Eğitim hayatında ki sorun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tuzruhu

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar uzun süredir bu sitede yoktum ama yinede takipteydim şimdi de uzun zamandır başıma gelen olaylarla ilgili sizlere danışmak istiyorum .
Bu yıl derslerim ve özel hayatımda çok kötü bir yılımdı okulumun ilk döneminde final haftası anneannemi ve büt haftasıda dedemi kaybettim sonuç olarak 6 tane dersimi alttan bıraktım
İkinci dönemde derslerime çok çalışmama rağmen final haftası notlarım düştü ve şartlı derslerimi geçmem için gereken ortalama olan 2.00ı geçemedim 1.99da kaldım ve dört tane şartlı dersimi alttan aldım
Size soracağım soru ben eğitim hayatımda sürekli küsüratlarla kaybetiyorum bir çok dersim 59dan şartlı düşüyor ve kalıyorum bir türlü geçemiyorum dönem arası bir falcıda bana pirinç okutmuştu derslerim için ama faydası olmadı bu tür şansızlıklar için önereceğiniz bir dua filan var mı zira artık çalışmakta yetmiyor benim hayatımda .

Tuzruhu

Kayıtlı Üye
Belki okuduğunuz bölüm size göre değildirce bunlar sizd bir işarettir. Urumun açtığı eski bir konuda vardı bir şekil ve bir kelime gerçektende işe yarıyordu tüm kağıtlara çizip cevapladıktan sonra siliyordum ama ne kelime ne de şekil aklımda değil bir hatırlayan olursa mutlaka link atarlar. Bunun dışında sınava başlamadan dört kez Allahü la hüvvel hayul kayyum buraya kadar söyleyip Allahım geçmemi sağla kağıdım sana emanet diyebilirsiniz.
Yorumunuz için sağolun ama bütün eğitim hayatım boyunca hiç bir zaman çalışmamın bir yararını görmedim çalışıyorum konuları anlıyorum ama bir şekilde notum düşük geliyor her sınavda böyle oluyor bende artık faydası olur diye dua arayışına girdim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...