Yeteneklerim hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yagiz1212

Kayıtlı Üye
Küçüklüğümde elektrokinezi üzerinde çalışıyordum ve rüyamda gördüğüm bazı olaylar gerçekte de gelip beni buluyordu, sorun şu ki çocukluğumun (12, 14
yaşlarındaydım) ve bilgisizliğimin yüzünden bunu arkadaşlarım ve tanıdıklarımın bazılarına hava atmak ve ben yetenekliyim diye ego tatmin etmek için yeteneklerimden, bu konuda sohbet açılınca bahsederdim ve yeteneklerim azalmaya başladı ve şu an hiçbirine sahip değilim. Forumda birkaç yerde hava atmak için kullanılması durumunda yeteneklerin kaybolacağı yazıyordu, ama o zaman küçüktüm ama şimdi, öncekine oranla daha olgun ve bilinçliyim, sorum ise şu, yeteneklerimi gerçekten bu yüzden mi kaybettim yoksa sadece köreldi mi, eğer kaybettiysem geri kazanmamın herhangi bir yolu var mı ?

Nyks1

Kayıtlı Üye
Hiçbir yetenek kaybolmaz, mutlaka içinizde bir yerlerdedir. Benim fikrim körelmiş olabileceği yönünde, yetenekleriniz doğrultusunda çalışınız. İyi günler

Astre

Kayıtlı Üye
Bildiğim kadarı ile açıklamak yasak ve yetenek kaybı ile sonuçlanıyor. İçten bir şekilde üzgün olduğunuzu ve yeteneklerinizi geri istediğinizi belirtirseniz geri geleceğini umuyorum.

spacedsm

Kayıtlı Üye
Siz eğer kaybolduğunu düşünürseniz,yeteneklerinizi kullanamazsınız tekrardan yeteneklerim aktifleş gibi tekrardan canlandıracak olumlamalarda bulunursanız tekrardan eskisi gibi kullanabilirsiniz.

taroh

Kayıtlı Üye
bence köreldiler sen yeteneğin için düzgün çalışma şekli bulamamış olabilirsin.

Lacerbe

Kayıtlı Üye
Yeteneklerın korelmıs gıbı ama bıı takım calısmalarla tekrar acıga cıkartabılırsın belkı eft uygulaması yeterlı olur ama sen yınede bır bılene danıs :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...