Astral seyahat ve lucid rüyalar hakkında bilgi ve öneriye ihtiyacım var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Peribiri

Kayıtlı Üye
Merhaba, rüyalar hakkında site içerisinde ve farklı platformlarda araştırmalar yaptım, makaleler okudum. Lucid rüya deneyimleri, yan etkileri, artıları, eksileri pek çok semptom bende de mevcut. Rüyalarımı yönlendirebiliyorum, istediğim yerlere gidebiliyorum o an özel bir yeteneğim olduğunu hayal ettiğimde örneğin uçmak istediğimde birden havalanıp uçuyorum. Düştüğüm an önce korkuyorum sonra rüya olduğunu fark edip yere doğru inerken kendimi yavaşlatıp ayaklarımın üzerine düşüyorum ve kalkıp yürüyorum. Bir ağaç kabuğunda dokunduğumda yüzeyini hissedebiliyorum. Ancak henüz yeterince idare edemediğimi düşündüren insiyatifim dışında rüyalar da görüyorum. Sorum şu ben astral seyahat hakkında da araştırma yapıyorum ve bu deneyime uygun olduğumu düşünüyorum ama oradan buradan okuduğum yarım yamalak bilgimle de deneyimlemek istemiyorum yani okumayı öğrenmeden kitap karıştırmak hoşuma gitmiyor. Daha önce kendi başıma cd ve bazı siteler aracılığıyla meditasyon yaptım elime yüzüme bulaştırdım, hangi meditasyon videosunu izlesem farklı şeyler telkin ediyor, ayrıca temel bilgileri "A"sını "B"sini "C"sini içermiyor, farklı bir yerde olmamı istiyor ben istemiyorum ki onun güneşli çiçekli sahilinde koşturmak. Neyse... aynı şeyin tekrar olmasını istemiyorum bu nedenle astral seyahat konusunda bana "A"dan "Z"ye bilgi verebilecek, deneyimlerime ışık tutacak, zararları konusunda ayrıntılı bilgi sahibi olabileceğim bir kitap-video-cd veya bu konuda uzmanlaşmış özellikle İzmir de ikamet eden bir uzman önerebilmeniz mümkün müdür? bu konuda seminer daveti aldım ama herkese güvenemem. Sonuçta süs eşyası satın almıyorum onun deneyimlerine zihnimi emanet edeceğim bir yerde, karmakarışık bir kafayla hayatımı daha da zorlaştıramam. Bir de bu site de bu konuda uzman kişiler olduğunu gördüm. Bir sorum da astral seyahat, lucid rüya yada meditasyon çakraların açılmasının yanı sıra karşılaşmak istemediğim varlıkların da kapısını aralayabilir mi. Bu konuda bir kaç deneyim yaşamış biri olarak biraz korkuyorum çünkü.

Mithra

Kayıtlı Üye
Varlık kapısını aralamak şöyle varlıklar sizin zihniniz de ney! Hepsi bizlere her an saldıracak, korkunç durumlara düşürecek dehşetli ucubelermi? Yoksa önyargılara değil de duyguların hissettirdiği(iyi veya kötü) bir penceredenmi bakacaksınız.
Yaptığınız meditasyona bağlı olarak ve zihin seyahati bir süre sonra istenmeyen türden etkileşimler olabilir.Bu etkileşimler den korunmak için forum da gerekli korunma yöntemleri bulunuyor.Kitap veya dijital şeyler hakkında bilgim yok, mabedde ki astral konularında güzel bilgiler mevcut.Hepsinden önce içinizden geldiği gibi devam edin.

Keira

Moderator
Sitede kişi reklamı yapılmıyor. Site kurallarını okumanızı öneririz. Bir eğitim almak ve bunu kimden alacağınız sizin isteğinize bağlıdır. Burada size güvenilir bir isim verileceğine emin olamayız. Herkesi tek tek denetleme, değerlendirme şansımız yok. Sizin iyiliğiniz açısından bu tarz yorumlar ve isimler istemeyin.

Peribiri

Kayıtlı Üye
Aslında duyduğum hikayeler, okuduğum ve gerçekliğinden emin olmadığım deneyimler sonrasında belki de kendi kendimi korkuttum bu kadar olumsuz bakmıyordum normalde. Yine de bir şekilde etkileşime geçersem o an mantığımı kaybedip korkumun esiri olurum diye endişeleniyorum. Evet sitedekilerin çoğunu okudum ve muhtemelen çoğunu gözden kaçırdım hala kurcaladıkça yeni bilgiler buluyorum sadece bu kadar parçalanmış halde olması biraz yorucu bir şeyleri gözden kaçırıp eksik kalmak istemiyorum kekin kabartma tozunu unutmak gibi... korunma yöntemlerine gelince oyle bir anda doğru uygulayabilecegimden emin değilim sürekli koruma sağlayacak obje veya dualar da o an ise yaramazsa gerçekten sonum olabilir. Sitede sürekli varlıkların kötü niyetli zarar veren uzak durulması gereken yaradılışlarından söz ediliyor bu da bir şekilde daha fazla kasmama neden oldu sanırım. Siteye üye olmadan önce bir varlıkla rüyamda oldukça yaklaşmıştım bırakın korkmayı daha çok üstüne gidip araştırmaya çalıştım konu açtım benzer deneyimleri okudum rüya olduğunu bilsem de gercek bir etkileşim olduğunu düşünmek istemiştim ve hayali yada hayali olmayan o varlik oldukça nazik ve güzeldi yada benim bilinç altım o ara daha pozitifti bilmiyorum. Çok uzattım ama benim ruh halimin ve bilinç altımın pozitif yönde ilerlemesine ihtiyacım var ve bu nedenle bu kadar irdeleyip arastiriyorum desteğiniz için teşekkür ederim. :)

Anladım, teşekkür ederim araştırırken melek kartlari ve bazı seminerler hakkında isim gördüğümden kitap yada uzman önerileri alabileceğimi düşündüm. Kuralları okumuştum sadece bu konuda bilgi sahibi değilim o nedenle rehberliğe ihtiyaç duydum. Sevgiyle kalın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...