Rüyamda gördüklerim

Kirkel

Kayıtlı Üye
Bu aralar uyku ile uyanıklık arasında kaldığım zamanlar sürekli varlıklar falan görüyorum. Rüyalarımda da görüyorüm. Ama bu tarz şeyleri çok takmadığım için umursamazdım takı geçen haftaya kadar yine uyku ile uyanıklık arasında iki kişinin sesleri geldi bunlarla konuşuyordum ama yüzleri falan yok sadece sesleri var konuşmamın tamamını hatırlamıyorum . Tek hatırladığım şey bana herkes senin ölümünü konuşuyor gibi laflar söylendi daha sonra neden falan deyince ölumün çok güzel olucak herkes senin ölümünü konuşuyor gibi şeyler söylendi ve sırtıma birisinin dokunduğunu hissettim ve hissettiğim an yataktan fırladım. Kafam bu konuya çok takıldı. Sizce ne yapmalıyım?

taroh

Kayıtlı Üye
Bu aralar uyku ile uyanıklık arasında kaldığım zamanlar sürekli varlıklar falan görüyorum. Rüyalarımda da görüyorüm. Ama bu tarz şeyleri çok takmadığım için umursamazdım takı geçen haftaya kadar yine uyku ile uyanıklık arasında iki kişinin sesleri geldi bunlarla konuşuyordum ama yüzleri falan yok sadece sesleri var konuşmamın tamamını hatırlamıyorum . Tek hatırladığım şey bana herkes senin ölümünü konuşuyor gibi laflar söylendi daha sonra neden falan deyince ölumün çok güzel olucak herkes senin ölümünü konuşuyor gibi şeyler söylendi ve sırtıma birisinin dokunduğunu hissettim ve hissettiğim an yataktan fırladım. Kafam bu konuya çok takıldı. Sizce ne yapmalıyım?
psikolojik sıkıntınız var mı?ailede epilepsi olan var mı?ailede birine büyü yapıldığına dair bilinen bir şey var mı?varlıkların yanında kendinizi nasıl hissediyorsunuz.

Kirkel

Kayıtlı Üye
Ailemden epilepsi veya büyü falan yok. Ama varlıkların yanındayken hiç korkmuyorum. Mesela normal hayatta karanlıktan , o tarz varlıklardan korkarım. Hatta hayatımmda korku filmi bile izleyemem . Ama onların yanındayken hiç korkmuyorum.
Psikolojik sorunlarımda öyle yok. Sadece bazenleri sebepsiz ağlamarım oluyor.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Yılanın başını küçükken ezmeniz lazım.Hatta biraz büyümüş durumda.Çünkü uyku ile uyanıklık arası vakalar görmek-duymaktan önceki evre rüyada görme evresidir.Velhasıl tamamen uyanıkken görmemek ve bulaşmamak için biran evvel tedbir almanızı öneririm.

Kirkel

Kayıtlı Üye
Peki nasıl tedbir alabilirim? Çünkü bu yaşadığım şeyleri kimseye anlatamıyorum ve tam olarak ne yapacağımı da bilmiyorum.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Araştırarak sağlam bir hoca bulabilirsiniz.O zamana kadar da uyuyacağınız zaman odada duyulacak yükseklikte bir sesle ezan ve kamet okuyun.Onlar ezan okunduğu zaman giderler,duramazlar.Ezan okunan yere de gelemezler.Bunlar tecrübe ile sabittir.

Kirkel

Kayıtlı Üye
Odamda yüksek sesle ezan okumam biraz zor. Ama her gece yatmadan önce ayetel Kürsi gibi dualar okucağım. Hoca bulmak da zaten bu alt katımızda imam ve hoca var ama ben bunu açıkçası kimseye anlatmak istemiyorum. Artık tek başıma halletmeye çalışıcağım. Bu arada tavsiyelerin için çok sağol.

Kirkel

Kayıtlı Üye
Bu arada kamet de demişsiniz ama o erkeklere göre olan bir şey ben kızım

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Bu arada kamet de demişsiniz ama o erkeklere göre olan bir şey ben kızım
Tamam sadece ezanda olur.ama çok yüksek sesle demedim bulunduğunuz odada duyulacak kadar olsa yeterli dedim.sonuçta mahalleliyi namaza davet etmiceksiniz.Rica ederim bu arada.biran önce çare bulursunuz umarım.

taroh

Kayıtlı Üye
internetten de videolar ile de dinletebilirsin bencede bulaşma varlıklara bu konuda bilgi sahibi değilsen.bazen varlıklar insanlara aşık olduğu içinde kendilerini gösterebiliyorlar.

Kirkel

Kayıtlı Üye
Aşık oldukları için mi? İlk defa duydum inşallah böyle bir şey değildir. Neyse dediklerinizi yapıcağım umarım geçer.