Büyüden korunma

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
İnsanda o güç olmuş olsa Cin cirer mı hiç. Mazoşist değil bunlar. Sadist tır.

Retro

Kayıtlı Üye
İnsanda o güç olmuş olsa Cin cirer mı hiç. Mazoşist değil bunlar. Sadist tır.

İnsan iç çatışması yaşarken, bilinç altındaki ters fikirlerin uzantıları ile cinler kolaylıkla oynayabilir, en olmadık fikirleri senin baskın fikirlerin olarak yükseltebilirler içinde.

Zaten insan o yüzden kendinden emin olamaz. Acaba benden mi haynaklanıyor, yoksa başka bisey mi var diye.

Musallat demek kendi zihninin sana muhalefet ederek kendi icinde seni yenmesi demek zaten.

Çare bilinçlenmektir. İnsan bilmediği yerden akıl hastası oluyor.

Retro

Kayıtlı Üye
Büyüden korunmak gripten korunmak gibidir.

Önce o büyünün etkisi altına bir güzel gireceksiniz.

Büyüden korumanın ilk adımı, bilișsel bağışıklık geliştirmek için o musibete yakalanmaktır.

Punishment

Banlı Kullanıcı
Ben sende misafirperver bir enerji aldım gerçi ama editliyorum yazdığımı :

Kovmasını bilirsen gider, ama aşıksa kapıdan kovsan bacadan gelir.

Onların așkı bizim așkımıza benzemez. Biz ayrılınca boşluğa düşeriz, canımız yanar. Onlar așık olunca tüm yașam kaynağını sana endexler. Tek boyutlu düșünebilirler. Onların aşık olması yaşama enerjilerini artık senden temin etmeye bașlamalarıdır yani. Aslında bu hoşlarına gider. Kara kaşın kara gözün değil. Ama cinsel yoldan da tatmin ederler. Zaten aşık cin musallatı etkisinde olanların ortak özelliği cinsel arzularının cinin kontrolünde olmasıdır. Asıl enerji oradan akıyor çünkü. Hafiften sapık ta olurlar bu yüzden.

Yani bu cinler yakılarak öldürülmek zorundadır. Çünkü öyle bir bağlıdırlar ki bedene, sosyal hayatta sizi çok fena kitlerler. Çünkü kollektik enerji ile dolmanızı asla istemezler.
Yani yakmakta tehlikeli,
Kovsakta yaş diyosunuz...

Ee nolucak yani bu tip durumlardan muzdarip insanların hâli... Yazık değil mi kâhincim.😕

Kâhin oldun bi cinci olamadin. Cin cikarma performansı beklerdim.

İşin garip tarafı, el mizacı ilmine hakim bir adam bana, çoğu insanın eline baktığında konak gördüğünü söylemişti...

Ruhsar

Banlı Kullanıcı
Sevgilim her kavgamızda aileme bana hayvanlarıma büyü yapacağını söylüyor. Ayrılırsam büyü yapacakmış, aldatırsam büyü yapacakmış. benim kısmetim kapanacakmış, hayvanlarım ölecekmiş, ailem intihar edecekmiş. Öyle güçlü bir büyü olcakmış ki asla bozamayacakmışım. Büyüden nasıl korunulur söyler misiniz lütfen?
Yapma akrep kadını bak ben de akrep kadınıyım biz fena oluruz bu lafların altında kalmayız 😉 Kendine gel tatlım yenilme, sen güçlüsün
Sana yaptığı baskının bi başka şeklini sen de ona yap , o sana savaş açarsa savunma sen de savaş! 🦂🖤

Retro

Kayıtlı Üye
Yani yakmakta tehlikeli,

Doğrudan yakarsan delirtirler.
İletişim kuracaksın, çıkmasını talep edeceksin, çıkmazsa yakacağını söyleyeceksin.
Süleyman ahitleşmesi var. Tüm cin alemi bilir. Kıyamete kadar geçerli bir anlaşmadır. Ödleri kopar. O ahitleşmeyi ortaya koyup önce bi kere en baştan salağa yatmalarının önüne geçeceksin.

Biri seni mahkemeye vermekle tehdit ederken bile, anayasal haklarını ne kadar iyi bilirsen o kadar elin kuvvetlidir. Hatta bu yolla karşı atağa geçip muhattabını darlayan sen de olursun bu şekilde. Cinleri de ne kadar yakından tanirsan o kadar emin olursun.

Evvela insandan daha zayıf bir bilinç güçünde olduklarını değişmez kuran olarak bilmek lazım. Sırf bunu bilsen bile yeter aslında.

Kovsakta yaş diyosunuz...

Ben de kovuyorum kovuyorum ama özleyip özleyip geliyorlar. Onları periyodik olarak kovmak duşa girmek gibi olmalı bazı insanlar için. Sonuçta bakterileri de kalıcı olarak atamazsın. Yine çoğalırlar.

Ee nolucak yani bu tip durumlardan muzdarip insanların hâli... Yazık değil mi kâhincim.😕

Onların yüzde 90'ı doğru yoldalar.

Kâhin oldun bi cinci olamadin. Cin cikarma performansı beklerdim.

Malesef sadece cin sokabiliyorum =P
Belki gizli cinleri olan insanların cinlerini sabote ediyor da olabilirim.

===