Usui reiki uyumlama ile ilgili sorular

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

brotherhood

Kayıtlı Üye
Merhaba usui reikiye uyumlanmak hakkında siteden birçok araştırma yaptım ancak yinede daha önce açılmış bir konuyu açtıysam kusuruma bakmayın soruma geçeyim;
usui reikiye uzaktan uyumlama yapılamayacağını okumuştum mabette araştırırken, kendime master arama aşamasındayım ve çoğunlukla usui reikiye uzaktan uyumlama yapabilmekteyiz tarzında yazılar görüyorum bu masterların sitelerinde ve birsürü sertifika icraat gösteriyorlar yetkinlikleriyle ilgili, bu tarz kişilere yaklaşımım nasıl olmalıdır sizce uzaktan uyumlama yapıyoruz diyenlere kökten şüphecimi yaklaşmalıyım (şarlatan gibi) veya nasıl bir kriterim olmalı arama yaparken önerilerinizi rica ediyorum
Bir sorum daha olacaktı :

Öğrenciliğim nedeniyle erzurumda ikamet ediyorum ve burdan birisini buldum uyumlanmak için ancak kafama birşey takılıyor bu kişi reikiden çok nlp eğitimiyle ön plana çıkıyor bana reiki inisiyasyonu verirse (demek istediğim reikiyi çok sık kullanmıyorsa ) herhangibir eksiklik olurmu inisiyasyonumda

teşekkür ederim :)

mehmetben

Kayıtlı Üye
Uzaktan enerji aktarımı olduğu gibi uzaktan uyumlamada oluyor bazı uyumlama yapanlar birebir yakından uyumlama yapmayı tercih etmekte ama bu uzaktan uyumlama olmayacağı anlamına gelmez örneğin en son aldığım uyumlamadaki masterim yapılacak uyumlamalarin ücretsiz olması gerektiğini savunuyordu size tavsiyem içinize sinmiyorsa uyumlanmayi biraz erteleyin taki masteriniz sizi bulana yada siz onu bulana kadar enerji her insanda vardır size lazım olan bunu aktif edecek bu yolda size rehberlik edecek doğru kişiyi bulmak olacaktır iç sesinize güvenin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...