belki cok sacma ama bilmenizi umuyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Latte

Kayıtlı Üye
bundan yaklasik 2yil oncesinde hayatimda deli gibi sevdigim bir insan vardi suan hala daha az cok hayatimda ama ben ne zaman dusunsem ya da birisi bahsetse 1 gun bile dusunsem surekli gun icerisinde bir seyleri karsima cikiyor hayatima cok fazla insan girdi sevdigimde oldu fakat hicbirisinde bunlar olmadi mesela 6 ay aklima gelmedi diyelim ki sosyal medyada fotografina denk geliyorum ve sonrasinda kisa sure icerisinde iletisimimiz oluyo ya da birisi bahsediyo aninda oluyo nedenini cok merak ediyorum fakat bulamadim yardimci olursaniz cok sevirinrim

bauwerax

Kayıtlı Üye
İş
Hayal Taciri
Yaşadığınız her an için her şeyi düşünmeniz doğru değil.Ben mesela bugün haberleri açıp, ölüm haberi alıyorum.Sonrası gün yine TV'yi açıp yine ölüm haberi alıyorum.O zaman bu işte de bir terslik olmalı değil mi?
Bu bahsettiğim durumla ilgili örnek, sizinkiyle eşdeğerdir.Bazen hayatımızda; can alıcı şeyler olur.Heyecan olur ve bir sürü adına getiremediğim şeyler.Eğer ki, o kişiye karşı hislerinizin hala devam ettiğini düşünüyorsanız ve karşı tarafta sizin konuşmanız açısından hala uygunsa, gidin konuşun ve içinizi dökün.Ancak; karşı taraf buna uygun değilse, unutmaya çalışmanızı ve başka önem gerektiren hayatınızdaki durumlarla uğraşmanızı tavsiye edeceğim.Çünkü; bir insan ne kadar bir durumla ilgili fazlasıyla düşünürse, o durum onun hayatının daima 1. sıralamasında yer alır.Eğer ki hayatınızın en öncelikli yerinde bir olayınız mevcut olursa, hayatınızın an ve an boyunca o 1. sıradaki durumla ilgili olaylarla karşılaşırsınız.
İyi günler, sevgiyle kalın, sayın Latte.

Furking

Kayıtlı Üye
Sevgili trablon'un da dediği gibi en fazla düşündüğünüz 1. sırada yer alır. Düşünceleriniz hayatınızı şekillendiriyor. Kendi ellerinizle takdim ettiklerinizi yaşıyorsunuz. Hayatınızda bu olayı odak noktası edinmişseniz bu olanlar çok normal. Bu durumdan rahatsız iseniz size engel olan herşeyi hayatınızdan silebilirsiniz. Böylesi sizin için daha hayırlı olabilir. Amaçlar edinin, edinmiş iseniz ona yoğunlaşın. Ama dikkat edin. Geçici dünyevi olaylar sizi asıl meselenizden alıkoymasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...