Kafama Takılan Sorular

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Boogayman

Kayıtlı Üye
Herşeyden önce ilk kez konu açıyorum ve yanlış yere açtıysam özür dilerim ve gerçek şu ki 40 yıl düşünsem böyle bir soru soracağım aklıma gelmezdi.Bir bayan arkadaş(sevgilim değil)bazen gezerken telefon açıyor ..... amca diyor ben filan yerde arkadaşımlayım,karşı taraf anladığım kadarıyla belli bir süre veriyor,bu süre içinde yerinden kalkmıyor karşı taraf bir okuma yapıyor bunu yemekte oturuken veya bir araçta arkadaşımla filan yere gidiyoruz diyor ve o sürede okuma yapılıyor mesela bugün bayan arkadaşıyla evime geldiklerinde yine telefonlaştılar ve 22 dakika süre içinde yerlerinden kalkmadılar bu kez bayan arkadaşı telefonda konuştu ismimin geçmedğini biliyorum ama bildiğim başka birşey istedikleri zaman bu şahısla telefon görüşmesi yapabilecekleri ve hatta yüzyüze görüşebilecekleri.Sanki savaş uçağına koordinat yolluyorsun o da verilen koordinatı bombalıyor.Ben okuduğum hiçbir kaynakta böyle bir uygulamaya rastlamadım.Böyle bir uygulama hakkında bilgi sahibi olan veya fikir verebilecek birileri vardır sitede.İkincisi bu bayanla otururken bir kaç kez dikkatimi çekecek kadar yakınıma gelen karga kuşu, birkaç kez yürürkende yolumuza çıktı kuşların yoğun olmadığı yerde.Karga kuşunun anlamı benim için çok açık uyarı ve tehdit ama yine de ön yargılı olmak istemiyorum çünkü böyle durumlarda dışarıdan bir gözlemcinin verdiği fikir çok daha yararlı olabiliyor bu konuda da bir fikre ihtiyacım var üçüncüsü bu kadını gördüğüm rüyaların biri evimin önündeki caddede karanlıkta yürüyordu ve yanında onun boyunda birisi vardı ismini seslendim koştum kolunu tuttum bir an onun yüzünü gördüm sonra yanındaki şahıs döndü sakallı çirkin bir yüzü vardı bağırarak uyandım ertesi gün kendisine anlattığımda sadece yüzü çirkinmiydi dedi. kadının falcılara ve hocalara sık gittiğini biliyorum ama yinede ön yargılı olmak istemiyorum ve dışarıdan tarafsız birinin vereceği bir fikir veya bilgi sahibi birinin bilgisinin çok daha faydalı olacağı kanaatindeyim.

kralbayburtlu

Kayıtlı Üye
Sormak istediğin soruyu anlamış değilim.Sadece başından geçen olayları yazmışsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...