Bunu isimlendiremiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Teyla

Kayıtlı Üye
Merhabalar oncelikle ilk defa forum uyeligim bulunmakta ve nasil kullanacagimi bilmiyorum.Eger yanlis yere konu actiysam onceden ozur diliyorum.
Benim sorum su ben herhangi biriyle ilgili herhangi birseyi dusundugum zaman bu dusuncelerimi o kisiden duyuyorum.Birini aklima getirdigim zaman mutlaka karsilasiyoruz.Ve en son cok garipsedigim bir durum var ki adini koyamiyorum...Eski erkek arkadasimla ortak bir arkadasimizin dugunu vardi ve ben evde hazirlanirken birden sanki bana aksam dugune gelip gelmeyecegimi sordu ve ben icimden istemsiz olarak "geliyorum sevgilim"dedim.Sonrada kendi kendime sastim.Aksamina da karsilastik.Gelmesi cok kucuk bir ihtimaldi.Bu duru goru mu telepati mi ve nereye kadar nasil gelistirebilirim bu ozelligimi merak ediyorum.
Cevaplariniz icin simdiden cok tesekkur ediyorum.Iyi forumlar.

Silverfş

Kayıtlı Üye
Malesef söylediklerinizle bu şudur yada kesinlikle budur demeye imkan yok . Bazı söyledikleriniz herkesin sık sık karşılacabileceği durumlarken bazı söyledikleriniz enerji düzeyinizin artarak telepati yönünüzü kullandığınızı gösteriyor . O telepati bölümüde tesadüf olabilir. Denemeler yaparak keşfetmeniz gerekmekte.

Teyla

Kayıtlı Üye
O denemelerle ilgili ayrintili bilgiyi forumdan edinebilirim sanirim.Ekstra onerebileceginiz metotlar var mi? Vermis oldugunuz cevaplar icin tesekkur ederim.

-Unicolf-

Kayıtlı Üye
Çoğu insanın karşılaştığı , sezgisel bir durum. Herkes bir ölçüde yaşıyor bu durumu. Benimde öğrenmek istediğim bir konu vardı.Hazır yeri açılmış şuraya iliştiriyim.
(İzninle teyla,)
Bu durumu çok yoğun yaşarken , kesilmesinin nedeni ne olabilir?
Veyahut yoğun yaşanmasını sağlayan faktörler nedir?

Teyla

Kayıtlı Üye
Tabii ki.Bu sorularinda cevabini ogrenmek isterim.

origanum

Yönetici
Aranızda telepati bağı oluşmuş. İnsanlar etkileşimde bulunduğu kişilerle milyonlarca görünmeyen bağ kurar, bunun yansımalarını yaşarlar sonra. Yani telepati yetisinde olan kişilerden değilsiniz sadece yakın bulduğunuz bu kişi ile oluşan sıradan bir durum. O kişinin bakışlarından, hareketlerinden ne demek istediğini anlar hale gelmenin biraz daha fazlası, beyninin yaydığı sinyallerden ne demek istediğini anlar hale geliniyor. Sevgililer arasında da olabilir, anne çocuk arasında da kardeşler arasında da, o insanla aranızdaki duruma göre yani.

Teyla

Kayıtlı Üye
Vermis oldugunuz cevaplar icin herkese cok teskkur ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...