Başıma gelen olaylar nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Garippsişik

Kayıtlı Üye
Çocukluğumdan beri garip bir insandım hayatımın dünya dışı varlıkların enerjilerinden rahatsız olarak geçirdim gitmediğim hoca psikolog kalmadı çok görmesemde tanımlayabileceklerim bir tipleri var ve genellikle görünmek dışında varlıklarını hissettirdiler hep hayatımda sayısız açıklanamayacak tesadüf yaşadım sabahlara kadar uyanık kaldım gündüz bile kafamı yerden kaldıramadığım zamanlar oldu ama iki senedir rahatım attlattım ve unuttum ve asıl mevzuya gelirsek yaklaşık 3 haftaya yakın süredir saatler hep çift örneğin :17:17 23:23 00:00 :22:22 13:13 şeklinde bir kere olsun çift olmayan gelmedi not oluyorum gelir diye ama bende şuan içinizden dedipğniz gibi tesadüf dedim ama dün değil bir kaç gün önce uyanık halde beyaz gölgeler gördüm dün ise siyah üç gölge arka arkaya koridordan geçti rüyamda hıçkırarak ağlayarak uyanıyorum. Allaha cok bağlı biri olmasamda müslümandım hep dua okurdum bu sene itibariyle Allaha inanmaya başladım birden bire nefret boyutuyla birlikte sonunda satanizme yöneldim ailemden çok tepki evlatlıktan reddedilmeye kadar tepki aldım Şeytana inanılmaz bir sempati besliyordum bir ay önce şu an bile müziklerimi dersiniz işaretleri mi müzikleri hastalık derecesinde vardı eme kendisine ilgik pek yokken var oldu vazgeçeceğimi sanmıyorum en fazla dönüşüm ateizm olur Allah olsada hayat şartları Beni bir MİKTAR uzaklaştırdı ve ben dua okurdum ağız alışkanlığı bazen korktuğumda bismillah demeye yelteniyorum yarısında dilim varmıyor ne yaptım ben diyorum bismillah dedigim icin ağız alışkanlığımdan kendimi suçluyorum özellikle saatler şu an bile aynı bu nedir şeytan mı dürtüyor yanlış yolda olduğumu düsümüyorum ben asıl iyiliğin şeytandan geldiğine inanıyorum insanlar yanlış empoze ettiği için öyle görüyorlar hayatımın belli kısmı insanlardan Zıt zaman zaman içe kapanık aile kavgalarıyla geçti sevmiyorum hiçç bir şekildee insanları şuan çevrem var ama dua etmeye dilim varmaz oldu nedir bu? Fazla özgürüm zaman zaman durgun ailemi pek seven bir evlat da değilim karakter yapım sürekli değişiyor

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Anlattıklarınızda hepsini harmanlamışsınız ancak birçoğu birbiriyle alakasız mevzular. Yani tek bir sebep aramayın.
Yaşınız 23'un üzerinde değilse dini inanç, insanları sevmemek, karakter yapınızın değişmesi gibi mevzular normal. Üzerindeyse isterseniz bir psikoloğa görünün, ciddi bir durum yok ama faydası olabilir. Bazı şeyler yaşla da alakasız, sadece zaman gerekir. Kendinizi hırpalamayın, yaşamaya bakın, dusuncelerinize bu kadar takılmayın derim.
Saatlerle alakalı olarak da bu biraz beyinle alakalı. Ertelemeler, gerginlik, birşeyin eksikliğini hissetme gerginliği, bitse de gitsek hali vs bu tür şeyleri yoğunlaştırabilir.
Gördüğünüz beyaz ve siyah gölgeler sizinle alakalı değil, tek yapmanız gereken umursamamak ve mümkün olduğunca görmemezlikten gelmek. Zira zaten korkulacak bir durum yok, geçici birşey.

Garippsişik

Kayıtlı Üye
Anlattıklarınızda hepsini harmanlamışsınız ancak birçoğu birbiriyle alakasız mevzular. Yani tek bir sebep aramayın.
Yaşınız 23'un üzerinde değilse dini inanç, insanları sevmemek, karakter yapınızın değişmesi gibi mevzular normal. Üzerindeyse isterseniz bir psikoloğa görünün, ciddi bir durum yok ama faydası olabilir. Bazı şeyler yaşla da alakasız, sadece zaman gerekir. Kendinizi hırpalamayın, yaşamaya bakın, dusuncelerinize bu kadar takılmayın derim.
Saatlerle alakalı olarak da bu biraz beyinle alakalı. Ertelemeler, gerginlik, birşeyin eksikliğini hissetme gerginliği, bitse de gitsek hali vs bu tür şeyleri yoğunlaştırabilir.
Gördüğünüz beyaz ve siyah gölgeler sizinle alakalı değil, tek yapmanız gereken umursamamak ve mümkün olduğunca görmemezlikten gelmek. Zira zaten korkulacak bir durum yok, geçici birşey.

Umarım gölgeler benimle alakasızdır eğer alakalıysa bu türk şekilli veya şekilsiz varlıkların bu derece sinirlendirmesi garibime gidiyor normal den fazla sinirliyim sürekli demin mesela koridorda bıraktığım telefonumu yatakta yorganın icinde gördüm yorganı silkekedim altında diye dakkalardır yatakta arıyorum yatakta varsandım ve gördüm bu tip küçük halisünasyonlar ve yoğun uyku halide oluyor saatlerde ise pek değişiklik yok ;(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...