Rüya ve gerçek arasında

Peribiri

Kayıtlı Üye
Merhaba, aranıza bugün katıldım. Öncelikle içimi döktüğüm bu satırları sabırla okuyan yada sıkılıp vazgeçen herkese şükranlarımı sunuyorum. Çok inançlı biri olduğum söylenemez, astroloji, parapsikoloji yada burada bahsedilen daha pek çok konu hakkında hiç bir şey bilmiyorum. İnanmadığım şeyler hakkında danışmaya gelmem de tuhaf farkındayım, ama kafamın içinde öyle karman çorman düşünceler var ki en azından netleşsin istiyorum. Bu nedenle aranızdayım.
Konuları şöyle bir karıştırdım, zaten net olmayan düşüncelerim daha da karmaşık bir hal aldı neyi neye yormalıyım bilemedim. Bu nedenle yekten anlatıp konuya vakıf bir kaç kişinin değerli zamanını ayırıp bana yardımcı olacağını umuyorum.
Uzun zamandır hayatımı bir düzene oturtamadım çok büyük dertlerim de yok, sorun da burada belki ne uzuyorum ne kısalıyorum işsizim bir kaç deneyimim oldu ama oralarda da yapamadım. Evdeyim ailemle yaşıyorum çok sosyal bir hayatım yok genellikle yazarım, okurum ilgim bu yönde. Erkeklerle de aram iyi değildir. Anlayacağınız hayatta bir türlü dikiş tutturamadım. Bazen gözlerimi kapatıp başka bir yerde olmayı hayal ediyorum sadece, özellikle son zamanlarda bunu çok sık yapardım. Tütsü aldım, yoga cdleri vs... bi sürü arayışlar...
Ama yine ne uzadım ne kısaldım bahsettikleri şu iç huzuru bir türlü bulamadım. Sonra bir gün rüyalardan keyif almaya başladım.
Belki çok garip deli falan olabilirim ama rüyalarımda gördüğüm yerler gittiğim sokaklar müthiş haz veriyor bana sanki sihirli bir güzelliği var o mekanların, bir an önce uyumak ve tekrar rüya görmek istiyorum insanların yüzü asla net olmuyor mesela rüyalarımda ama istediğimde binanın tepesinden atıveriyorum kendimi. Sonsuz bir mutluluk, rahatlama, boşvermişlik...
Ama!!!
Dün bir rüya gördüm, banyoda çıplağım koşarak kapıyı arkasından kitliyorum sonra benim gibi çıplak bir erkek bedeni sarılıyor bana ben de sanki tanıyormuşum gibi sarılıyorum ona ama tanımıyorum, kim bilmiyorum. Sonra birlikte oluyoruz ve baya herşeyi hissediyorum. Ama asla birlikte olmayacağım şekilde ve hiç rüya gibi değil! Bana beni sen çağırdın ben senin düşüncelerinden geldim diyor. Sonra ben ona bakmaya çalışıyorum yüzünü görmeme izin vermiyor. Banyo karanlık hafif loş sonra başından beri yüzünü görmediğimi fark ediyorum. Ama hiç kötü biriymiş gibi hissettirmiyor bana. Ben gitmesini istemiyorum. Ama sonra onun bir insan olmadığını hissediyorum birden yok oluyor ben de korkuyorum.
Daha önce uyku arasında gözümü açıp bir varlığın doğrudan bana baktığını görmüştüm. Kabus deyip üstünde durmamıştım. Şimdi bir bağlantısı olabilir mi diye düşünüyorum baya ayak ucumda siyah çarşaflı çok uzun olmayan tıknaz bir şey duruyordu gözümü kapatırken yere doğru indi ve açtığımda yoktu. Sonra tekrar gördüm ancak bu defa ayak ucumda değil direk baş ucumdaydı ve kocaman gözlerini,siyah kıvırcık saçlarını,gülümseyişini çok net hatırlıyorum. Ya çok fazla rüyalarla ilgilendiğim için yaşıyorum böyle şeyleri yada en net haliyle gerçek yaşadıklarım.

buffy

Kayıtlı Üye
Yazını okuyunca bana çoook tanıdık geldi gerçi seninki biraz daha ileri boyuttaymış

Meditasyona ağırlık verdiğimde bana oluyor uyku ile uyanıklık arasında bas ucumda gelir güzel güzel konuşmak ister ve ben o anın rüya olmadığını anlayıp korkunca da gider

Ama tavsiyem negatif enerjinizden kurtulmaya çalışınki esir etmesinler; spor, bir uğraş, sosyal ortamlar gibi

Peribiri

Kayıtlı Üye
Aslında ben meditasyon yapmak konusunda pek bir başarı sağlayamadım. Yoga da işe yaramadı sadece rüyalarımı yönetmeye başladım. Yaşadığım şey baya gerçekti ama dediğiniz gibi belki de biraz sosyalleşmem gerekiyordur. Teşekkür ederim.

buffy

Kayıtlı Üye
Rica ederim

bence başarı sağlamışssınki farkındalığın artmış, enerjini sadece pozitife çevirmeye çalışın derimki iyi varlıklari görün :))

gerçi sitede üstatlar var, onlar daha iyi yönlendirir

Btylien

Kayıtlı Üye
Ben de bu gibi rüyalar görüyorum ama daha farkli rüyan bana masum gelmedi bir cin aşık olmuş olabilir sana

Psynera

Kayıtlı Üye
Aynı şeyler banada oldu hayatımın seninkinden farkı yok hattta anlattığın şeyler neredeyse beni anlatıyr. Bu yaşadığını büyüye cin aşkina falan bağdaştirma çok fazla yalniz olduğun için beynin ihtiyaç duyduğu şeyi karşina çikartiyor o kadar. Aynısı bendede oluyor takma kafana