Hayret!!!!Evimde kertenkele kuyrugu buldum.Ne anlama geliyor?

karmelia

Kayıtlı Üye
İş
biolog
Öncelikle herkese merhaba.Siteye uğramayalı uzun zaman oldu.Lütfen, bilgisi olanlar ilgilensin. Ben yeni anne oldum, kızım 4 aylık.Esimle aram hep iyiydi ama doğumdan sonra aramız çok çok kötü.Ne yapsam yaramıyor.Kaynanam beni hiç sevmez.Geçen gün temizlik yaparken kapının yanında kertenkele kuyruğu buldum.Kendisine sordum bereket gitirir dedi.Flcilarla arasi iyi.Eskiden de bulurdun dua falan.Ama kuyruk ve bereket:banghead:?????????

Seyyahun

Kayıtlı Üye
Kertenkeleler ,herhangi bir tehlike anında kuyruklarını bırakabilirler , kaçabilmek için. Daha sonrada kuyruk yenilenir.

karmelia

Kayıtlı Üye
İş
biolog
Bu ne anlama geliyor peki?Beni uzaklastirmak mi istiyor?

acid

Kayıtlı Üye
Kertenkeleler yukarıda yazıldığı gibi kuyruklarını bırakabilirler ya da bir yerde kuyrukları koptuğunda ölmezler. Evin içerisine giren bir kertenkelenin kuyruğu orada kopmuş olabilir. Bu durumda birinin kuyruğu oraya bıraktığından emin olmak mümkün görünmüyor. Eğer farklı olaylar yaşandıysa ve şüpheleriniz varsa bakım yaptırmanız gerekir. Hemen kötü amaçlı bir uygulama yapıldığı kanısına varmak sadece sizi yıpratır.

karmelia

Kayıtlı Üye
İş
biolog
Cevabiniz icin tesekkürler.Ama bu posette barsak gibi bir seye sarili kuyruktu.kapi esiginde yerlesdirilmisti.Sanirim beni yanlis anlamissiniz.

acid

Kayıtlı Üye
Cevabiniz icin tesekkürler.Ama bu posette barsak gibi bir seye sarili kuyruktu.kapi esiginde yerlesdirilmisti.Sanirim beni yanlis anlamissiniz.
Çok farkı uygulamalar var iyi ya da kötü niyetli. İnternette yer alan uygulamaların büyük bir kısmı eksik ya da kulaktan dolma verilir. Başvuracağınız kişi de önemli. İlk bulduğunuz şekli yazmadığınız için anlamamız mümkün olmadı. Yazılanlar ancak bir şeyler çağrıştırır. Belki bulduğunuz şeyin resmini koymanız sitedeki kişilerin rahat yorum yapmasını sağlayabilir. Ancak bir büyü yapıldıysa da etkisinin ne olup olmayacağını uzman birinin incelemesiyle anlayabilir ve bu şekilde doğru önlemi alabilirsiniz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog

Aslında kimse sizi yanlış anlamadı, zira ilk anlatımınızda bu şekilde anlatmış olsaydınız ona göre yorum alabilirdiniz.

Bulduğunuz şeyin resmini çekip atmanız da iyi olurdu, zira bu şekilde söylenenlerde havada kalıyor çünkü bulunan ne tam bilmiyoruz. O yüzden yapılan her yorum etki eder, negatif de olmak üzere.

karmelia

Kayıtlı Üye
İş
biolog
Yorumunuz için teşekkürler Tai Chi Chuan.Resmi gizlice çekmem biraz zaman aldığı için biraz geç yolladım.Lütfen yardımçı ola bilen varsa eskik etmesin.Ben çok zor bir hamilelik sürüci geçirdim.Tam 4 ay hastahanede tedavi aldım.Bunun bir ayı yoğun bakımda geçti.Şimdi bile ciddi sağlık sorunlarım var.Eşimle de aram kötüye gidiyor.Tedavi alamıyorum.Ailem için mücadele etmeye gayret ediyorum.Neredeyse hiç aklima gelmeyen sağlık sorunları yasamaktayım.Gerçekten bana yapılan büyü ola bilir mi bu? Poşete konulmuş kuru barsak gibi bir şey ve içinde kuyruk.Bakım yapacak durumda değEkli dosyayı görüntüle 9178

karmelia

Kayıtlı Üye
İş
biolog
Büyü olup olamayacağı konusunda net bir şey diyemeyiz. Zira bakım kesin gerekiyor diyebilirim.

Bu arada resim yüklenmemiş, İnternet de upload edip, link olarak(forum için olanı) eklediğiniz taktirde resim gözükecektir. Resmi tekrar yüklediğinizde bakabiliriz.

Allah şifa versin, umarım sorunlarınız en kısa süre içinde çözülür.
Ekli dosyayı görüntüle 9179 Umarim başarmışımdır.