kötü olayları lehimize çevirmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

theodore

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Herkese merhabalar
Son zamanlarda bâzı kötü olaylar yaşıyorum. Biraz özetlemek gerekirse benim ablam eniştemden (resmi olarak değil) ayrıldı . Mahkemeleri hala sürüyor. İki tarafta tek çocukları olan yeğenimi istiyor. Geri birleşmeleri imkansız çünkü ablam ondan ayrıldıktan sonra başka birinin yanına geldi ve bir çocuğu daha oldu. Mahkemeden telefon kayıtlarının incelenmesi istendi eğer incelenirse yeğenim karşı tarafa gidecek ama gitmesini istemiyoruz eğer giderse ablamı düşünemiyorum. Bu durumu düzeltmek için neler yapabiliriz?

Not:ablam hakkında kötü düşünmenizi istemiyorum çünkü onu sevmediğini belirtmişti ve evliliklerinin son zamanlarında eniştem gerçekten çok değişmişti yani ablamın başka çaresi yoktu.
!! Bu olaylar hakkında her türlü fikrinizi yazabilirsiniz normal yollardan da ruhani çalışmalar tarzı şeyler de olabilir!!

Herkese şimdiden teşekkürler.

anahata

Kayıtlı Üye
istendiyse incelenir artık buna çare yok. Ama ablan o kişiyle evlenip çocuğa mutlu huzurlu bir aile hayatı sunmayı vadederse velayet davası açıp çocuğu alabilir

lviv angeles

Kayıtlı Üye
"Ablam başka birinin yanına geldi" derken ablanız ikinci evliliğini mi yaptı?Bunu mu demek istediniz?

Flood olacak ama pardon ablanız resmi olarak boşanmamış dolayısıyla evli olamaz.Ablanız şu an evli değil ve başka birinden çocuğu mu oldu?Yanlış anlamayın yersiz yorum yapmamak için sordum.Eğer anladığım gibiyse açıkça söylemek gerekirse karşı tarafın çocuğun velayetini alma hakkı yüksek görünüyor.Yalnız şu da olabilir,çocuğun yaşı önemli bu durumda..Anne bakımına muhtaç bir yaşta mı yeğeniniz?

cadıyım ki

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar
Son zamanlarda bâzı kötü olaylar yaşıyorum. Biraz özetlemek gerekirse benim ablam eniştemden (resmi olarak değil) ayrıldı . Mahkemeleri hala sürüyor. İki tarafta tek çocukları olan yeğenimi istiyor. Geri birleşmeleri imkansız çünkü ablam ondan ayrıldıktan sonra başka birinin yanına geldi ve bir çocuğu daha oldu. Mahkemeden telefon kayıtlarının incelenmesi istendi eğer incelenirse yeğenim karşı tarafa gidecek ama gitmesini istemiyoruz eğer giderse ablamı düşünemiyorum. Bu durumu düzeltmek için neler yapabiliriz?

Not:ablam hakkında kötü düşünmenizi istemiyorum çünkü onu sevmediğini belirtmişti ve evliliklerinin son zamanlarında eniştem gerçekten çok değişmişti yani ablamın başka çaresi yoktu.
!! Bu olaylar hakkında her türlü fikrinizi yazabilirsiniz normal yollardan da ruhani çalışmalar tarzı şeyler de olabilir!!

Herkese şimdiden teşekkürler.

Konuyu boşanma avukatlarından öğrenip yapılabilecek bir şeyleriniz varsa yaptırmalısınız.
Hayırlısı neyse çocuk için o olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...