Sürekli Heyecan ve Panik Halindeyim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

romeo713

Kayıtlı Üye
ailem harici..başka insanlar gördüğüm zaman heyecanlanıyor paniğe kapılıyorum...insan içine çıkasım gelmiyor..tek başına rahat dolaşamıyorum...sürekli bir bağıra bağıra ağlama hali geliyor...ama böyle biri değilim..meşeli biriyimdir fakat küçüklüğümden beri insanlara karşı böyle tuhaf bir durum var...ışığı sevmiyorum güneşe çıkmayı sevmiyorum...karanlığı çok seviyorum..sürekli karanlıkta oturmayı severim...geceleri dışarı çıkar gezerim..karanlıkta o kadar rahatım ki kuş gibiyim....hoca getirdiler büyü yapılmış ağır büyü var diyor içeriğini söylemiyor....tedavi lazım diyor...psikoloğa gittim senin hiçbir şeyin yok diyor...gayet rahat ve düzgün konuşuyorsun diyor....yardımcı olurmusunuz * :(:(

taroh

Kayıtlı Üye
ailem harici..başka insanlar gördüğüm zaman heyecanlanıyor paniğe kapılıyorum...insan içine çıkasım gelmiyor..tek başına rahat dolaşamıyorum...sürekli bir bağıra bağıra ağlama hali geliyor...ama böyle biri değilim..meşeli biriyimdir fakat küçüklüğümden beri insanlara karşı böyle tuhaf bir durum var...ışığı sevmiyorum güneşe çıkmayı sevmiyorum...karanlığı çok seviyorum..sürekli karanlıkta oturmayı severim...geceleri dışarı çıkar gezerim..karanlıkta o kadar rahatım ki kuş gibiyim....hoca getirdiler büyü yapılmış ağır büyü var diyor içeriğini söylemiyor....tedavi lazım diyor...psikoloğa gittim senin hiçbir şeyin yok diyor...gayet rahat ve düzgün konuşuyorsun diyor....yardımcı olurmusunuz * :(:(
psikiyatra gittiniz mi ilaç alıp kullanmak için değil de onlar ne gibi bir bozukluk ile eşleştirecekler merak ettim.hocalar cinlerle çalıştıkları için çok kafa karıştırıcı oluyor biri var derse ikisi yok diyor. belkide ebeveynlere yapılan büyü size etki etmiş olabilir.tedavi lazım diyen hoca muska yazdı mı?ben büyü konusunda çok bilgi sahibi değilim de sanki başkasına yapılan bir şey sizi de etkilemiş gibi hissettim konuşma tarzınızdan.

shadows

Kayıtlı Üye
En yakın zamanda bir psikiyatriste başvurunuz. Anlattıklarınız sosyal fobi ve anksiyete bozukluğunu çağrıştırıyor fakat işinin ehli bir hekim size çok daha doğru bir tanı ve tedavi süreci uygulayacaktır. Şifalar dilerim.

leylaaras

Kayıtlı Üye
Şu sevdiğini bi söyle istersen ;)

romeo713

Kayıtlı Üye
aşk için geç , ölmek için erken olan bir yaştayım :D o işler bizden geçti ondan kaynaklı değil...

file

Kayıtlı Üye
Forumda kişide büyü olup olmadığını anlamak için yöntemler var deneyebilirsiniz.

brotherhood

Kayıtlı Üye
Ailemden birinde de panik ve heyecan durumu var hatta birçok psikolojik ilaç kullanmıştı ,eft yapmak geldi aklıma yeni başladık sayılır ancak faydasını gördüğünü söylüyor inşallah iyileştirebilirim onu, sizde deneyebilirsiniz eft yi zararsız ve basittir forumu incelerseniz gerekli bilgi mevcuttur dilerim güzel zamanlara kavuşursunuz bir an önce.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...