kafam karıştı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

4eversk88

Kayıtlı Üye
merhaba sevgili mabet üyeleri,
Uzun süren bir ilişkim ara sıra olan tartışmalar sebebi ile sona erdi. Fakat kafamın karıştığı nokta şu erkek arkadaşım ilk önce hem gitmek istemiyorum hem de üzmek , ne yaptığımı bilmiyorum , hayatımda ilk defa ağlamamı durduramıyorum diye cümleler kurarak ilişkiyi sonlandırdı. Daha sonra günler geçtikçe yüreğinin katı bir hal aldığını gördüm. En son dün görüşmek için yazdığımda bana daha fazla üzmek veya üzülmek istemediğini kafasında kendini bir moda soktuğunu falan söyledi anlam veremedim çünkü o ilk günden bugüne çokça zaman geçmeden nasıl böyle katı bir hal aldığını anlamakta güçlük çektim. Geri dönmesi için sadece enerji olarak evrene pozitif yönde bir takım dualar gönderiyorum fakat bir yandan da aklım mantığım gözardı edilemeyecek seviyede karışmış durumda. Bir insan kendisi ile neden bu kadar çelişir. Seviyorum ama devam edemiyorum diyorsa bir insan sebebi ne olabilir ? Ailesi ile tanıştım beraber tatile gittik peki bunları göz ardı edip nasıl bu kadar net bir şekilde bitirebilir bir insan ? Burada çokca dua gördüm veya majikal işlemler okudum fakat bu şekilde bir yola gitmemin ne derece doğru olduğu konusunda da kafa karışıklığı ve endişelerim var.

Mithra

Kayıtlı Üye
Sn.Yule bakım yapıyor veya tarot baktırabilirsiniz.Dua siz ile yaratıcı arasında olan birşey, buna hiç kimse karışamaz içinizden geldiği gibi yapın.Majikal işlemler için yetkinliğiniz yoksa hiç uğraşmayın, neşteri doktora bırakın.Doğrular değişir, alacaklı alacağını almıştır vede artık frekans aralığınız değişmiştir bir sürü sebep olabilir.

akrepkadini9

Kayıtlı Üye
Erkek arkadaşın içinde seninle alakalı her ne yaşıyorsa bu onu enerjisel anlamda çok yıpratıyor ve çok yoruyor. Bu durum kendine zarar verdiği için de artık onu üzüp yıpratacak tek bir şeye dahi katlanamıyor, katılaşması ve ilişkinizde net bir ayrılığa gitmesi bu yüzden. Benim tahminimce sana bir hata yaptı. Onu affetmeyeceğinden, çok üzüleceğinden ve o da kendinden utanacağı için bunu asla söylemek istemiyor ama seninle devam edip sana bu haksızlığı da yapmak istemiyor. Gitmek istemiyorum demesi sana alışmış olduğundan ama devam ettiği sürece daha fazla üzeceği de belli.

Lua

Kayıtlı Üye
O kadar çok şey olabilir ki sebebi. Sana söyleyemediği ancak vicdan azabı duyduğu bir şey vardır belki. Gidenleri kendi kaderinin devamı için bırakmak lazım diye inanırım hep.

Konuyu açalı zaman geçmiş, bir gelişme var mı? Olumludur umarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...