Anlık beyin durmaları. Enerji kaybı. Kontrol dışı etmenler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

levoli

Kayıtlı Üye
Son zamanlarda sıklaşmaya başladı. arada 10-15 saniye duruyor. farkındayım. hı şimdi yine durdu diyorum. cevap verebilecek şeylere
cevap verebileceğimi biliyorum ama o anda dur beynim durdu cevaplayamıyorum diyorum. 30 sene öncesinin televizyon izlerken hangi
pijamayı giyip ne hareketler yapabildiğimi biliyorum. ama örnek verirsem son zamanlarda öğrendiğim yeni bilgiyi tam adapte olamadan
unutabiliyorum. bir soru sorulduğunda, örneğin bilimsel konu ile diyelim. cevabını hangi ismin verdiğini ve hayal meyal hatırladığım videosunu
hatırlıyorum ama idrak edip açıklayamıyorum. beynim son zamanlarda çok dolu aşırı bilgi kirliliği var. enerjim çok düşük. bir işe başlamak
istediğimde yıllarca beklediğim ve deli gibi gerçekleştirmek istediğim şeye odaklanamıyorum. birinin iteklemesi lazım. uyku düzenim bozuk
uyku yetmiyor gibi evden çıkma deseniz çıkmayabilirim. depresyonda değilim. ezberim iyidir ama ezber sorunum başlayacak gibi.

gelelim meseleye... 2 türlü yorumlayabiliriz.

1. si bana yıllar önce büyü yapıldığını öğrenmiştik. bitti bitmedi bilemeyiz. azaldığını hissetmiştim.
şimdi yeniden depreşmeye başladı. üzerimde doğa üstü varlıklar var da enerjimi mi emiyorlar.

2. si bilim olarak açıklarsak alzheimer başlangıcı mı . beynin aşırı düşünme ve aşırı durmadan çalışması.

3. sü bazıları diyorlar ki beyin aşırı çalıştığı için duruyor. bir bakımdan iyi diyorlar.

4. sü dışarıdan zihin kontrolü mü var( Görüştüğüm çok insan var her kesimden acaba denetleniyor muyuz!)

siz hangi açıdan bakıyorsanız yorum yapıyorsanız bana bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum...

mitos

Kayıtlı Üye
Uyku düzeninin bozuk olması saydığınız şeylere sebep olabiliyor. Ben uzun bir süre bu sıkıntıyla uğraştım. Benzer durumları yaşadım. Tavsiyem ilk olarak uyku soruna yönelmeniz. Eve kapanmanız da pek faydalı olmaz.Aksine açık havada yürümek iyi gelecektir. Hatta imkanınız varsa spor yapın bu hem enerjinizi yükseltir hem de uyku sorununa yardımcı olur.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Aynı durumları ben de yaşıyorum.Burayada konu açmıştım Araştırmalar yaptım. Beyin kimyamızın bozulması ile alakalı. Şeker, trans yağlar, nikotin, aşırı tuz, su dengesinin bozulması, kimyasallar, stres vs. Say say bitmez. Beynimizi iyi beslemek gerekli imiş. Ben yaşam tarzıma bakınca haklı buldum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...