Esrarengiz bir olay!

Slyt2006

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Lafı fazla uzatmadan başımdan geçenleri sizlere de anlatmak istiyorum.

Bundan yaklaşık 1 sene önceydi. Odamda uzanmış TV izliyorum. TV'de bir kanalda Büyü, tılsım gibi tartışma programı vardı. İbranice olayını HZ. Süleyman'ın mührünü vs tartışıyorlardı. Biraz izledim ve gece 02:00 sularında TV'yi kapatıp, telefonumu şarja takıp uyudum. 03:00 gibi gök gürüldemeye başladı ve elektrikler gidip gelmeye başladı. Ben telefonu şarja takınca hani bir ses çıkıyor ya, diduk diye. O sese uyandım. Elektrik gidip geldiği için sürekli o ses çıkıyor. Tekrar uykuda dalmışım birden odamın yanındaki banyodan sular boşalmaya başladı. Sanki çeşme sonuna kadar açık. Zıpladım yataktan gittim banyoya çeşme kapalı fakat sular boşalıyor adeta. Çeşmeyi açtım kapattım tık yok. Hala sular akıyor. Tabi başladı korku sarmaya. Hemen babamı uyandırdım. Baba dedim banyonun çeşmesinden su akıyor çeşme kapalı ama. Adam da kalktı banyoya gittik halen sular akıyor. Ev 4. katta. Apartmanın 1.katına indik vanayı kapattık sular öyle durdu. Sabah olunca tekrar vanayı gidip açtım ve bu sefer çeşme kapalıyken su akmıyordu. Herşey düzelmiş gibiydi.

Paranormal olay mı değil mi bilmiyorum. Sadece başıma böyle bir şey gelmişti. Onu sizle paylaşmak istedim.

Laterina

Kayıtlı Üye
Oladabilir, olmayadabilir... Pek çok şey olabilir. Böyle şeylere pek takılmamak her zaman daha iyidir. Ama cidden değişikmiş zevkle okudum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Tesisat sorunu bence. :) Başka böyle olay yaşadınız mı sonrasında?

Slyt2006

Kayıtlı Üye
Yok hayır yaşamadım. Sadece 1 defa oldu. Ama içim de herhangi bir korku da yoktu. Bir de evde 2 banyo var. Bir çok musluk var. Sadece benim odamın yanındaki banyonun çeşmesi açılması da tuhaf biraz. Ama belki de tesisat sorunudur. Hiç bilemiyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
TV de izlenen bir program ve bilincin basit bir tesisat olayına verdiği tepki. O program olmasaydı dikkat edilmeyecekti. Beyin alarma geçmeyecekti, bilinaç savunma mekanizmasını devreye koyduğunda Adrenalin yükselir. Daha farklı algılamaya başlarız küçük bir ses bize yüksek bir ses gelebilir.

Belgeselleri izlediğimizde geyiklerin haline dikkat edin, avcı toplayıcı genlerimizden kaynaklan bir durum. Bizde maalesef şöyle bir yanılgı var korktuğumuz da paranormal bir şey var sanıyoruz. O kadar çok duyuyorum ki
çok korktum ama
nornal diyorum
yok değişikti çok korktum tuhaf bir şey hissettim
tuhaf olan o his tetikte kalmanı söyleyen adrenalin
korku tedbir almak için geliştirdiğimiz bir duygu