Büyüden korunma

akrepkadini9

Kayıtlı Üye
Sevgilim her kavgamızda aileme bana hayvanlarıma büyü yapacağını söylüyor. Ayrılırsam büyü yapacakmış, aldatırsam büyü yapacakmış. benim kısmetim kapanacakmış, hayvanlarım ölecekmiş, ailem intihar edecekmiş. Öyle güçlü bir büyü olcakmış ki asla bozamayacakmışım. Büyüden nasıl korunulur söyler misiniz lütfen?

Peribiri

Kayıtlı Üye
Sevgiliniz cadı mı? Sizi ona inanmaya iten ne? Belki bu konuda korkularınız olduğunu bildiğinden bunu kullanıyordur?

taroh

Kayıtlı Üye
rodonit mi rodokrozit taşı mi ikisinden biri büyüyü uzaklaştırıyor.

spacedsm

Kayıtlı Üye
Derin bir araştırma sonucu nasıl korunacağınız hakkında bilgi edine bilirsiniz bana kalırsa uruma danışın.

Lacerbe

Kayıtlı Üye
Oncelikle yaş faktörü önemli seygilin kaç yaşında.. Seni korkutmak için bunu diyebilecek kadar ufak bir yaşta olabilir. Sonra bakman lazim gerekli donanimi varmi? Onda o potansiyeli görüyor musun? Yaş faktörü yerindeyse görüyorsun ki böyle bir soru acmissin. Dualarla başla ayetel kürsi oku süreki sadece safkanla muskada yapabilirsin kendi kendine ama kendim halledemeyecegim kadar korkuyorun diyorsan işinin ehli bir hocaya git.. Dikkat et heryer dolandirici kayniyor. İstersen uruma mesaj at o mutlaka yardimci olur diye dusunuyorum, birilerine yonlendirir en olmadi belki.. Tabi bu benim fikrim.. Mutlu geceler. :)

Seuta

Kayıtlı Üye
konuyla alakasız olacak lakin birşey sorabilirmiyim , büyünün etki etmediği bazı doğum tarihleri varmı yılın başı veya yılın sonu ?

Lacerbe

Kayıtlı Üye
konuyla alakasız olacak lakin birşey sorabilirmiyim , büyünün etki etmediği bazı doğum tarihleri varmı yılın başı veya yılın sonu ?

Öyle birşey hiç duymadim.. Ama iradesi kuvvetli birine çok zor etki ettigini duydum.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Sevgiliniz bu işlemler için bir servet dökmek zorunda kalacaktır, zengin değilse endişelenmenize gerek yok.
Korunma olarak maalesef duadan başka korunma yolu yok. Çok ciddi koruma mühürleri var, o ayrı ama kişiye yine dua yoluyla kalibre ediliyor. Buna sahip değilseniz dua ederek korunabilirsiniz. Negatif, her zaman kolay yoldur maalesef yıkmak oldukça kolay görüldüğü üzere. Ancak, Allah istemedikçe hiçbir şey olmaz.
Yine de bana kalırsa güzel sallıyor.

Astre

Kayıtlı Üye
Sayın pembe pelerin, çok haklı. Diyelim ki ayrıldınız ve büyü yaptığından endise ediyorsunuz, sayın URUM'a özel mesaj yollayıp bakım yaptırın, büyü varsa gerekli yönlendirmeler URUM tarafından yapılacaktır (durumunuz iyiyse kalıcı koruma almanızı öneririm).

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Sevgilim her kavgamızda aileme bana hayvanlarıma büyü yapacağını söylüyor. Ayrılırsam büyü yapacakmış, aldatırsam büyü yapacakmış. benim kısmetim kapanacakmış, hayvanlarım ölecekmiş, ailem intihar edecekmiş. Öyle güçlü bir büyü olcakmış ki asla bozamayacakmışım. Büyüden nasıl korunulur söyler misiniz lütfen?
Büyüden değilde bu kişinin kendisinden korunur uzaklaşırsanız sizin için hayırlı olur.Bunları söyleyebilen bir insanın kişiliği bellidir.Sizi bu şekilde sindiriyorsa yöntemide tutturmuş demektir.Bugün büyüyle yarın başka şeyle tehdit eder.Yapacak insan zaten dile getirmez merak etmeyin.Atıyor net!

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Üzgünüm pelerin ama Hatay civardında servete gerek yok bu gibi şeyler için malesef gayet etkili uygulamaları büyük olmayan paralara yapıyorlar. Sürümden mi kazanıyorlar nedir :)

Kısmet kapatma gibi uygulamalar kolay, dediğin gibi çok da büyük meblağlar değil. Ancak saydığı şeyleri topla, uygun bir fiyata denk geliyorsa ben gidip o büyücüyle tanışayım:D Tabi herkesin zenginlik anlayışı da farklı.

origanum

Yönetici
Hiçbir büyücü büyü yapacağını söylemez, tehdit etmez. Yapar sadece. Yani siz bu satırları yazacak vakit bile bulamazdınız. Diyelim gerçekte büyücü o kişi, böylesine kapasitedeki hiçbir büyücü sizin gibi sıradan bir fani ile ilgilenmez.
Bunun dışında merakınız gitsin diye söyleyeyim; dediğiniz türdeki büyüleri yapabilmesi için yaşı yeterli değil, ufak at da civcivler yesin diyebilirsiniz ona, kimsenin bozamayacağı büyü yoktur bu ne cehalet, büyüler süresi geçtikten sonra kendiliğinden bile bozulur ama zamanından önce bozulması gerekiyorsa bir büyücü etkisini nötrleyecek bir karşı büyüyü yapar, kendimden örnek vereyim, henüz o kadar usta büyücü değilken genç kızlığım çok sağlam büyüleri bozmakla geçmişti benim. Büyüden koruma şekillerine gelince alacağınız saldırıların niteliğine göre çeşit çeşittir, bir büyücü olmadığınıza göre size şiddetli büyücü saldırıları olmayacaktır ve en pahalısına ihtiyaç duymazsınız, hergün büyüye de maruz kalmazsınız, dandirik bir sevgilinin kızgınlığına karşı bizzat kendisinin yapmaya çalıştığı ve büyü zannettiği saçma sapan işlemler yığını ya da uyduruk bir mahalle hocasına yaptırdığı işlemin negatif etkisinden şemsiye gibi koruyacak basit birşey yeter. Bu bilinçsiz işleri yüzünden kendi düşünsün üstüne yapışacak negatif enerjiyi, onun sizden daha iyi korunmaya ihtiyacı var da haberi yok. Sitemizde urum yapıyor profesyonel olarak, fiyat bilgisi ve detaylar için kendisiyle iletişim kurabilirsiniz.

Retro

Kayıtlı Üye

Sevgilini nekadar erken terkedersen o kadar hızlı korunursun

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bi de akrep kadını, normal bir akrep kadını kendine büyü yapanın yaptığını....
neyse devam etmeyim :) Bakmıyordur buraya ama okuyan belki feyz alır, böyle tehditler savuran tipler acaip ödlek ve kaypak olurlar. Bir halt olmaz yani, yapacak olanda söylemez.. umarım ayrılmıştır.

Şiron

Kayıtlı Üye
Merak ediyorum büyü zamanla bozulsa da büyü ile gorevlendirilen varlik bedende kalmaya devam ediyor mu

Merak ediyorum büyü zamanla bozulsa da büyü ile gorevlendirilen varlik bedende kalmaya devam ediyor mu acaba
Buna net cevap vermek mümkün değil bence her şeyin bir derecesi var katman katman düşünelim güçlü ise, onun tahribatı da olabilir iç organ hastalıkları , Hafif etkiler de kalıcı etkiler de olabiliyor. Kişi etkilerle onunla kemikleşede biliyor. Aşama aşama.

Retro

Kayıtlı Üye
Öyle de.
Ben misafir agirlamak istiyor gibi mi duruyorum. 🤓

Ben sende misafirperver bir enerji aldım gerçi ama editliyorum yazdığımı :

Kovmasını bilirsen gider, ama aşıksa kapıdan kovsan bacadan gelir.

Onların așkı bizim așkımıza benzemez. Biz ayrılınca boşluğa düşeriz, canımız yanar. Onlar așık olunca tüm yașam kaynağını sana endexler. Tek boyutlu düșünebilirler. Onların aşık olması yaşama enerjilerini artık senden temin etmeye bașlamalarıdır yani. Aslında bu hoşlarına gider. Kara kaşın kara gözün değil. Ama cinsel yoldan da tatmin ederler. Zaten aşık cin musallatı etkisinde olanların ortak özelliği cinsel arzularının cinin kontrolünde olmasıdır. Asıl enerji oradan akıyor çünkü. Hafiften sapık ta olurlar bu yüzden.

Yani bu cinler yakılarak öldürülmek zorundadır. Çünkü öyle bir bağlıdırlar ki bedene, sosyal hayatta sizi çok fena kitlerler. Çünkü kollektik enerji ile dolmanızı asla istemezler.

Retro

Kayıtlı Üye
Gerçi bir cini direk yakmak çok tehlikelidir. Önce çıkması için emir vereceksiniz. Bunu kendi kendinize de yapabilirsiniz. Mesajı illa alırlar. Zayıf olanları emir kipine zaaf gösterir ve itaat ederler çünkü. Tek boyutlu oldukları için, emrinize güveniyorsanız ruhunuzda oluşan o tipik alfa etkisi ile baședemezler ve itaat ederler.

Daha güçlü olanları da zaten daha kendinden emin emirlere zaaf gösterir.

Buradaki ölçü, iki farklı türün, ortak noktada kesiştiği bilinçler çarpışmasında kimin daha alfa olarak galip geleceğidir.

Yüksek enerji, düşük enerjiyi kesin olarak yutacaktır. Yutulan taraf oyuncak olur. Kaçamaz, Azad edilmedikçe kurtulamaz.

O halde doğru kişisel gelişim için muhatabımızın ayağını kaydirmaya çalışmaktan ziyade, kendi elimizi güçlendirmek daha akıllıca olacaktır.

Ama Anadolu insanı malesef bütün meseleleri yanlış yaklaşım ile çözmeye kalkıșarak bindiği dalı keserler.

Cini çıkarmak için ona buna gitmek yerine, bilinçlenmek ve imanını güçlendirmek için uğraşsa zaten sorun bir noktada çözülecek. Ama iste biz malesef kendimize karşı kör, başkasına karşı suçlayıcı insanlarız.