Yıldız nasıl yükseltilir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anahata

Kayıtlı Üye
Negatif enerjilerden çok çabuk etkileniyorum çok çabuk nazara geliyorum, enerjim düşmeye çok meyilli çok çabuk yoruluyorum sürekli uyumak istiyorum. Forumda aradım ama bu konuya bir cevap bulamadım. Kendime reiki bile yapamıyorum artık tıkandım. Ne yapılabilir bu durumda?

Furking

Kayıtlı Üye
Bildiğim kadarıyla uyku hali pozitif olarak algılanıyor. Belki uyuduğunuz bölgede bulunmaniz buna sebep olabilir. Nazara karşı, Akik Taşı taşımanız koruma sağlayabilir. Sabah uyandığınızda yataktan kalkmadan güne besmele ile, bir meditasyon ile başlayabilirsiniz. Imgeleme ile kendinizce korunma yapın. Herşeyden önce çok güçlü olduğunuza ve negatif enerjilerden çok çabuk etkilenmediğinize inanın. Kendinizi buna inandırın. Gün içinde ara sıra bir parça çikolata ile kendinizi ödüllendirmeyi de unutmayın. :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Yıldız yükseltme diye birşey yoktur.Doğum anında gezegenlerin konumu ne ise odur ve doğum anımızı değiştiremeyiz.Nazar için inancınız İslam ise Felak ve Nas surelerini okuyabilirsiniz.

Laterina

Kayıtlı Üye
Bende de vardı bu problem. Bundan yıllar önce güçlü olduğuma inandım. Her anlamda. Nazarın bana dokunamayacağına. Sonucu ise biraz tuhaf oldu. Nazar bana dokunamadı evet ama elime aldığım nesneler kırılmaya başladı. Elimde toka varsa toka, bardak varsa bardak veya mandal. Her nazar değdiğinde böyle şeyler elimde normalce dururken kırılır oldu. Cana geleceğine mala gelsin misali. Belki sanada yardımcı olur bu deneyimim.

kracs

Kayıtlı Üye
Söylendiği gibi doğum haritası değişmez fakat negatif etkiler minimum seviyeye indirilebilir. Mesele işinin ehli birini bulmakta. Yine de kendinizi savunmasız olduğunuza ve şansım yok her türlü olumsuz enerjiye açığım benzeri düşüncelerle şartlandırmamaya dikkat edin.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Astrolojik Doğum haritası İle yıldızname çok başka bir konu. Modern yıldızname İle modern astroloji bağlantısı olsa da geleneksel yıldızname İle astrolojik harita uzaktan yakından benzemez.

Yıldız düşünüldü nasıl giderilir anlatamam zira öyle şunu yap İle olacak bir şey değil. Uzman tarafından yapılması gereken sırları çalışmalar içerir.

Yıldız düşüklüğü tabirini hiç sevmiyorum hatalı bir ifade ama çok yerleşmiş bir ifade olduğu için itiraz etmiyorum artık. Fakat birine yıldızın düşük demek Bazı bakımcılar tarafından moda olmuş. Yıldızname bakımı dışında birine yıldız düşüklüğü teşhisi konulamaz. 12 li değil 7 sistemle bakılan İle cevap bulunabilir. Önemli ve hasas bir konudur. Doğru ve tespit ve doğru çözüm yapılmalıdır.

Sizin bahsettikleriniz İle yıldız düşüklüğü sorunları aynı değil.

Sadece bahsettikleriniz var ise, safra kesesinde sıkıntı olabilir, şeker sorunu olabilir, bağırsak mantarı olabilir. Öncelikle iyi bir hastane de ( maalesef artık uzman olmayan o kadar kişi yetiştiki ülkemizde malum siyasi oyunlar yüzünden) tarama yatırmanızı tavsiye ederim.

Bu bahsettiğiniz belirtileri söylediğinizde bağırsak mantarı taraması yapılmıyor hastanelerimizde mesela. Uğraşıp didinip yaptırmanız gerekiyor. Hala kan testlerin de özelikle belirlediğimiz takdirde hıv taraması yapılmıyor. Özetle bence sizin durumunuz travmatik bir bilinçaltı kalıbınız Yok ise fiziksel bir sorun. Tabi sadece yazdığınız kadar ise sıkıntılarınız.

GÜLON87

Kayıtlı Üye
BEN EVİMİN dört bi yanına kaya tuzu orjınal oalarak onu koydum negatif enerjiyi alıyor çok iyi de geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...