bu kadının yaptığı tam olarak nedir?

aNkA__

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhabalar
Geçenlerde long island medium adlı bir program izledim programda medyum olduğunu iddia eden bayan isteyenlerin ölmüş olan yakınlarıyla konuşuyordu ve bunubaşvuran kişiye söylüyordu. Söylediği şeylerde doğru çıkıyordu karşıdakinin söylediğine göre. Bayanın ismi theresa Caputo youtubedan falan bi bakın isterseniz kafama takılan şey şu kadın gerçekleri mi söylüyor başka varlıklar tarafındanmı kandırılıyor ya da hepsi bir kurmaca mı cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

jensına

Kayıtlı Üye
Kurmacadır ölmüş birisiyle konusma demek herseyin bittiği gayb gizem olmadıgı anlamına gelir. Ölmüş birisine orası nasıl nereler görüyorsun derler. anlattıgını düşünsenize kıyamet olur.

asterix

Kayıtlı Üye
Ölmüş kişilerle iletişime geçenler olmuştur sık olabilecek kolay bir iş değil ama mümkündür.Aşağdaki vdeoda Dr Öz Showa bile çıktğını görebilirsiniz.
[h=1]Dr Öz Show - Ölülerle Konuşan Medyum[/h]

Salick

Kayıtlı Üye
Kendisi bir arkadaşımın komşusu, olayın gerçekliğini söyledi. Öbür alemden haber veriyor, kanallık gibi. Belliki bir kapı açmış. Onun gibi birkaç kişi tanıdım, normal hayat sürdüren, musallat sorunu olmayan kişiler. Bir tv programı var çok izleniyor.

Silverfş

Kayıtlı Üye
Böyle bir şeyin olması imkansız. Çünkü tamamen boyutsal bir fark ortaya çıkıyor. Varsayalımki çok aşırı üst seviye enerjiniz ve yetenekleriniz var bunları size tv programlarında kullanmanız için izin vermezler. Bunlar genel olarak düzmece veya varlıklar tarafından kandırılan kişiler oluyor malesef.

akrepkadini9

Kayıtlı Üye
İnancınıza göre bunun yorumu değişebilir. İslama göre böyle bişeyin mümkünatı yoktur ama ben müslüman değilim ve bu tarz şeylerin olabilirliğine inanıyorum, çevremden de bizzat kendi ölmüş yakınlarıyla iletişim kuran insanlar olduğunu duydum. Yani kişi kendisi de yapabiliyor bunu belli yöntemlerle

Eyoo87

Kayıtlı Üye
İslam inancında kıyamete kadar ölen kişilerin ruhları dünyada iyi ruhların ve kötü ruhların bulunduğu bölümler olarak ikiye ayrılır aynı cennet cehennem gibi kıyamete kadar beklemektedirler. Bence bu tarz bir olay olabilir. Benim kendi düşünceme göre kötü ruhların bulunduğu yer şeytanlaşmış cinlerin ifrit ve demonların ve lejyonlarının bulunduğu bir katman . Nasıl bir ifrit bir demon çağırmak için bu şeytaniyst ilmine hayat adanıyorsa. Bana göre bu ölmüş kişilerin ruhlarını çağırmak daha zordur. Ama olabilirmi olabilir.