve bulanık. Bu siyahlığı gördüğümde ruhsal açıdan nadiren iyi oluyorum , çoğunlukla kötü. Nedensiz bir kötülük. Fiziksel bir rahatsızlığım olduğunu düşünmüyorum. Neden olabileceği hakkında ve neler yapılabileceği hakkında fikirlerinizi almak isterim. Teşekkürler..

-Unicolf-

Kayıtlı Üye
Meditasyon yapabilirsiniz diyecek olanlarınız vardır. Kusura bakmayın yazarken unutmuşum. Meditasyon bana iyi gelmiyor aksine kötü geliyor. Yaptıktan sonra korkuyorum.

-Unicolf-

Kayıtlı Üye
Hayatımın genelinde muzdarip olduğum bir durum.Çokca yaşıyorum. Bir anda geldiği gibi , bazen bir anda gittiği de oluyor. "Dengesiz" sıfatıyla ister istemez beni karşılaştırıyor. Teşekkürler bu arada.

TheHiddenMaster

Kayıtlı Üye
-Öncelik yapınız daha sonra bulunduğunuz çevre, varlıksal etkileşğim vb. birçok etken etki sahibidir.

-Negatifi çabuk çeken bir yapınız olabilir, ki öyle gözüküyor. Bu sebepten dolayı çabuk etkileniyorsunuz.
Hatırlatmam gerekiyor ki, çevrenize ne veriyorsanız onu daha kolay alırsınız. Negatif yayıyorsanız, negatif alınırsınız.
Düşüncelerinizden başlayarak pozitifliği içinize işlemelisiniz.

-Düzenli olarak arındırma yapmanızı tavsiye ederim. Hafta belirli bir gün, duşta kaya tuzu ve sirke ile arındırma uygulayabilirsiniz.

Tüm bunların dışında;
-Bir anda hissel, enerjisel değişimler yaşadığınız oluyor mu?

özel mesaj kutunuz dolmuş mesaj atamıyorum size

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...