Hiç Kız Arkadaşım Yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jensına

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar üniversite öğrencisi erkeğim bu günü kadar hiç arkadaş arayısı içine girmedim o yüzdende hiç kız arkadaşım olmadı bunla ilgili esma dua varmıdır acaba açıkcası kızlar benle hep konusmak ister onlar istediği zaman ben hemen kaçıp gitmek istiyorum ve gidiyorumda bir bahane bulup neden böyledir anlamadım yapım düzgün bg ajansında bile vardım

Leo_25_15

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar üniversite öğrencisi erkeğim bu günü kadar hiç arkadaş arayısı içine girmedim o yüzdende hiç kız arkadaşım olmadı bunla ilgili esma dua varmıdır acaba açıkcası kızlar benle hep konusmak ister onlar istediği zaman ben hemen kaçıp gitmek istiyorum ve gidiyorumda bir bahane bulup neden böyledir anlamadım yapım düzgün bg ajansında bile vardım

Kendini yetersiz kabul ediyor olabilir misin ,yokla bakalım bi kendini..Eğer doğru ise bilinçaltı kayıtlarını değiştirmen gerekir

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
İhtiyaç duymuyorsunuz fakat üzerinizde bir baskı var, çevre baskısı gibi, kendiniz istediğiniz için bu konu açmadınız bana göre.
Tavsiyem o baskıyı yok sayın, arayış içinde olmanıza gerek yok, o kişi her halükarda karşınıza çıkacak, onun dışında bir arayış içinde olmak bana gereksiz geliyor.

Ori

Kayıtlı Üye
Bu zamana kadar arayışa düşmemek ve (bana göre) boş işlerle kafanı doldurup kendini bunalıma sokmaman gayet güzel. Herşeyin bir zamanı vardır. Tıpkı şuan ki gibi mesela.. Senin arayışa düşmen seni bazı şeylerden alıkoyar. Ben şunu sorarım sana mesela; neden şimdi? Sende cevap verirsin zamanı geldi diye ama asıl cevap bu değil sende biliyorsun. Klasik üniversite ortamı işte insanı bir yönde değiştiriveriyor ve o kişinin ruhu duymuyor. Benim herkeste gözlemlediğim bu malesef. Neyse konu bu değil. Şunu söylemek isterim ki asıl sorunun aslında sende olduğunu farketmişsindir. O kızlardan uzaklaşmanı gerektiren durum ne veya neden onların yanından uzaklaşmak istiyorsun diye kendine bir sormalısın. Bu tavrın senle konuşmak istemeyen kızlar içinde geçerli mi? Önce sorunu tanımlayıp sonrasında çözümünü bulmak gerek. Bu yılların getirdiği alışkanlık mı yoksa eski bir yara mı? Ufak çaplı psikolojik travmalar buna sebebiyet vermiş olabilir. Binbir türlü cevap var senin şu durumuna ama sana en yakını hangisiyse onu bulabilirsin. Bu durum hakkında kendine yardımcı olabilirsin.

jensına

Kayıtlı Üye
Ori beyin dediği gibi arayış içinde olmadım hatta herkızı red eddim acaba büyümü yaptılar diye soruyordum kendime zaten tek basıma yasıyorum nerdeyse bu gune kadar hep kızlar teklif etmiştir bana bende hep bir bahane bulmusumdur acaba neden böyle yaptım ve yapıyorum misal 3-4 kişi oturalım bir yerde bir kız gelsin merhaba gel beraber gezelim desin ben derimki suan acil işim cıktı akrabamın yanına gitmem lazım vs hep bir bahane acaba bunun bir sebebi olmalımı normalde bir erkek için bu teklifler bir nimettir kızlara ilgim var ama bir türlü olmuyor

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Yaşamadığınız şeyin yokluğununda farkında olmayabilirsiniz.

Psikiyatriye görünmenizde fayda var diye düşünüyorum çünkü farklı sorunlar olabileceğini düşünüyorum.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Hayat frekansinizi değiştirin herşey yoluna girer olumlu düşünün çekim yasasını kendinize uydu gibi cevirirsiniz ve çok kafaya takmayin serbest bırakın dusuncelerinizi rahatlayin

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Kendinizde olan birşey için esma okunmamalı bence.Karşıdan baktığımız zaman davranışlarla ilgili bir probleminiz var gibi görünüyor.İçe kapanık sosyal fobi vb. olabilirsiniz.İnsan arayışına girmediği şeyleri kendisine kapatır öyle bir kapatır ki farkına varmasada tüm kapıları kapatır.Maddi durumunuz iyise bir davranış terapistine gidin

Leo_25_15

Kayıtlı Üye
1. Olan bugüne kadar hiç arkadaş arayışına girmemiş olmak ,Bu kendi kendine yettigini gosterir,kendinle Mutlu olmak ,kendinle huzurlu olmak Vs. Cogaltilabilir.2. Olarak kızlardan kaçıyorum diyorsun kaçmak istemiyorsun ,burdada halinden şikayet var .yani Biraz tezatmi desem garipmi desem bilemedim,ama şunu net olarak söyleyebilirim daha önce terkedildiysen kaybetme korkum var ,yık hiç kız arkadaşım olmadı gelendende ben kaçıyorum diyorsun zaten o zaman yetersizlik korkun var derim.yada karşı cinse bi öfke halimi bilmiyorum sen kendini bi yokla ,kendine soru sor Mesela neden kaçıyorum. Beni kaçmaya iten duygum yafa düşüncem nedir diye cvp mutlaka gelir

Zaten hiç kız arkadaşım olmamış demişsin gözümden kaçmış ,ama yinede kaybetme ve yetersizlik korkusu derim

jensına

Kayıtlı Üye
Tanrı beni yaptıklarım için cezalandırıyor olabilir bilmeden bir çok kişinin ahını almış olabilirim maddi durumum yerinde birden fazla ev birden fazla arabam var bazı güzellikleri elde etmem bazılarınıda elde edeceğim anlamına gelmiyor sanırım belki kısmetimi biri kapatmış olabilir belki bir şeytan bulaşmış olabilir misal hiç unutmam sahile inecektim otobüsteydim otobüste 3 tane garip kız vardı ben ineceğim zaman onlarda ayaktaydı bana 3ü birden bir baktı onların bakmasıyla inip kusmam bir oldu eve gidene kadar kendimde değildim sunuda hiç unutmam birisi dünyada gördüğüm 3 kızdan 2 ki cinlerdir demişti belki ondandır bilemiyorum lakin şöylede bir sey var bunlar cin ise beni hiç kandıramadılar ozaman :) kızlar tarafından hiç günah işlememiş durumdayım sanırım. Garip bakalım neler görüp yaşayacagım.

Leo_25_15

Kayıtlı Üye
Tanrı beni yaptıklarım için cezalandırıyor olabilir bilmeden bir çok kişinin ahını almış olabilirim maddi durumum yerinde birden fazla ev birden fazla arabam var bazı güzellikleri elde etmem bazılarınıda elde edeceğim anlamına gelmiyor sanırım belki kısmetimi biri kapatmış olabilir belki bir şeytan bulaşmış olabilir misal hiç unutmam sahile inecektim otobüsteydim otobüste 3 tane garip kız vardı ben ineceğim zaman onlarda ayaktaydı bana 3ü birden bir baktı onların bakmasıyla inip kusmam bir oldu eve gidene kadar kendimde değildim sunuda hiç unutmam birisi dünyada gördüğüm 3 kızdan 2 ki cinlerdir demişti belki ondandır bilemiyorum lakin şöylede bir sey var bunlar cin ise beni hiç kandıramadılar ozaman :) kızlar tarafından hiç günah işlememiş durumdayım sanırım. Garip bakalım neler görüp yaşayacagım.

Urum ile Yada yule ile temasa geç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...