Neden Pagan oldunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kinetic

Banlı Kullanıcı
Pagan denilen saçma bir dine inanma amaçınız nedir? Mitoloji Tanrıların bir kısmı uydurmadır gerçek değildir. Hristiyanlar bile yasaklamış bir dine kim inanır ki.. Cadı olayı filmlerde ki sahnelerden ibaret sanmayın. Büyü basit bir şey değildir. Harry Potter gibi sanıpda Cadı/Majisyen olmaya için büyüye başvurmayın. Ruhsal gelişmek istiyorsanız Cadı olmanıza gerek yok. Wicca ve Pagan gibi saçma dinlere kimse inanmaz. Hristiyanlar Bir çok kadını Cadılıkla suçlayıp diri diri yakılmıştır. buna erkeklerde dahil.. Büyü ile uğraşmanızın nedeni öfkenize hakim olamıyorsunuz.

lilith.93

Kayıtlı Üye
Pagan değilim ama inanan, pagan olan, cadı olan arkadaşlarımız var ve onlar büyük emekler harcadı harcıyorlar eminim . Bu insanlara veya inandıklarına saçma demek, eleştirmek doğru değil.

Kinetic

Banlı Kullanıcı
Pagan değilim ama inanan, pagan olan, cadı olan arkadaşlarımız var ve onlar büyük emekler harcadı harcıyorlar eminim . Bu insanlara veya inandıklarına saçma demek, eleştirmek doğru değil.

Yok ben şaka amaçlı konu açtım. Birinin Dini inançına karışmak diye durumum yok. Onların kendi tercihidir. Zaten Pagan olmayı düşünmüyorum. Bana bir kazançı olmaz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Şaka amaçlı, inanışlara hakaret eden bir konu açmak?

Tabi biz şuan şaka amaçlı konuların açıldığı, üyelerin şaka amaçlı birbirlerinin inançlarına hakaret ettiği bir platformdayız değil mi? Farkında olmak gerekiyor, insanın yorum yazmadan önce, konu açmadan önce hangi platforma üye olduğunu fark etmesi gerekiyor, biraz o zihni kullanmak gerekiyor.

Kinetic

Banlı Kullanıcı
Haklısınız. Bir daha böyle bir konu açmayacağım. Yetkililer konuyu kapatabilir mi?

Furking

Kayıtlı Üye
Mitoloji tanrıları uydurma değildir. Görevli melekleri tanrı sanan insanların kurgularıyla bu hâle gelmiştir.

alexisis

Kayıtlı Üye
Yillar once okumustum, troll luk yapanlarin bircogunda psikolojik rahatsizliklar varmis... Hak vermiyor degilim!

-Unicolf-

Kayıtlı Üye
Hristiyanlar bile yasaklamış bir dine kim inanır ki..:) Bu cümlede bir mizah ürünüydü değil mi , değilse sözün bittiği yer..

Keira

Moderator
Kinetic ya kendinizde değilsiniz ya da mizah anlayışınızda bir sorun var. Saçmasapan, hakaret vari söylemler yazıp sonra da şaka yaptım diyip sıyrılıyor musunuz? Site kuralları gayet açık. Bir kendinize gelin ya! Bu nasıl bir saygısızlık, hadsizlik? O zaman herkes başka inançlar ya da konulara hakaret içeren yazılar yazsın sonra şaka yaptım desin. Burası dingonun ahırı değil işinize geldiği gibi ya da dikkat çekmek için abuk sabuk içeriği olan konular açamaz, açınca da bu şekilde sıyrılamazsınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...