Psişik savaş hakkında

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Bu aralar kar tanesi gibi, ışık hüzmesi gibi gökte asılı duran beyaz oluşumlar görenleriniz var mı?

@Düşmüş Kartal

Umarım bir ara bu konuya bakarsınız. Geçen ayın son günleri ve bu ay hareketlilik var gibi.
Kendi işlerimle çok meşgulüm, hareketliliğin farkında değilim. O gördüklerin orbtur

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Yukarıya çoğunlukla kapalıyım bu aralar, kendi hayatımı düzene koymakla meşgulüm aslında kopan fırtınalarda başımı su üstünde tutmaya çalışıyorum o yüzden kendi dışımda ne oluyor fark edemiyorum ama bugün biraz güneş açtı ruhum pembe sakinim ve mutlu. Gene de etliye sütlüye karışmadan başım önde kendi hayatıma bakmaya niyetliyim yukarda 3. Dünya Savaşı kopsa pişen kahvemi taşırmamak olur derdim.

İbisu

Kayıtlı Üye
Yukarıya çoğunlukla kapalıyım bu aralar, kendi hayatımı düzene koymakla meşgulüm aslında kopan fırtınalarda başımı su üstünde tutmaya çalışıyorum o yüzden kendi dışımda ne oluyor fark edemiyorum ama bugün biraz güneş açtı ruhum pembe sakinim ve mutlu. Gene de etliye sütlüye karışmadan başım önde kendi hayatıma bakmaya niyetliyim yukarda 3. Dünya Savaşı kopsa pişen kahvemi taşırmamak olur derdim.
Sizin hata yaptığınızın burada belli olduğunu düşünüyorum çok fazla okuduklarınızın izlediklerinizin etkisinde kalmışsınız galiba uzaylılarda da bir savaş vardır belki ama olan armagedon savaşı insanlarla da alakalı bir durum neden öyle dedim çünkü armagedon olduğunu bilseydiniz ilgilenmem demezdiniz çünkü iyiyle kötünün savaşı ve kötünün zulmüne de susulmaz

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
İyi kötü diye birşey mi var? Zülum ya da rahmet? Çocuğum sen kırk fırın ekmek ye bir kaç tur at öyle bir uğra bana. Tabi o zamanlar burda olmayabilirim belki kalırsam yolda gördüklerinin seni nasıl 180 derece değiştirdiğini hayretle anlatırsın.
Benim bulunduğum pencereden baksan dünya yansa canın buz gibi limonata çeker.
Sen b*k böceğinin meselini bilir misin

Sirius MaveRa

Kayıtlı Üye
İyi kötü diye birşey mi var? Zülum ya da rahmet? Çocuğum sen kırk fırın ekmek ye bir kaç tur at öyle bir uğra bana. Tabi o zamanlar burda olmayabilirim belki kalırsam yolda gördüklerinin seni nasıl 180 derece değiştirdiğini hayretle anlatırsın.
Benim bulunduğum pencereden baksan dünya yansa canın buz gibi limonata çeker.
Sen b*k böceğinin meselini bilir misin
Bizden fazla yok :)

İbisu

Kayıtlı Üye
İyi kötü diye birşey mi var? Zülum ya da rahmet?
doğru yol var burada gidenler ve arada olanlar var ve kötü olanlar var imtihan var kısacası doğal bir şekilde arada olanları doğru yola sokmaya çalışır doğru yolda olanlar kötü yolda olanlar ise onları saptırmaya çalışır tabi arada olanların da kendi başlarına doğruyu bulabileceği bir sistem var sadece yol göstericilikten bahsediyorum

Benim bulunduğum pencereden baksan dünya yansa canın buz gibi limonata çeker
Böyle bir pencerenin varlığına da inanmıyorum demedim hatta bu pencereden çok içinde bulunduğun durumdan dolayı öyle düşünüyorsun gibi tabi bence ben bir kesinlik ifadesi kullanmıyorum bu sözümde

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Yolda 3 yaşında bir çocuk görsem ve birden onun kalbine bir bıçak saplasam öldürsem siz doğru yolun yolcuları beni linç edersiniz değil mi? Ya o çocuk geleceğin Adolf Hitleri ise? Ben gene bir çocuğa zulmetmiş mi olurum sizde merhamet ve adil mi davranmış olursunuz. Rahmet ve zülum bu örneğin hangi tarafında.
Sen yoluna devam et, bizim kulvarlarımız farklı gene diyorum eğer kalırsam ki bunu da sadece birilerine kıllık olsun diye yapacağım o zaman belki yüzlerce enkarne sonucunda hala aynı yolda mısın bir tartışırız.

İbisu

Kayıtlı Üye
Yolda 3 yaşında bir çocuk görsem ve birden onun kalbine bir bıçak saplasam öldürsem siz doğru yolun yolcuları beni linç edersiniz değil mi? Ya o çocuk geleceğin Adolf Hitleri ise? Ben gene bir çocuğa zulmetmiş mi olurum sizde merhamet ve adil mi davranmış olursunuz. Rahmet ve zülum bu örneğin hangi tarafında.
Sen yoluna devam et, bizim kulvarlarımız farklı gene diyorum eğer kalırsam ki bunu da sadece birilerine kıllık olsun diye yapacağım o zaman belki yüzlerce enkarne sonucunda hala aynı yolda mısın bir tartışırız.
neden linç edelim biz hz. isa ve hz. hızırın olayını biliyoruz 4. boyut diye bir kavram var

AklımKarıstı

Kayıtlı Üye
?? İyi bari biraz yol almışsın
Kendini geliştirmiş olabilirsin entelektüel ya da inanç sistemin kafana göre oturmuş olabilir fakat bir ekdiğin herşeyin boşa gitmesine neden oluyor narsizm. Kendini çok önemli birisi mi sanıyorsun ya da insanları aşağıladıkça daha yukarılara o deyiminle dağa bayrak dikmeye mi çıkıyorsun bilmiyorum. Bayrağı dikdikten sonra yalnız kalacaksın o zirvede. Bence bu gidişle zirvede falanda değilsin olamazsında ruh halin ve enerjinden velli eriyorsun farkında değilsin.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Bence insanlar asagilanmaz insanlar rencide edilir. Insanlarin asagilanma durumu bana gore alttakilerin daha da alta inmesi veya alttan ustekileri yuksekte gormesiyle alakalidir. Sizler hic hayatinizda dojo okulu nedir bilmemis olabilirsiniz, agir egitimler altinda egonun sifirlanmasi icin asagilanma algisinin yerle yeksan olma durumunu bilmemis de olabilirsiniz. Hayatta hersey her daim aciklanamaz ki, dusmus oradan bakinca itici mi geliyor size, evet hakli olabilirsiniz ancak kendi icinizde. Bence yaptigi cok degerli birsey ama dedigim gibi, ustayi sececek ogrencidir. Ogrenci ustasini sectikten sonra her sozunun altinda yucelmeyi alcalmayi deger hissetmeyi bilmelidir. Simdi bu yazdiklarim ne anlama geldi ne alaka diye dusunebilirsiniz. Birsey ifade etmiyorsa sorun yok bir yerden uzak dogu felsefesi ve egitimleriyle baslanabilir veya tamamen unutun.

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
@dhardhar okyanustan alacağın su elindeki kap kadardır kiminde kap bile yok avuçları da kevgir gibi. O yüzden izaha da gerek yok bazen susmak gerekir, zira konuşursak bilgiye haksızlık etmenin kapısı açılır buna da hakkımız yok. Bırak herkes kendi penceresinden sızan ışıkla yetinsin. Herkesten biz sorumlu değiliz. Nezaketinden dolayı teşekkür ederim

Hizmetkar

Kayıtlı Üye
Ben de aynı şekilde oda içersinde beliren farklı renkler görmekteyim.
Spritüel farkındalık içersinde bu tarz olayların olunabileceği söylenmişti.
Ve aynı diğer arkadaşın yaşadığı gibi gökyüzünde beliren ışıklar alev topları birbirinden ayrılan ışıklar gördüm.
Bunların arkadaşın bahsettiği psişik savaşla alakası olduğu kanısındayım.
2023 Tüm dinler için önemli ama en önemlisi dünyayı yöneten evanjelizm için kilit bir yıl.İnançlarına göre Sülaymaniye tapınağı o yıla kadar kudüste kurulması gerekiyor.Tabi bizim algıladığımız dünya sadece ikilikten oluşan realite.Üst boyutlara ulaşmış insanlar bu tarz savaşları verdikleri kanısındayım gerek astral boyutta gerekte farklı alemlerde.Bildiğim birşey varsa bu savaşın sadece psişik şekilde kalmayacağı.
Sular kaynıyor muharebenin ayak sesleri hafiften beliriyor.Önümüzde ki yıllarda bu durumlar çok daha artacağı düşünüyorum.

Aisling

Kayıtlı Üye
Shhh anlamayacaklar, özellikle kendilerine normal diyenler deli, biz deliler normalken.
Çağrınızı aldıysanız beklemeye geçin.
Gökyüzünden ufak bir göz kırpış bu.
Altın çağa doğacak çocukların öğretmenleriyiz biz.

Hyperiumm

Kayıtlı Üye
Hâla gökte yada yerde fark etmez ışık süzmesi gören var mı? Reptilian insan savaş durumu çoğunluk durumunda bitti azınlıklar var diye biliyorum birde önceden ışık görenler yada bir enerji bir varlık sizi izliyor olabilir savaş döneminde reptilianlar yada başka boyut atlayabilen varlıklar burdaki insanlarla ilgileniyordu o yüzden şuan herkesin ne durumda olduğu önemli olabilir

Hyperiumm

Kayıtlı Üye
Hâla gökte yada yerde fark etmez ışık süzmesi gören var mı? Reptilian insan savaş durumu çoğunluk durumunda bitti azınlıklar var diye biliyorum birde önceden ışık görenler yada bir enerji bir varlık sizi izliyor olabilir savaş döneminde reptilianlar yada başka boyut atlayabilen varlıklar burdaki insanlarla ilgileniyordu o yüzden şuan herkesin ne durumda olduğu önemli olabilir

Eranor

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşlar ben de bu durumu fark ettim.Araştırmaya karar verdim.Uzun zamandır girmediğim burası geldi aklıma.Son zamanlarda 3.göz çalışmalarına yönelmiştim ki bir şey fark ettim.Her yerde en çok mavi sonra beyaz sonra kırmızı ve en az yeşil ışık noktaları var.Bazen silüetler gibi gözüküyor bazı şeyler anlayamadığım.Başka bir deneyimim ise her yerde göz olması.Eskiden beri meditasyon yaparım ve böyle şeylere ilgim vardır ama son zamanlarda iyice canımı sıktı bu işler ve ara vermek zorunda kaldım.Sayın yöneticimizin dediği gibi mavi yoğunlukta ne olduğunu anlamış değilim.Savaş konusuna gelicek olursak nasıl savaşacağımı bilmiyorum lakin asla korkmuyorum ve bunun yeterli olduğu kanısındayım.Bu aralar bir şeyler dönüyor olabilir ve bunu fark edenler olacaktır yavaş yavaş umarım daha çok farkındalığımız artar.Büyük bir negatiflik oluşturulmaya çalışıldığı kanısındayım.Tam tersine bizim de pozitiflik yaratmamız gerekli diye düşünüyorum.Belki savaş böyle olabilir kim bilir?Egodan sıyrılabildiğimiz kadar sıyrılıp insanlara güzel enerji,sevgi ve neşeyle yaklaşmaya bakalım derim.Başka görüşleri olan arkadaşlar varsa paylaşabilir mi?