Astral Maji Hakkında Sorularım

Eyoo87

Kayıtlı Üye
Merhaba 2 3 sene önce bir astral seyahat denemem oldu ilk denememdi internetden edindiğim bilgiler dahilinde akşam yatmadan önce deneyimledim. İlk başta kafamda bi uğultu duydum ondan sonra kalbimde bir çarpıntı başladı internetde bunların doğal olduğunu az sonra başaracağımı yazıyordu. Ama hafif bi korku yaşayıp uyandım 1 hafta boyunca bu dediklerimi yaşadım daha ilerisine gidebilirdim ama korkumu yenip gidemedim. O zamandan beri maji ve okultizm ile ilgili kitaplar yazılar okudum bilgiler edindim artık pratike geçmeyi düşünüyorum ve başlangıç olarak astral seyahati uygun buldum. Şimdi soruma gelicek olursak bedenden çıkarken yaşadığım bu şiddetli deneyimi daha sakin şekilde nasıl gerçekliştirebilirim. Eminim bu forumda senelerce majinin farklı dallarıylan uğraşmış kişiler vardır. Benim bu başlangıcımda astral seyahat doğru bi seçimmidir ? Tragna ekolüne ilgi duydum ve astral alemlerin serenonik maji için uygun ortam hazırlayabiliceğini okudum. Başlangıç için uygunmudur. Uygun değilse hangi konu ile başlamam gerektiğini açıklayabilirmisiniz acaba ? okuduğunuz için teşekkürler . Sağlıcakla kalın...

Eyoo87

Kayıtlı Üye
Yardımcı olabilicek yokmu. Bu forumda çok deneyimli kişiler vardır diye düşünüyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Maji için yeterli standartlara sahip olmanız gerekiyor ve buna bağlı olarak bir eğitim gerekiyor, bu eğitimi ise sadece maddesel olarak düşünmeyin...

Daha tam bir astral seyehat deneyimi gerçekleştirmemiş durumdayken, Astral seyehat ile Maji'yi harmanlamak istemeniz ve çok farklı bir ekolü,
örnek vermeniz bana kalırsa mantıksız bir durum.

Bir örnek vererek durumu açıklayayım; Benim japoncam yok fakat öğrenmek istiyorum ve öğrenmek için garip bir şekilde Japonca'nın en az konuşulduğu, Japonların en az uğradığı bir ülkeye gidiyorum.
Evet sizin durumunuzda tam olarak böyle diyebilirim. Eğitim almak varken daha tam deneyim sahibi olmadığınız başka bir alana Majiyi katmaya çalışıyorsunuz.
Bu şekilde ilerlemeye çalışırsanız uzun yıllar bile geçse ciddi bir ilerleme katedemezsiniz.

Maji için eğitim önemli ve gerekli potansiyel mevcutsa ister istemez majiyi zaten kullanırsınız. Size tavsiyem direk olarak Maji alanına yönelmeniz, araştırma yapmanız.

Eyoo87

Kayıtlı Üye
Maji için yeterli standartlara sahip olmanız gerekiyor ve buna bağlı olarak bir eğitim gerekiyor, bu eğitimi ise sadece maddesel olarak düşünmeyin...

Daha tam bir astral seyehat deneyimi gerçekleştirmemiş durumdayken, Astral seyehat ile Maji'yi harmanlamak istemeniz ve çok farklı bir ekolü,
örnek vermeniz bana kalırsa mantıksız bir durum.

Bir örnek vererek durumu açıklayayım; Benim japoncam yok fakat öğrenmek istiyorum ve öğrenmek için garip bir şekilde Japonca'nın en az konuşulduğu, Japonların en az uğradığı bir ülkeye gidiyorum.
Evet sizin durumunuzda tam olarak böyle diyebilirim. Eğitim almak varken daha tam deneyim sahibi olmadığınız başka bir alana Majiyi katmaya çalışıyorsunuz.
Bu şekilde ilerlemeye çalışırsanız uzun yıllar bile geçse ciddi bir ilerleme katedemezsiniz.

Maji için eğitim önemli ve gerekli potansiyel mevcutsa ister istemez majiyi zaten kullanırsınız. Size tavsiyem direk olarak Maji alanına yönelmeniz, araştırma yapmanız.

Anlatmak istediğim direk astral ile maji yi harmanlamak değildi bu ekole ilgi duyduğumu bu konuda gelişmek için neler yapmam gerekli veya maji'ye nerden başlamalayım artık pratik'e geçmek istiyorum. Bu eğitimi kendi kendime verebilirmiyim verebilirsem nerden ve nasıl başlamalıyım. Veremezsem bu eğitimi nerden almalıyım. Daha başlangıçta olduğum için yardımlarınız benim için çok değerli teşekkürler...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Biraz daha açık konuşmam gerekiyor galiba.
Şimdi daha Maji eğitiminiz yok, Astral Seyehat deneyiminiz yok fakat ikisinin harmanlandığı çok farklı bir ekolde ilerlemek istiyorum diyorsunuz, işte mantık arzetmeyen kısım burası umarım şimdi anlatabilmişimdir.

Standartları açıklama gereği duymadım zira bunu kastediyordum. Binanın temelini atmadan binaya teras kat yapmak isteği gibi sizin isteğiniz.

Eyoo87

Kayıtlı Üye
Biraz daha açık konuşmam gerekiyor galiba.
Şimdi daha Maji eğitiminiz yok, Astral Seyehat deneyiminiz yok fakat ikisinin harmanlandığı çok farklı bir ekolde ilerlemek istiyorum diyorsunuz, işte mantık arzetmeyen kısım burası umarım şimdi anlatabilmişimdir.

Standartları açıklama gereği duymadım zira bunu kastediyordum. Binanın temelini atmadan binaya teras kat yapmak isteği gibi sizin isteğiniz.

Demek istediğinizi anladım sorum peki maji eğitimi için nerden ve nasıl başlamalıyım. Ben astral ile majiyi harmanlamayı gelecekte yapmak istediğim bir örnek olarak verdim. Sorum şu majiye yeni başlayan biri olarak bir acemi olarak neler yapmam gerekli hangi yolu izlemem gerekli bunun cevabını bekliyorum. Bu konuda gayet bilgilisiniz yazılarınızdan belli oluyor. Bana yardımcı olurmusunuz. Teşekkürler