Bu olay cin musallatı mıdır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheHiddenMaster

Kayıtlı Üye
Bağcılar'da 6 ay önce biri 5 aylık diğeri 5 yaşındaki öz çocuklarını boğarak öldürdüğü iddia edilen Hatice Tiryaki (26) ilk kez çıktığı hakim karşısında gözyaşları içinde olay gününü anlattı. 50 yıl hapsi istenen tutuklu sanık Tiryaki Yeşil adam bana 'iki cin yavrusu var, onları öldür' dedi. Ben de ikisini de boğdum. Kendime geldiğimde koştum odaya. Cin yavrusu diye öldürdüklerim benim yavrularımmış" dedi ve Yeşil adamı" duruşma salonunda tarif etti.

http://www.milliyet.com.tr/cocuklarini-bogan-anne-yesil-gundem-2488019/

Ne diyorsunuz , kadının psikolojik sorunu mu var yoksa gerçekten cin mi musallat olmuş ? Bilgili kişilerden yorum almak istedim, haber ilgimi çekti.

Peribiri

Kayıtlı Üye
Başka bir haber sitesinde "İlk olarak doktor bana ‘Çocukların ölene kadar iyileşemeyecek’ dediğinde görmüştüm. Etrafıma başka değişik yaratıklar da görüyordum. Cinleri hep görüyordum." diyordu. Psikolojik gibi geldi bana çok üzücü bir olay yakınlarına sabırlar diliyorum.

alexisis

Kayıtlı Üye
Bana pek inandirici gelmedi cin olayi, kadinin uydurmasi sanki,

Ailevi sorunlar, maddi problemler, cocuklarin omurluk hastaliklari...vs derken, bilerek yada bilmeyerek cocuklarini oldurmus bir anne... Ne yapsin ki " bilerek oldurdum" diyecek hali yok, kendini ve ceveresini boyle bir senaryoya inandirmaya calisiyordur...

Yolda bir geyige bile carpsan icin sizlar, kaldi ki anne-babanin evladini katletmesinin vicdani sorumlulugunu kendi uzerinden atacak bir seyler uydurup buna kendini bile inandirmasi cok imkansiz degilmis gibi geliyor...

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
1 sene kadar öncede genc bir adam yeni doğum yapmış lohusa eşi uyurken alnına elektrik kablosu değdirip öldürmüştü ve mahkemede cinlerin bunu yapmasını istediklerini söylemişti.Bunlara ben inanıyorum ama mahkeme inanmaz.Cinleri artık iyi tanıdığım için böyle şeyler istediklerini de biliyorum,nitekim bendende istemişlerdi.ama imanı zayıf olana tesir edebiliyorlar malesef.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...