Bebeğim olması için

GÜLON87

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben nerdeyse 2 yıllık evliyim bebek istyoruz ama olmuyor sua n bildiğim ladarıyla sıkıntımız yok
bana bilgi paylaşıcak bi arkadas var mı? tavsiye? yardım ?

GÜLON87

Kayıtlı Üye
Yani doktora gittik daha önceden vardi şuanda bi probleminiz yok diyor ma olmuyorda :(

GÜLON87

Kayıtlı Üye
41 meryem suresini yaptim
gecen sene yaptim hatta ama olmadi ve dualarda ediyorum okuyorum ama olmadi rahim filmi de cektirdm

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
günümüz dünyasında artık işler değişti maalesef hormonlarımızı olumsuz olarak herşey etkiliyor. bu yüzden hiç sorunu olmayan çiftler geç çocuk sahibi olabiliyor. iç bir sorun yok ise tükürük testi ile gebe kalmaya uygun gününüzü bulup o gün eşinizle birlikte olmayı denediniz mi denemedi iseniz bir de onu deneyin. zira çocuk bir nasiptir. majikal işleri karıştırmamak lazım. dua edin ebet içinizden geldiği kadar ama şu sayıda şunu okuyun şunu çizin bunu yapın tarzı büyüsel enerjiye girecek işlere kalkışmayın bence.

alexisis

Kayıtlı Üye
Gerci zaten doktora gitmissinizdir, muhakkak size soylemistir ama yinede yazmadan duramadim; beslenme sisteminizde ve gunluk aktivitelerinizde degisiklik yaptiniz mi? Sperm ve yumurta kalitesini cok fazla etkiliyor bu iki faktor...
Hakkinizda hayirlisi olsun...

GÜLON87

Kayıtlı Üye
Gerci zaten doktora gitmissinizdir, muhakkak size soylemistir ama yinede yazmadan duramadim; beslenme sisteminizde ve gunluk aktivitelerinizde degisiklik yaptiniz mi? Sperm ve yumurta kalitesini cok fazla etkiliyor bu iki faktor...
Hakkinizda hayirlisi olsun...

evet evet gttk doktora evlendikten 3 ay sonra başaldım gitmeye mlsf

taroh

Kayıtlı Üye
inşallah olur.buraya olduğunda okuduğunuz duaları yazarsınız.

GÜLON87

Kayıtlı Üye
tabıkıde yazarı m inşallah olumlu sonuc ALIRIM lütfen bana da dua edin arkadaslar biran önce anne olayım bende :(

Ineffable

Kayıtlı Üye
İş
Bir Garip İstatistikçi *.*
Sorulan soru dışı, ama umut verici olacağını düşündüğüm bir sey paylasmak istedim. Benimde kardeşimin uzunca bir süre cocuğu olmadı ne yazık ki uğraştılar vs. En son artık tüp bebek yapalım dediler, randevu aldılar ve geldiğinde hamile idi :) sanırım her sey beyne ilk önce rahat ol komutu ile oluyor. İnsallah en kısa sürede annelik/babalık duygusunu tatmanız dileği ile :)

taroh

Kayıtlı Üye
tabıkıde yazarı m inşallah olumlu sonuc ALIRIM lütfen bana da dua edin arkadaslar biran önce anne olayım bende :(
inşallah olur.arkadaşım da ne zaman çocuk düşünmeye başladım çocuk olmaması ile ilgili engellerle karşılaştım dedi.

GÜLON87

Kayıtlı Üye
çok teşekkür ederim ama ben beynımden atamıyoeum ki herşeyde aklıma gelyor ne yapmam lazım kardesiniz ne yapmuıs da cıkmıs aklından

GÜLON87

Kayıtlı Üye
ya aklıma gelmiyecek durumlar yasıyorum
ARTIK ENERJİSEL ÇALIŞMALARA başlasım yanı olumlamalar felan yapıyorum