Falcının söylediklerini dikkate almalımıyım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tuzruhu

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar bundan üç dört ay önce bizim buralarda adı duyulan cinleri olduğu söylenen bir falcıya fal baktırdım kadın toplamda on dakika bile bakmadı falıma ve falımın iyi olduğunu normalde böyle bir fala bakmayacağını ve bana da fal baktırmama mı söyledi ben ayrıca arkadaş arasında güzel fal bakan da birisiyim bunu ona söyleyince bundan sonra ne fal baktır ne de bak dedi bu benim aklımı sürekli kurcaladı kaç aydır ve geçenlerde sınavlarım yüzünden stresli olduğum için bir falcıya tekrardan fal baktırdım . Sizce bu kadın neden bana böyle bir şey söyledi bir fikriniz var mı ?

oglak

Banlı Kullanıcı
Fal bakabiliyorsanız neden falcıya gittiniz?

Peribiri

Kayıtlı Üye
Sizin iyi fal baktığınızı, fal bakan kişi siz söylemeden bilememiş mesela. Bu garip değil mi? Ben de arkadaş arasında çok fal bakarım bana da hem ne olur falıma bak derler hem de aslında fal bakmak-baktırmak iyi değil derler:) o tarz bir uyarıdır muhtemelen. Fal bakabiliyorsanız öncelikle kendi hislerinize güvenin bence bu konuda. Rahatsız hissediyorsanız bakmazsınız olur biter :)

Mithra

Kayıtlı Üye
Kaderde ki yüzbinlerce olasılığa sahip iplikçiklerden birini seçip söylemiş siz bu ipliği seçerek merkezinize alıyorsunuz.Belki gerçekleşme potansiyeli az olanı, diğerlerini eleyerek falcının dediğini zirveye çıkarıyorsunuz kafanıza takmayın.
Diğer bir olasılık böyle yaparak onu ve olayı düşünerek beyniniz de daha fazla nöral ağlar oluşuyor, böylelikle onu zihninizde uzun süre tutacaksınız ve para kazanıyorsa ki bu demek oluyor oraya istemli veya istemsiz tekrar uğrayacaksınız.
Yada bunların hiçbiri değil falcı o gün fal bakmak için gününde değildi o da size denk geldi ve yahut kendisine sorabilirsiniz.Esenlikle kalın.

bauwerax

Kayıtlı Üye
İş
Hayal Taciri
Merhaba arkadaşlar bundan üç dört ay önce bizim buralarda adı duyulan cinleri olduğu söylenen bir falcıya fal baktırdım kadın toplamda on dakika bile bakmadı falıma ve falımın iyi olduğunu normalde böyle bir fala bakmayacağını ve bana da fal baktırmama mı söyledi ben ayrıca arkadaş arasında güzel fal bakan da birisiyim bunu ona söyleyince bundan sonra ne fal baktır ne de bak dedi bu benim aklımı sürekli kurcaladı kaç aydır ve geçenlerde sınavlarım yüzünden stresli olduğum için bir falcıya tekrardan fal baktırdım . Sizce bu kadın neden bana böyle bir şey söyledi bir fikriniz var mı ?

Selamlar, :)
Size bunları söyleyen hanımefendinin dediklerini fazla kafanıza takmamanızı tavsiye ederim.Çok uzun zaman önce bende bir yerde fal baktırmıştım.Üzerimde bir büyü etkisinin olduğunu ve yakın zamanda çok kötü bir şekilde yavaş öleceğimi söylemişti.Hala yaşıyorum ve herhangi bir büyü konusunda etkileşim olduğunu hissetmiyorum.Demem o ki; bazen insan olarak biz, duymak istediğimiz sözcükler uğuruna her şeyi yaparız, duydugumuzda da inanmak için her şeyi yaparız.Kendimize yalan söyleriz,yalanımıza inanırız, gerçekleşmesi için kaderimizin cilvesinin temelini atarız, vesayre..Sadece gönlünüzden geldiği şekilde hayatınıza devam edin.Eğer ki kötü olaylar olacağını düşünüyorsanız da, başka insanlarla yani..Bir çok insana nasıl kötü olaylar yaşayacağınızı(Hanımefendinin size izah ettiği şekilde) anlatın.Sonuçta; bir enerjinin kesinlik çizgisini nasıl genişletiriz? Araya birden fazla enerjiler sokarak.
Sağlıcakla kalın, iyi günler geçirmeniz dileklerimle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...